Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Ja sam od onih koji ne slave, toliko da moram jos srat', nista protiv Monekea per se, ali on je covek koji meri manje od 2m a igra krilnog centra i nema igru ledjima prema kosu. Ako je onako kako kazu, nama u trenutno nenajavljenom rosteru Balsa Koprivica jedini ima tako nesto sto moze da se nazove igra ledjima i zidanje, na Balsa Koprivica nivou. Onaj Dzons je pick n roll igrac, Brendon Davis je karijeru izgradio tako sto je bezao od kontakta dole i ima kakav takav pick and pop i sut sa distance.

Nema mi to smisla, sad bi jos manje smisla imalo dovodjenje Pokusevskog.

 

Stvarno sam se nadao da koja god cetvorka da bi dosla bi bio igrac tipa Ledaya, sa pouzdanim sutem a isto tako i relativno pristojnom post up igrom, toliko da ponudi i tu dimenziju u ofanzivnom delu.

 

Moneke mi deluje bas nekako populisticki potpis, zaista se nadam da Zeljko zna zbog cega i pre svega, kako ce ga koristiti

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, lord_s said:

Ja sam od onih koji ne slave, toliko da moram jos srat', nista protiv Monekea per se, ali on je covek koji meri manje od 2m a igra krilnog centra i nema igru ledjima prema kosu.

 

druze, ti si ostao negde u 1989.

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

druze, ti si ostao negde u 1989.

 

Mislim da nisi razumeo, ali u redu je.

 

Zalim se na to sto je nizak vec primarno sto nema, kao kosarkaski element, post up igru ledjima ka kosu.

Pomenuh i Ledaya kasnije koji je za satiranu frizuru visi od Monekea ali koji je prilicno drugaciji igrac ali upravo sa tim kvalitetom koji ja licno prilicno gotivim kod igraca na visokim pozicijama i dodatno smatram da bi neko takav bio mnogo bolji fit za nas od Monekea.

Link to comment

Nema boljeg fita od Monekea za ovako sklopljen tim. Energija koju donosu bice na nivou Mathiasa. Ne mozes uzimati visine igraca kao jedini reper, a ne odraz, raspon ruku, pozicioniranje..

 

Takodje, Davies je jedna od napadackih najpotentnij 5 u celoj EL. Sve ima u svom repertoaru. Bukvalno spoj Lessorta i Kaminskog..

  • +1 2
  • Wub 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Moneke nema post up igru i mislim da cemo kolektivno, kao tim, bukvalno vapiti za takvim tipom igraca, ukoliko ne dodje jos neko do pocetka sezone.
Debelo se ne slazem za Brandona, ali neka bude kako ti kazes.

Edited by lord_s
Link to comment

Imaš Brendona Dejvisa koji ima odličnu igru na postu. 

 

@Jimmy Kowalski ulete i reče sve što sam ja hteo. 

Moneke pokriva i nešto lošiji šut spoljnih igrača, jer je uvek aktivan i dominantan na skoku. 

 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Na granici sam da uletim u Stefan Jovic - loop
Ostajem na tome da je iz mog ugla gledanja drugaciji tip igraca trebao biti doveden na poziciji startne 4, jos ako smo placali obestecenje kao sto deluje da jesmo, no ok

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, ZokiAsov said:

Ako moze neko neka okaci hajlajtse monekea

 

zasto, smorices se, nema post up igru

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...