Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

E gledao sam ovog tvog rođaka. Nije loš. Sjajno cepa odbranu, a 3/5 za tri poena je baš dobro. Videćemo, interesantan igrač. 

Link to comment

Interesantan mečap njega i Jage, ali nisu se baš puno nešto čuvali međusobno. U jednom momentu je Jago iznudio nepostojeći faul Frenka, a već u sledećem napadu ha je Ntikilina zaključao, tako da Jago nije uspeo ni da pogleda na koš. Deluje da je jedan od onih smaračkih igrača za igrati protiv, jedino što mu manjka neke namazanosti i drskosti, i to je i razlog zašto mu sudije lepe lične greške bez zadrške.

  • +1 2
Link to comment

Mislim da ce Nikilina ici sa Efeom u bekovskom paru, sa Vanjom na krilu, a Dzouns sa Braunom i mozda Bongom na trojci, ali svakako sa svojim prezimenjakom na centru. Nekako mi se javlja da ce braca Dzouns biti ta osovina second unita, i da ce vrteti p'n'r do besvesti. Svakako cemo svi mnogo vise voleti taj 2nd unit:)

  • +1 2
Link to comment

Kad se već igramo screeshota, Bruno bratina izdominirao, nakrao se lopti, skokovi i koševi su ionako passe

 

 

bruno.JPG

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Vasilij Zajcev said:

Svakako cemo svi mnogo vise voleti taj 2nd unit:)

 

svakako necemo ( :

  • Haha 6
Link to comment

 

 

Setili se veceras da mu je danas rodjendan.😄 Kao da imamo brdo igraca, a ne 4, pa je tesko upamtiti..

 

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
9 minutes ago, ZokiAsov said:

Ja reko potpisao neki kapitalac tipa poku

 

IMG-2b1438820d2499927d58b105398d8607-V.jpg

Link to comment
4 minutes ago, *edited by mod said:

 

IMG-2b1438820d2499927d58b105398d8607-V.jpg

Ludi sns lips. Valjda je i kod nas na two way ugovor...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...