Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

8 minutes ago, Heaviside said:

ima ugovor...mozda nema para da se njemu isplati sve i jos da se dovede bolji igrac na poziciji na kojoj je broj slobodnih igraca vrlo tanak

ne znam koliko kaboku sleduje, ali ne verujem da je kikiriki, a imidz mu posle ispale venecije i partizana ne moze biti dobar

 

U klubu se sigurno nadaju da nece platiti nista, stavise da ce dobiti i neki dinar za obestecenje, to im je valjda i bila logika za aktivaciju produzenja ugovora. Onu ostojina kazna od 5 mesecnih plata je prica za malu decu.  Mozda on i ostane u klubu ako ga niko ne bude hteo, ali ne vidim situaciju u kojoj ga zelimir pusta na teren. To bi onda bilo bas neozbiljno, znacilo bi da svaki igrac moze da ode kad hoce i da se posle vrati i igra...

  • +1 3
Link to comment
51 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Nilikina je rekao da smo hteli da ga dovedemo i prosle sezone, ali je on odbio jer je hteo da ostane u NBA.

 

 

 

 

laze lukavi mali satnik, zvezda je pregovarala sa njim proslog leta

  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, ZokiAsov said:

 

U klubu se sigurno nadaju da nece platiti nista, stavise da ce dobiti i neki dinar za obestecenje, to im je valjda i bila logika za aktivaciju produzenja ugovora. Onu ostojina kazna od 5 mesecnih plata je prica za malu decu.  Mozda on i ostane u klubu ako ga niko ne bude hteo, ali ne vidim situaciju u kojoj ga zelimir pusta na teren. To bi onda bilo bas neozbiljno, znacilo bi da svaki igrac moze da ode kad hoce i da se posle vrati i igra...

ja ga u zivotu ne bih ni na timski trening pustio, pa nek sam odluci sta mu se vise isplati. pokusavam da nadjem logiku ovim vestima da se vraca u tim, ali to verovatno nije ni tacno 

Link to comment
51 minutes ago, uini said:

 

laze lukavi mali satnik, zvezda je pregovarala sa njim proslog leta

Cenis da pravi razliku između Partizana i Zvezde?

Link to comment
1 minute ago, sasailic said:

Cenis da pravi razliku između Partizana i Zvezde?

 

cenim da pravi razliku izmedju kolicine love hue hue

 

na stranu ovaj lagani peting od zajebancije, garantovano je bio u nekim ovlas pregovorima sa zvezdom proslog leta. za partizan nije isao nikakav info

Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Tražili smo ga i mi i Zvezda.

 

 

 

savic kada je cuo da ga trazi zvezda, zvao i on, da ne bude posle da smo ga mi otkrili :confused5:

Link to comment
3 minutes ago, uini said:

 

savic kada je cuo da ga trazi zvezda, zvao i on, da ne bude posle da smo ga mi otkrili :confused5:

Moguće.

 

Link to comment

Već neko vreme (ne mogu da se setim u kom delu sezone) ga nije bilo.

 

Dečko koji ga je menjao me je izrazito nervirao :wacko:

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, hooyadahoo said:

Bongica VS Nilikica. Pa onda Vanjica

 

zajebi radnju.....igramo sa Luganom u 8, sve ostalo je u drugom planu ;)

 

ajte neke procene za nas što se ne volimo da se udubljujemo

 

kakav je tim u odnosu na prošlu sezonu?

 

koji su dometi? koje su šanse da se ponove užasi prethodne sezone?

Edited by Ted
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...