Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

"Spreman sam da popunim cipele Kevina Pantera, da nisam, ne bih bio ovde", rekao je Anđušić Vašington Džunior.

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

Kako ce se ovaj snaci budemo videli, no da se uklapa u profil beka sa poenima u rukama, citaj, divljaka privatnika, uklapa se.

 

Meni se to svidja kad u drugom unitu ulazi volume skorer tipa onog Kurika iz Barcelone nekada, Howarda, Duranta sinoc :D i pored koga ostali polovnjaci drugog unita mogu lakse da disu.

Link to comment
1 hour ago, garmonbozia said:

Zajc će da se prevrne kad vidi da ovaj ima kikice

 

Doci ce sa makazama na prvu tekmu i kao "hej Duane, moze fotka" i onda sec sec..

  • Haha 2
Link to comment

Hm, dolazak ovoga je prošao suviše glatko. Da li je bilo kontakata iz crkve ili nekih komentara "prvo plati porez pa onda..........."

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Doci ce sa makazama na prvu tekmu i kao "hej Duane, moze fotka" i onda sec sec..

 

Zajcev će da secka

 

 

  • Haha 3
Link to comment
13 hours ago, *edited by mod said:

 

IMG-2b1438820d2499927d58b105398d8607-V.jpg

 

12 hours ago, ZokiAsov said:

Ludi sns lips. Valjda je i kod nas na two way ugovor...

 

pbgnews-u izgleda zatvorena usta. ne smeju više da pričaju o tome. sns hot lips pošto je miškov zato može da vergla koliko hoće. 

Link to comment

Pre bih voleo da ostane Kaboklo nego da mi nejaki Pokuševski glumi četvorku. Samo da se dovede normalna četvorka.

Link to comment

Kaboklo ne može da ostane ni u klonji duže od 20 sekundi da je ne promeni, ne bih ga poželeo ni Zvezdi

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Najverovatnije ce doci NBA trojka, koja moze i na 4, gde ce ga Zeljko primarno i koristiti.

 

A Poku ako dodje, morace da se bori za svoje minute..

Link to comment

Onda neka dovedu normalnu četvorku. Nije Moneke jedini igrač na svetu. Neka dovedu i po kvalitetu Tajrik Džonsa, nebitno. Samo ne zasrati sa ovim Pokuševskim jer će nam sve živce pokidati glumljenjem četvorke gde će biti gengbengovan najstrašnije.

  • +1 1
Link to comment

Mozes da dovedes ono sto se nudi na trzistu. Naravno da Moneke nije jedini, to sto se po tviteru samo on spominje, ne znaci da se uveliko ne traga preko bare.

Link to comment

Znam da se traga preko bare, barem nekoliko igrača. Samo da četvorka dođe PRE Pokuševskog.

 

Onda neka dođe, baš me briga. Neka se izbori za svoje minute. Ovako će pare otići na njega i ide klasično opravdanje nema se para, bla bla, truć, kenj. Već vidim scenario: Guraćemo ga na 4, nerviraćemo se jer unapred znamo da on to ne može da igra. Onda će stavljati Bongu, pa će videti da ne ide. Pa će pokušati sa Ajzeja Majkom koji isto neće moći da odgovori dobro na tu poziciju.... I onda tamo pred kraj godine kreće panična kupovina daj šta daš na poziciji 4.

Edited by Kreator
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...