Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

7 hours ago, Nikodije said:

Kakva pičkica sačuvaj bože. "Pozitivne vibracije gde nema pritiska prema njemu". Idi igraj za Harlem Globtroterse.

upao bruno u pozitivan vorteks

 

image.thumb.png.a43f573491bc5d53fefac1c16c95b564.png

  • Haha 6
Link to comment

Ko ga jebe, hajlajtsi su mu sranje. Sad ce sns lips da nam dovodi pitersa. Treba na vreme spremiti onaj klip kad se usro u cigane

  • +1 2
Link to comment

Najteže je Ostoji, odradio jače cene sezonskih ali mu se odužilo sa pojačanjima pa je onda izmislio oni glupostariju kako će sve odjednom da ih predstavi da bi kupio na vremenu. A deluje da neće biti nekih bombi koje mogu da zapale prodaju sezonskih i opravdaju skuplje cene

Link to comment

Ja mislim da je razlog mnogo jednostavniji. Kako je Ivca sa repkom, nema nikog pismenog u klubu da odradi predstavljanje igraca kako treba. Pa ce se ocigledno sacekati da se ili Ivca vrati iz Pariza ili Tegi Jr zavrsi ubrzani kurs engleskog jezika.

Link to comment

@*edited by mod

Znaš kako me zabole uvce što je Ostoji teško oko cena godišnjih karata. Pa on je direktor a ne ti ili ja. Jedino što bi mi bilo teško je da prihvatim činjenicu da imam debila za sina kao što on ima.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

U svakom slučaju prodaće se sigurno veliki broj godišnjih karata jer je Željko Obradović trener, najtrofejniji trener u evropi. Ne bih da licitiram koliko ali prodaće se. Ako dovede 15 vrabaca ili robinsona, prodaće se godišnje karte opet. Zašto? Pa zato što je tako Željko procenio. Ali naravno da neće biti tako, Željko pravi jednu ratničku ekipu, ostalo mu je još valjda 2 igrača da dovede i da zatvori tim. Ako se Ostoja tripuje da ljudi neće kupovati godišnje zato što nije dovedeno neko zvučno ime, onda on nije svestan koji je brend Željko kao takav. Njegovo je da se opusti i da zalepi usta onom njegovom sinu štetočini a Željko i Zoran će se pobrinuti za ostalo. :)

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

Ja mislim da je razlog mnogo jednostavniji. Kako je Ivca sa repkom, nema nikog pismenog u klubu da odradi predstavljanje igraca kako treba. Pa ce se ocigledno sacekati da se ili Ivca vrati iz Pariza ili Tegi Jr zavrsi ubrzani kurs engleskog jezika.

Pa Tegi JR zna ono što je potrebno na engleskom, kao i Tegi SR: What is your first impression?:laugh:

Link to comment
18 hours ago, MiddleClass said:

 

Hm, zar nije ovo ^ simbol da ne odgovaras na post iznad tvog no na onaj ispred njega?

 

Molim te ne unosi zabunu :fantom:

 

Nije, za post pre posta iznad simbol je ^^

  • Hvala 1
Link to comment
18 minutes ago, Tresko said:

Pa Tegi JR zna ono što je potrebno na engleskom, kao i Tegi SR: What is your first impression?:laugh:

 

ne znam juniora ali senior samo kaze ime/preizime igraca, zarez, frst impreshns.

Edited by uini
  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, ZokiAsov said:

Ko ga jebe, hajlajtsi su mu sranje. Sad ce sns lips da nam dovodi pitersa. Treba na vreme spremiti onaj klip kad se usro u cigane

Kapiram da si ironičan ali ja baš ovo mislim - izbegnute su dve mine, Klajburn i Moneke, lažne četvorke (što već imamo u ovom Majku), a mogao bi taj Piters sad kad dođe...skrajnut zbog Vezenkova, željan da svima pokaže koliko zaista vredi:fantom:

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...