Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

2 minutes ago, Tresko said:

Jel bilo nekih novih razvoja u slučaju Čima Moneke?

Ne, jos uvek je nizak za četvorku. Ali pratimo razvoj dogadjaja

Link to comment

jel naši imaju u vidu da u kupu mogu samo 4 stranca, a ne da moraju samo 4 domaća

 

btw. jel imamo mi 4 domaća?

Link to comment
Just now, Ted said:

jel naši imaju u vidu da u kupu mogu samo 4 stranca, a ne da moraju samo 4 domaća

 

btw. jel imamo mi 4 domaća?

Lakić, Vanja, Mario Nakić, Aleksa Dimitrijević, Balša

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Lakić, Vanja, Mario Nakić, Aleksa Dimitrijević, Balša

 

ok....znači još Milutinov, Lučić i Pokuševski

Link to comment

 

Partizan je odlučio da ponudi profesionalni ugovor 213 centimetara visokom košarkašu.

 

“Počastvovan sam. Mlad sam igrač, tek napunio 18 i zaista je velika čast biti član Partizana. Na meni je da se pokažem i zaradim minute. Obavio sam razgovor sa Željkom. Sve je bilo kako treba, zadovoljan sa sa svim uslovima i radujem se napretku”.

 

Prema najavama, Partizan će biti veoma snažan na visokim pozicijama sledeće sezone. Postavlja se pitanje koliko će biti mesta za golobradog mladića.

 

“Ne razmišljam o tome. Moram da se pokažem na treninzima, jer ću ipak biti u ekipi sa starijim i iskusnijim momcima. Na meni je da unesem energiju i pokažem da mi je bitno, da zaslužujem da budem u timu. Tada mogu da se nadam minutima”.

 

Neki će reći da je izlizana fraza, a svi koji su imali priliku da rade sa Željkom Obradovićem da je pravi košarkaški poklon imati iskusnog Čačanina za mentora.

 

“Privilegija je raditi sa Željom. Rad, podrška, ma sve je sjajno u vezi trenera Obradovića. Mislim da mi je potrebno da fizički napredujem. Najbitnije je da slušam trenera i radim individualno”.

 

Nikada neće moći da zaboravi prve minute u dresu prvog tima. Debitovao je na svoj 18. rođendan protiv Mege, ruka je za kratko zadrhtala…

 

“Bilo je treme… Priznajem! Ali posle minut, dva je sve bilo kako treba”, ističe Dimitrijević i nastavlja:

 

“Veoma sam zadovoljan prvom utakmicom u seniorskom timu. Dobio sam više minuta nego što sam očekivao. Igrao sam skoro celu poslednju četvrtinu. Odigrao sam dobro i zaista sam zadovoljan. Saigrači su me sjajno prihvatili, kao i publika, tako da sam veoma srećan zbog svega”.

 

Napravio je Beograđanin podlogu za lepu karijeru – sada je potrebno za slojeve koji će omogućiti da njegove želje postanu realnost.

 

“Foksuran sam na Partizan, da se pokažem i dobijem što više minuta. Za pet godina bih voleo da budem u NBA ligi”, zaključio je Dimitrijević za Meridian sport.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

jel naši imaju u vidu da u kupu mogu samo 4 stranca, a ne da moraju samo 4 domaća

 

btw. jel imamo mi 4 domaća?

Mislim da ih savršeno boli quratz. Sigurno im zalizani neće dati igrače koji mogu da daju bilo kakav doprinos u evroligi ili aba ligi. Uzeli su par igrača što mogu dati kakav-takav doprinos, otarasili se škarta koji ne mogu ni protiv igokee da naprave razliku :grozan: i razišli se sa nezadovoljnima :violina:.

 

Podeliće pasoše i rešiće to kad i ako bude trebalo.

Next question? :fantom:

Edited by Kreator
Link to comment
33 minutes ago, Kreator said:

Next question? :fantom:

 

1. dal 23-ka staje pored Narodne skupštine?

2. dal prihvataš monofizitsku jeres?

3. gde se daju injekcije nedeljom?

4. za koji kurac nismo doveli Dimitrijevića na pleja?

Edited by Ted
  • Haha 2
Link to comment

Jedini igrač za koga baš ne bih voleo da je ostao u Partizanu.

 

Šteta što nije bilo šanse da ostane u Beogradu u drugom dresu.

  • +1 1
Link to comment

Meni je krivo, već sam pisao za njega i Smajlija, ali nemam sve info jbg. Ako je zasta želeo da pali, onda je ovo najbolji epilog za sve..

  • +1 2
Link to comment
18 minutes ago, Ted said:

 

1. dal 23-ka staje pored Narodne skupštine?

2. dal prihvataš monofizitsku jeres?

3. gde se daju injekcije nedeljom?

4. za koji kurac nismo doveli Dimitrijevića na pleja?

Mogu da ti odgovorim na 4. pitanje: koliko znam Željko ga nije ni razmatrao a on iovako ima makedonski pasoš. Nije domaći, nema plave krvi. 

Link to comment

Баш да видимо ко ће бити жртвено јагње за Жоцов фен ове сезоне. Алекса и Смајли су били досадашњи фаворити (добрим делом и због своје глупости), сад ће једино Маринковић од домаћих имати значајнију улогу, мада ће он вероватно бити и капитен.

 

Алекса ће тачно Жељку највише недостајати, можда не толико кошаркашки али волео га је овако сто посто (као благо заостало дете), још је био и његов Чачанин.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...