Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

25 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Koliko me je danasnja utakmica sa Australijom podsetila na nase tekme u Areni prosle sezone. Dopustanje da se protivnik razigra, nepravljenje faulova, Zeljko pizdi kao i Kari zbog toga sto smo mekani, onda se u nastavku konacno pocne igrati odbrana i sve se preokrece. Valjda smo i mi oborili neki rekordni minus u EL sa kog smo se vratili, kao i nasi kosarkasi na OI.

 

Nadam se da je kompozicija tima takva da necemo gledati ovakve meceve ili da ce biti izuzetak. A sto se napada tice, brine me neproduktivnost Nilikine. NA poslednje 2 utakmice bez kosa iz igre, sut iz igre na celom turniru ispod 30%, to je uzasno. Koliko god da igra dobru odbranu, ne moze se ovako los biti u napadu.

 

Nikilna ce igrati samo odbranu u napadu ce ga menjati dr dzons

  • Wub 1
Link to comment

Ako posle ovakve mostruozne partije ne dobije ugovor preko bare, nece nikad. Valjda nisu slepci njihovi dziemovi..

Link to comment

tražiti od Bruna raspored suđenja i pretresa koje ima "preko".......da ne nestane pred neku važnu tekmu zato što nije platio infostan u Brazilu

Link to comment
2 hours ago, Ted said:

tražiti od Bruna raspored suđenja i pretresa koje ima "preko".......da ne nestane pred neku važnu tekmu zato što nije platio infostan u Brazilu

Tu makar nema problema :fantom:

Link to comment

Moneke može da se desi samo ako Baski prihvate Brunu, neki keš i ultra all inclusive kod Kiće u Olimpu.

Link to comment
34 minutes ago, Kreator said:

Znači ostaje nam Bruno? To je to? Ili ide nova epizoda Moneke?

 

pbg ozbiljno botuje za njega, kao da vrse pripremu neku. Opet ne vidim kako zelimir moze da mu predje preko odlaska na rociste

  • +1 1
Link to comment

Nilikina je rekao da smo hteli da ga dovedemo i prosle sezone, ali je on odbio jer je hteo da ostane u NBA.

 

 

 

Link to comment
11 minutes ago, ZokiAsov said:

 

pbg ozbiljno botuje za njega, kao da vrse pripremu neku. Opet ne vidim kako zelimir moze da mu predje preko odlaska na rociste

ima ugovor...mozda nema para da se njemu isplati sve i jos da se dovede bolji igrac na poziciji na kojoj je broj slobodnih igraca vrlo tanak

ne znam koliko kaboku sleduje, ali ne verujem da je kikiriki, a imidz mu posle ispale venecije i partizana ne moze biti dobar

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...