Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

7 minutes ago, Milošica said:

Lakše je tako.

 

Vi koji prognozirate loš ishod jedete mala ukusna govanca ako pogrešite, mi jedemo ona velika mnogo loša.

lepo je sto verujes u njega, vraticemo se na temu mislim vec posle poslednjeg karijevog kata za oi - to mu je prvi veci test.

Link to comment

Nema šanse da bude katovan dok se ne zna status Jovića, dede i pored živih Jaramaza i Radanova. 

Link to comment
Just now, Nebojsa said:

lepo je sto verujes u njega, vraticemo se na temu mislim vec posle poslednjeg karijevog kata za oi - to mu je prvi veci test.

Kao što ću verovati Kariju da misli da mu se Poku ne uklapa u željenu koncepciju ako ga otpiše, tako ću verovati i Željku da mu se uklapa. I Željko bi u toj odluci bio svestan da ga je Kari imao na treninzima a ovaj ne.

  • +1 1
Link to comment

Koliko je uopšte realno da dođe kod nas? Obično se raspišemo o nekome ko je (kao) potpisao.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

Kao što ću verovati Kariju da misli da mu se Poku ne uklapa u željenu koncepciju ako ga otpiše, tako ću verovati i Željku da mu se uklapa. I Željko bi u toj odluci bio svestan da ga je Kari imao na treninzima a ovaj ne.

ok, da se nadovezem u istom tonu - ja cu poceti da verujem da je zelimir opasno prolupao ako proceni da bi se pokusevski uklopio. vecina dovedenih ili licitiranih imena ukazuje da se gradi tip fajterskog profila, ovaj se nikako ne uklapa u tu pricu.

  • +1 1
Link to comment

Jel bi radije Smailagu ili Pokua u timu? Smailaga je fajter svakako.

 

Kefalo i talent su meni omiljene košarkaške vrline, ovaj deluje da ima oba.

Link to comment

Meni nije problem Pokuševski. Problem mi je onda Bonga. Atletska četvorka (Moneke) mora doći svakako, inače će opet biti neke vratolomije sa igračima van svoje pozicije i krpljenjem, a to ne želim opet da gledam. 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, goofs said:

Jel bi radije Smailagu ili Pokua u timu? Smailaga je fajter svakako.

bolje da si me pitao hoces da te jebemo il da te ubijemo.

  • Haha 7
Link to comment
10 minutes ago, Nebojsa said:

ok, da se nadovezem u istom tonu - ja cu poceti da verujem da je zelimir opasno prolupao ako proceni da bi se pokusevski uklopio. vecina dovedenih ili licitiranih imena ukazuje da se gradi tip fajterskog profila, ovaj se nikako ne uklapa u tu pricu.

 

Ovde se ne slazem. Kada je ekipa (vecina igraca) fajterska, to je zarazno. Poku nece biti nosilac, ali to ne znaci da se ne moze uklopiti.

  • +1 2
Link to comment

Tips javlja da Clyburn ide u Virtus. Inace mislim da sem inicijalnog raspitivanja za cenu nije postojalo ozbiljno interesovanje, u svakom slucaju treba nam prava 4, a Will to nije.

  • +1 5
Link to comment
10 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Tips javlja da Clyburn ide u Virtus. Inace mislim da sem inicijalnog raspitivanja za cenu nije postojalo ozbiljno interesovanje, u svakom slucaju treba nam prava 4, a Will to nije.

Deluje mi kao da "neko" hoće da istakne Zoranovu "nesposobnost" da uzme igrača.

 

A zapravo je baš tako kako si napisao.

 

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment

Kakva je ovo zona sumraka :laugh:

Navijači zvezde se ubiše dokazujući da bi Partizan morao da dovede reprezentativca Srbije, a navijači Partizana se nadaju da neće do toga doći, ali i da će ona dvojica reprezentativaca koje imamo pod ugovorom što pre otići. 

Jesmo avangarda :nobles:

  • +1 4
  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...