Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

3 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Ne znam za sezonu ali će prva dva meseca izvesno biti porođajne muke. Tim bez kontinuiteta, čak i nekih parova saigrača kao što su bili Panter i Ledej, bez hijerarhije, po prvi put radeći sa Obradovićem koji nije baš bog jasnoće...pred frustriranim navijačima, Savićem, Ostojom...kapiram da će biti dosta WTF momenata na prvim tekmama.

 

Trajace to duze od prva 2 meseca. Kada sam gledao kalendar i raspored utakmica, u prvoj polovini oktobra imamo gostovanja, tu nece biti nijedan pravi trening. U drugoj polovini smo kod kuce, ali opet kada imas 6-7 utakmica, bice super ako izmedju udenu 4-5 ljudska treninga. Slicno i u novembru. Ali kako nama, tako i drugima, pa ko se bolje prilagodi. I vazno je da se sacuvamo duzih odsudstva igraca ako je moguce, valjda ce raspored minutaze biti ujednaceniji..

Link to comment
8 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Ne znam za sezonu ali će prva dva meseca izvesno biti porođajne muke. Tim bez kontinuiteta, čak i nekih parova saigrača kao što su bili Panter i Ledej, bez hijerarhije, po prvi put radeći sa Obradovićem koji nije baš bog jasnoće...pred frustriranim navijačima, Savićem, Ostojom...kapiram da će biti dosta WTF momenata na prvim tekmama.

 

to nije nemoguce, i u drugoj sezoni ste do januara izgledali uzasno, pa ste posle bili na incident od fajnal fora.

Link to comment

Na olimpijskim igrama imamo 11 bivsih i sadasnjih igraca. Bogdanovic, milutinov, marinkovic, avramovic, dzons, kaboklo, bonga, lesor, nilikina, lendejl, egzum. Mozda sam nekog zaboravio

Link to comment
2 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

Trajace to duze od prva 2 meseca. Kada sam gledao kalendar i raspored utakmica, u prvoj polovini oktobra imamo gostovanja, tu nece biti nijedan pravi trening. U drugoj polovini smo kod kuce, ali opet kada imas 6-7 utakmica, bice super ako izmedju udenu 4-5 ljudska treninga. Slicno i u novembru. Ali kako nama, tako i drugima, pa ko se bolje prilagodi. I vazno je da se sacuvamo duzih odsudstva igraca ako je moguce, valjda ce raspored minutaze biti ujednaceniji..

 

2 hours ago, nenad said:

 

to nije nemoguce, i u drugoj sezoni ste do januara izgledali uzasno, pa ste posle bili na incident od fajnal fora.

Mislim da prethodne sezone neće biti referentne za ovaj roster, koji je mnogo defanzivniji od prošlih. Mislim da će se tu tražiti dosta jednostavnija košarka sa dosta tranzicije i intuitivnog rešavanja napada. Ustvari ne mislim nego se nadam.. Obradović je dosta puta ove godine na konferencijama posle poraza potencirao na većem broju poseda koje smo imali u odnosu na protivnika, a opet izgubili. Kapiram da će nastaviti da insistira na tome, a pojačati odbranu. I timsku, i individualnu.

 

Pride smo imali fine kontinuitete tih proteklih sezona, dovodili inteligentne igrače, pa opet bili u dubiozi do januara. Ako to bude dinamika za ovaj tim, napravljen from the scratch, možemo da pričamo samo da li je taj januar 2026 ili 2027. 

  • +1 3
Link to comment

Meni se svidja kombinacija Nilikina - Carlik. Sa jednim cemo dobiti izuzetnu agresivnost u odbrani, sigurnost na lopti i bez srljanja u napadu, sa drugim kreaciju za sebe i druge i poene na razlicite nacine. Odlicna kompatibilnost..

  • +1 3
Link to comment

Screenshot2024-07-27at19_33_58.png.0f4252e61881b87b0ef969454a09214e.png

 

 

pržno, ogist roden radni nazim "sirotiljo i bogu si teška"

 

:srdoc:

Link to comment
40 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

Screenshot2024-07-27at19_33_58.png.0f4252e61881b87b0ef969454a09214e.png

 

 

pržno, ogist roden radni nazim "sirotiljo i bogu si teška"

 

:srdoc:

 

Bolje mu je da pije viski ili vinjak umesto vode, da ne dobije dijareju. 

Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ne pije ništa

razmišlja

🤔

Da uzme i

dvojku

i

četvorku

i Pokua na kraju.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

1) Još nije prelomio šta da radi sa Balšom.

2) Brine se šta će ako ostane OJ

Link to comment
Just now, *edited by mod said:

1) Još nije prelomio šta da radi sa Balšom.

2) Brine se šta će ako ostane OJ

 

Ne brine ga OJ. Njemu je predočeno da neće igrati sigurno. Ako mu je u interesu da izbleji godinu dana pored Tegija, neka mu.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...