Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

6 minutes ago, Tresko said:

Ma nek nadju oni nekog drugog, dobrog igrača, a taj nek se predomišlja i dalje. Fali samo da ga čekaju, čekaju, a onda da ga pozove patrijarh, ili toma mona ili vučićević da ga odvrate od potpisa za Partizan kao što su uradili sa Mirotićem.

 

Link to comment

Ma dolazi Poku, nece niko ni znati da smo ga doveli
Ta ozvanicenja i lozenja navijaca su ionako passe
One tamo sezone ponovo menjamo ceo tim i niko nece znati roster do prve zvanicne utakmice kad istrce na teren Goss, Panter, Hezonja, Mirotic i Milutinovac

Link to comment
19 minutes ago, ZokiAsov said:

Nece, nije poku slina ko mirota

kosovar ili đetić mrtva trka

 

tek će ovom porfy da složi priču, kosovski zaver, gračanice sva u sjaju…

 

IMG_8319.thumb.jpeg.89857be0cc7186433fdfa2dceb832037.jpeg

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Pa da kad mu slože priču, to mi je prvi penal jebote, nemoj da me zajebeš i potpišeš jebote

Link to comment
8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

kosovar ili đetić mrtva trka

 

tek će ovom porfy da složi priču, kosovski zaver, gračanice sva u sjaju…

 

IMG_8319.thumb.jpeg.89857be0cc7186433fdfa2dceb832037.jpeg

 

Poku kosovar? Ja mislio bugarce

Link to comment

Počeo analitičarski jutjub fajt oko Pokuševskog :ziga:

 

 

 

Edited by Kreator
Link to comment
42 minutes ago, ZokiAsov said:

 

Poku kosovar? Ja mislio bugarce

ćale mu je kosovac iz prištine, a on i brt su se rodili ovde kad su zapalili '99

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

ćale mu je kosovac iz prištine, a on i brt su se rodili ovde kad su zapalili '99

Odrastao u Novom Sadu i u tom gradu promenio 3 kluba dok sa 14 godine nije otišao u Olimpijakos. Tamo je igrao drugu ligu u Oly-ju.

Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Znači, Bonga-Bonga do smrti?

ovo kao da je moja zena napisala. citate me ko otvorenu knjigu, da ne kazem pokuovu fintu suta...

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Quote

 

Posle sezone za nama mi smo kao klub svesno ušli u kompletno renoviranje tima i za to ukazali puno poverenje našem sportskom sektoru. Posle objavljivanja prva tri pojačanja, Nilikine, Lundberga i Vanje Marinkovića, kao klub smo doneli odluku da od tog trenutka postupimo drugačije. Usled neverovatno velikog broja nagađanja, neproverenih informacija i tek ponekih tačnih informacija koje su se u javnosti pojavile u vezi igrača koji dolaze u Partizan Mozzart Bet, doneli smo odluku da budemo drugačiji od drugih i da svoja pojačanja objavimo pred početak priprema na potpuno drugačiji način

Biće to nesvakidašnji spoj umetnosti i sporta, ono po čemu nas širom sveta i prepoznaju. Novi spektakl u organizaciji našeg kluba i nešto što naši navijači zaslužuju. Ništa novo neću reći ako ponovim da je Partizan uvek bio avangarda i da je postavljao neke standarde koje su drugi sledili. Pogledajte samo koliko utakmica i turnira na otvorenom se sada organizuje nakon naše utakmice na Tašmajdanu. A i ove godine ćemo učiniti nešto slično, ali na drugoj lokaciji
ostoja m.

opustite se, stvari su pod kontrolom

  • Haha 3
Link to comment

Tako i treba sve pod velom mistike, uz jaku dozu umetnosti. Obnovite sezonske pa cemo vam reci koga cete imati prilike da gledate. Sezonske se ionako uzimaju zbog kluba, ne zbog igraca...

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
12 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ćale mu je kosovac iz prištine, a on i brt su se rodili ovde kad su zapalili '99

Zar nije Pokuševski Ukrajinac poreklom?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...