Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

20 minutes ago, Midžeta said:

Karlikarini twitter fingers >>> Andjusicevo postojanje

 

Ne kažem da je to loše. :) Samo konstatujem. Međutim, za razliku od Anđušića on može itekako da to radi jer ima pokriće svojim kvalitetom igre.

  • +1 1
Link to comment

Vujošević pozvao navijače Zvezde i Partizana na subotnji protest: „Ako budu iskopavali litijum, to je užas“

 

Proslavljeni košarkaški trener Duško Vujošević izjavio je danas da je suludo da se u velikom broju mesta u Srbiji planira iskopavanje litijuma.

Vujošević je agenciji Beta kazao da su građani Srbije opravdano zabrinuti zbog namere vlasti da u Jadru otvori rudnik za eksploataciju litijuma i bora.

„Znam da je veliki pritisak na vlast, jer Evropa insistira da dođe do srpskog litijuma po svaku cenu. Užas je ako se to stvarno desi“, rekao je.

 

Za mene je mnogo relevantnije, dodao je, mišljenje Srpske akademije nauka i umetnosti (SANU), od studije koja je rađena za interese Rio Tinta.

„SANU sigurno ne zastupa ničije lične interese, za razliku od aktuelne vlasti. Trebalo bi sačekati da se obezbedi bezbedna tehnologija po pitanju zaštite životne sredine, ako je uopšte bude za 50 ili 100 godina. Nemačka ima mnogo veće rezerve litijuma, ali ga ne eksploatiše“, kazao je Vujošević.

 

On je podržao proteste građana protiv otvaranja rudnika i naglasio da će se u subotu, ako ga posluži zdravlje, priključiti protestima u Beogradu.

„Suludo je da se u velikom broju mesta Srbiji planira iskopavanje litijuma. Građani su opravdano zabrinuti zbog namere vlasti da u Jadru otvori rudnik za eksploataciju litijuma i bora. Pozivam navijače Partizana, a i Zvezde, da 10. avgusta na Terazijama podrže protest građana protiv otvaranja rudnika litijuma“, rekao je Vujošević.

 

Dule :ziga:

 

Inače vučić na svom zadnjem luđenju na televiziji prozvao KK Partizan za neplaćeni porez. Za pare koje su navijači skupili i koje je javno trebao da proglasi Ostoja još u martu ali su mu usne zabranile da bi, tobože, mogao da nastavi da ga drži nečim za jaja. :s_w:

U istom tom obraćanju napao je i Duleta, naravno.

Edited by Kreator
  • +1 3
Link to comment
10 hours ago, Jimmy Kowalski said:

GUP3utoW4AAW8Ag?format=png&name=small

A pazi ovog bolida "on nikad nije igrao ozbiljnu košarku" "jebiga moraćemo da se zadovoljimo":laugh:

  • +1 1
Link to comment
Quote

Zato sada ostaje samo jedna nepoznanica - krilni centar. To je pozicija o kojoj se najviše pričalo i koja najviše intrigirala navijače. Prva i osnovna meta je bio Čima Moneke, ali zbog ogromnog obeštećenja od 1.500.000 evra koje je odredila Baskonija, crno-beli su odustali. Bilo je potom priče sa nekoliko igrača, meta je bio i Di Džej Vilson od koga se na kraju odustalo. Potraga za krilnim centrom se nastavlja, gleda se pre svega na NBA tržištu.

 

  • +1 1
Link to comment

u tom tekstu na amadeus volfgangu pise i

čekaju se novi klubovi za Uroša Trifunovića, Džejmsa Nanelija, Ognjena Jaramaza i Frenka Kaminskog koji je možda i završio karijeru

 

u cemu je fora sa frenkom? nije kao da se izmorio tipa sasha danilovic

Link to comment

verovatno u tome sto ne uspeva da dobije fantazilione za koje bi pristao da zivi u nekom Kaunasu i trpi dril evropskog trenera 

  • +1 3
Link to comment

Žena mu je beše neka ESPN novinarka pa se i njoj verovatno više ne lomata po egzotikama. Doduše nakon oproštenih plata mislio sam da ima nešto u rukavu već.

  • +1 1
Link to comment

Koliko me je danasnja utakmica sa Australijom podsetila na nase tekme u Areni prosle sezone. Dopustanje da se protivnik razigra, nepravljenje faulova, Zeljko pizdi kao i Kari zbog toga sto smo mekani, onda se u nastavku konacno pocne igrati odbrana i sve se preokrece. Valjda smo i mi oborili neki rekordni minus u EL sa kog smo se vratili, kao i nasi kosarkasi na OI.

 

Nadam se da je kompozicija tima takva da necemo gledati ovakve meceve ili da ce biti izuzetak. A sto se napada tice, brine me neproduktivnost Nilikine. NA poslednje 2 utakmice bez kosa iz igre, sut iz igre na celom turniru ispod 30%, to je uzasno. Koliko god da igra dobru odbranu, ne moze se ovako los biti u napadu.

  • +1 5
Link to comment
3 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Koliko me je danasnja utakmica sa Australijom podsetila na nase tekme u Areni prosle sezone. Dopustanje da se protivnik razigra, nepravljenje faulova, Zeljko pizdi kao i Kari zbog toga sto smo mekani, onda se u nastavku konacno pocne igrati odbrana i sve se preokrece. Valjda smo i mi oborili neki rekordni minus u EL sa kog smo se vratili, kao i nasi kosarkasi na OI.

 

Nadam se da je kompozicija tima takva da necemo gledati ovakve meceve ili da ce biti izuzetak. A sto se napada tice, brine me neproduktivnost Nilikine. NA poslednje 2 utakmice bez kosa iz igre, sut iz igre na celom turniru ispod 30%, to je uzasno. Koliko god da igra dobru odbranu, ne moze se ovako los biti u napadu.

 

Secam se tekme kad nas je Makabi nesto opasno usrao na startu..pa su se nasi nekako vratili i preokrenuli..Nanelica tu briljirao. 

 

Link to comment
1 minute ago, SNARC said:

 

Secam se tekme kad nas je Makabi nesto opasno usrao na startu..pa su se nasi nekako vratili i preokrenuli..Nanelica tu briljirao. 

 

Isto je bilo -24.

  • +1 1
Link to comment

Vanja isto zabrinjava, ali cenim da će i Frenki i Vanja drugačije izgledati u klubu. 

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, garmonbozia said:

Vanja isto zabrinjava, ali cenim da će i Frenki i Vanja drugačije izgledati u klubu. 

Bićemo izvanredni.

  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...