Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Bilo bi dobro da dođe Wilson. On može komotno i na 5 da igra ako se, ne daj bože, povredi Davies ili Jones. Kopriva mi baš ne uliva poverenje. 

 

 

Što se tiče domaćih :

Ako dođe i Poku valjda ćemo ispuniti kvotu domaćih igrača - Vanja, Poku, Lakić, Nakić, Bošnjaković, Dimitrijević, Kopriva. 

Edited by Kreator
Link to comment
10 minutes ago, Kreator said:

Bilo bi dobro da dođe Wilson. On može komotno i na 5 da igra ako se, ne daj bože, povredi Davies ili Jones. Kopriva mi baš ne uliva poverenje. 

 

 

 

Ako nista drugo, Wilson pusta dobru ziku..

Link to comment
2 hours ago, Midžeta said:

Jel.imamo praaaavog pleja sad?

 

Ne bih rekao da je ovaj praaaavi plej, nije organizator, a i fizički je inferioran. Ne sviđa mi se i ne vidim ga kao prevagu u EL. Nabije on neku statistiku ali to je varljivo.

  • +1 2
Link to comment
6 hours ago, Nikodije said:

 

Ne bih rekao da je ovaj praaaavi plej, nije organizator, a i fizički je inferioran. Ne sviđa mi se i ne vidim ga kao prevagu u EL. Nabije on neku statistiku ali to je varljivo.

 

Pa sad. Šta znači prevaga u EL? Ja sam mislio da je igrač red veličine Jaga, al ipak je dosta bolji. Imaće šta da ponudi u EL, na stranu što ga Grobari na čelu sa Ostojom hajpuju iz nekog razloga preko svake mere.

 

  • -1 1
Link to comment

ma sta znaci praavi plej

ume decko da igra sve 2na2 varijante, ume drive n kick ako odbrana mora da skupi na prodoru, ume da sutne, ume i do obruca

 

nije mike james ali na aktuelni roster vrlo ima smisla

Edited by uini
Link to comment

Pravi plej je valjda pass first PG.

 

Jedini problem može da bude ako mu se nametne neka uloga koja prevazilazi njegove kapacitete (ne znam koliko je plaćen, a ne bi me čudilo da je preplaćen).

 

Kao bekap sa igračima koji omogućavaju spejsing (Marinković, Bonga), biće sasvim ok.

  • +1 1
Link to comment

jasno mi je na kakav tip igraca nikodije misli, samo, niti izuzetni asistenti rastu na drvetu, niti aktuelna logika basketa ocekuje od pleja da iskljucivo trazi bekove & krila koja istrcavaju iz blokova a jos manje centra koji ce ledjima da zida 15mins da bi mozda dao 2pts.

 

u tom smislu, taj pass first (osim matorih teokratije, chalathesa i cjacja rodrigeza slabo znam takve) mora i da score first, ukoliko napravi visak, posto ionako ima on loptu.

 

edit typos

Edited by uini
  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, Gale said:

Na šta zapravo liče njih dvojica? 

Od Nakića sam (po hajlajtsima) očekivao da ima dobar dribing i sposobnost da sam sebi kreira šut - ali ovo malo što sam ga gledao u Igokei nije to. Da li dolazi da bude Trifa 2.0 (ne kažem da je to loše), ili ima potencijal da bude ozbiljan ofanzivac? 

 

Trifa je mnogo bolji skakač, a Nakić bolji ofanzivac. 

 

U Areni je natrpao avramoviće i pantere  za sve pare, milina bilo gledati. 

 

Nažalost, ukršteni ligamenti, pauza, ne znam koliko se vraća iz takvog straha.

 

 

Edited by April
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...