Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

7 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Kapiram da si ironičan ali ja baš ovo mislim - izbegnute su dve mine, Klajburn i Moneke, lažne četvorke (što već imamo u ovom Majku), a mogao bi taj Piters sad kad dođe...skrajnut zbog Vezenkova, željan da svima pokaže koliko zaista vredi:fantom:

 

Ja mislim da bi nam cime legao ko dupe na nosu na ovaj atletsko-ratnicki tim koji smo sastavili. 

Pored kvaliteta koje poseduje, ima tu dozu lozenja slicno lesoru i mogao bi da klikne sa publikom  i iscima se. Naravno tu je i  taj atensn horizam koji  bi mogao da ode i na drugu stranu. 

 

Ono sto je sranje u celoj prici je sto se ponovo igrac juri mesecima, i to sve javno sa porukama onih bolida sa pbg da coveka smaraju klinci na instagramu. Ako se ponovi prica sa mirotom presvetim, pa bude nismo nasli cetvorku jer je cime dao rec, onda nek se jebu svi zajedno u bulju pocevsi sa zelimirom pa na dalje...

 

  • +1 8
Link to comment

Мене ту плаши прича да се тражи играч из Нба, океј може и то да успе али је увек ризик са тим директним доласцима из Америке, мотив, период адаптације, привикавања држ не дај.. Ја сам увек лепо за провереног евролигашког играча (кад смо већ у могућности) а таквих неће бити док се смилујемо да неког доведемо.

Link to comment
47 minutes ago, ZokiAsov said:

 

Ja mislim da bi nam cime legao ko dupe na nosu na ovaj atletsko-ratnicki tim koji smo sastavili. 

Pored kvaliteta koje poseduje, ima tu dozu lozenja slicno lesoru i mogao bi da klikne sa publikom  i iscima se. Naravno tu je i  taj atensn horizam koji  bi mogao da ode i na drugu stranu. 

 

Ono sto je sranje u celoj prici je sto se ponovo igrac juri mesecima, i to sve javno sa porukama onih bolida sa pbg da coveka smaraju klinci na instagramu. Ako se ponovi prica sa mirotom presvetim, pa bude nismo nasli cetvorku jer je cime dao rec, onda nek se jebu svi zajedno u bulju pocevsi sa zelimirom pa na dalje...

 

 

cime kad se iscima - iscime

  • Haha 7
Link to comment
41 minutes ago, ZokiAsov said:

 

Ja mislim da bi nam cime legao ko dupe na nosu na ovaj atletsko-ratnicki tim koji smo sastavili. 

Pored kvaliteta koje poseduje, ima tu dozu lozenja slicno lesoru i mogao bi da klikne sa publikom  i iscima se. Naravno tu je i  taj atensn horizam koji  bi mogao da ode i na drugu stranu. 

 

Ono sto je sranje u celoj prici je sto se ponovo igrac juri mesecima, i to sve javno sa porukama onih bolida sa pbg da coveka smaraju klinci na instagramu. Ako se ponovi prica sa mirotom presvetim, pa bude nismo nasli cetvorku jer je cime dao rec, onda nek se jebu svi zajedno u bulju pocevsi sa zelimirom pa na dalje...

 

 

To sto mi mislimo da se jedan igrac juri mesecima, a sve na osnovu internet insajdera, ne znaci da je stvarno i tako. Slicno je bilo i oko Gossa i Milutinova, te sa'ce, te samo da raskinu, ali sve je dogovoreno, i onda op Carlik i Davies. Iz kluba se ionako ne oglasavaju, Telesport kao neka vrsta nezvanicnog glasila kluba je pre nekih nedelju dana napisao da se jure jedan spoljni i 4, oba iz Amerike.

 

Ja ne znam koju smo to free 4 propustili, a da je bilo realno da dovedemo. Bas kad smo ovde nedavno nabrajali dostupne EL 4, konstatovali smo da ih prakticno nema. Jedna opcija bio je Thiemann, koji ode u Japan.

  • +1 1
Link to comment

cetvorka aka PF je u nba bas deficitarna roba; mislim na te granicne nba igrace, bas je tesko naci nekoga a da nije zapravo nisko krilo koje se u nba zbog ubrzanja prebacilo na pf, pa nesto hustleuje

 

bukvalno mi 3-4 igraca padaju na pamet & ni jedan nije idealan, svakom nesto fali a svi su makar bili nekakva imena, pa je pitanje koliko su istripovani.

Link to comment
Just now, uini said:

cetvorka aka PF je u nba bas deficitarna roba; mislim na te granicne nba igrace, bas je tesko naci nekoga a da nije zapravo nisko krilo koje se u nba zbog ubrzanja prebacilo na pf, pa nesto hustleuje

 

bukvalno mi 3-4 igraca padaju na pamet & ni jedan nije idealan, svakom nesto fali a svi su makar bili nekakva imena, pa je pitanje koliko su istripovani.

Takvog ćemo verovatno i dovesti.

Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

Takvog ćemo verovatno i dovesti.

 

ma da ali pokusavam da smislim ko je taj;

ako je tj warren, kojeg iz nekog razloga vode kao sf/pf, to je bolje od mike jamesa ali ne znam kakav je on sa mozgom & lovom pod stare dane. kevin knox, bas bas swingin for the fences, harry giles ne zna da sutne

 

ne znam ne znam

sve ostalo tamo moze da se nadje

Link to comment
42 minutes ago, uini said:

ma da ali pokusavam da smislim ko je taj;

 

Odgovor se sam nameće

 

Spoiler

16178887079411.jpg

 

Link to comment

I jel bezbedno da slavimo Jones II ili se čeka sutra pa da pevamo Friday I'm in love?

Link to comment

pravi mo se mrtvi do nikad viđene promocije

posle nabijamo 3k postova za veče

  • +1 1
  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...