Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Radiće telefoni do poslednje sekunde dedlajna.

 

Najjače mi je da Poku nije uradio ništa u karijeri (očigledno je po određenim komentarima da su ga mnogi jedva i videli kako igra, ako i toliko), a sa druge strane se reprezentativac J. Sudana čeka kao ozebao sunce. Ruku na srce, njega nije bilo ni gde da se gleda.

 

Kada bi smo stavili na klackalicu te dve karijere, Pokuova bi ovu katapultirala bar do severnijeg Sudana.

Link to comment
3 minutes ago, kralj said:

Kada bi smo stavili na klackalicu te dve karijere, Pokuova bi ovu katapultirala bar do severnijeg Sudana.

 

Malo se preteruje sa značajem učestvovanja u NBA ligi. Pa i Rade Zagorac je igrao taj famozni NBA. Nikakav garant kvaliteta

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Malo se preteruje sa značajem učestvovanja u NBA ligi. Pa i Rade Zagorac je igrao taj famozni NBA. Nikakav garant kvaliteta

 

Igrao letnju ligu, NBA jok..

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Igrao letnju ligu, NBA jok..

 

Ma ok, karikiram, ima igrača koji su imali neku epizodu u NBA pa prsli kao lajsna. Mršav mi je to faktor kao argument za potpis nekog igrača, što je svojevremeno bio među "300 najboljih igrača sveta"

  • +1 1
Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

 

Ma ok, karikiram, ima igrača koji su imali neku epizodu u NBA pa prsli kao lajsna. Mršav mi je to faktor kao argument za potpis nekog igrača, što je svojevremeno bio među "300 najboljih igrača sveta"

 

Ma naravno. Cinjenica da posle 4 NBA sezone on zdrav ne moze da izbaci iz repke povredjenog Dedu sve govori. Ako ne napredujes, onda nazadujes. Na njemu je da se presabere podhitno i promeni svoje radne navike.

  • +1 5
Link to comment

Trebalo bi u nekom narednom periodu da se vidim sa profom Koprivicom.

 

Živo me zanima šta ima da kaže o Pokuovom telu.

  • +1 1
Link to comment

Pa nema veće reference od NBA u svetu košarke. 

Pokuova NBA karijera daleko je od najboljeg scenarija koji je bio predviđen, ali sa 22 godine, ovom tonom talenta i okougodnim načinom igre, trebalo bi da njegovo dovođenje izazove euforiju veću nego bilo koje od ovih pojačanja do sad.

 

Ovo sa ispadanjem iz reprezentacije jeste obeshrabrujuće, ali to su specifične okolnosti. Piroćanac bi ga uzeo u klub pre nego bar 5-6 ovih što putuju.

 

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, kralj said:

 

Ovo sa ispadanjem iz reprezentacije jeste obeshrabrujuće, ali to su specifične okolnosti. Piroćanac bi ga uzeo u klub pre nego bar 5-6 ovih što putuju.

 

Na stranu što mi možda i iracionalnu sumnju u Pokua budi to što ga kralj "vratio se Teo, hehe F4 2010." ovoliko hvali, ovo boldovano je potpuno tačno.

Edited by Milošica
Link to comment

Bio je i Toni zgoljav kad je već bio igračina. Kasnije se nabildovao. Poku me čak malo potseca na njega kad krene na ulaz, visok, krakat, zgoljav, svaki korak 3 metra. Ima pun kurac zgoljavih koji jebu kevu. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
9 minutes ago, Milošica said:

Ima puno žgoljavih kuraca koji jebu

 

I previše za moj ukus

 

Spoiler

Jopet će komšije da se žale na kvalitet diskusije, ali ko ih udara po ušima da čitaju

 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
20 minutes ago, garmonbozia said:

uglavnom mršavi imaju veliko splovilo

 

Opticka varka, zna se da ispod velikog brega dobar kukuruz raste 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...