Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

pa dobro, oslobađa se ozbiljna kinta od njegove plate......može to pametno da se iskoristi

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

to se zove finansijska pozitiva

Zaradili smo 2.3 miliona.

Link to comment
2 minutes ago, weedman said:

 

sta ce ti obeštećenje uštedećemo 2.5 miliona sto bi dali panteru... možemo otvarati najskuplje kataloge

 

Pa kao baski traze neko obestecenje za cimoa

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, Nikodije said:

 

zajebano je praviti potpuno nov tim na ovakvom™ trzistu, gde je velika potreba za kvalitetnim igracima a istih nema dovoljno.

 

realno, novi tim je ono što nama treba......ovo do sada  je malkice "prokislo", pa nije zdravo da se veštačkim aromama simulira svežina

 

ova tri domaća koji su (navodno) već naši, Arijan Aranitović i Vanja, to mi je sasvim ok za početak. Vanja je legitiman EL igrač, pri tome zna gde dolazi i šta može da očekuje. druga dvojica svakako ne dolaze sa idejom da će igrati u proseku 30 minuta u EL i da će biti neki superstarovi, ali su legitimni aba igrači i jasno im je da tu treba da prave razliku i grade poziciju. to što dobiju u EL je bonus. žao mi je što uz njih nije i Dimitrijević, on je već EL igrač, plus je naš 100% i želi da igra ovde, znači motiv maksimalan

 

sa druge strane, još nije 100% da ćemo igrai EL, pa mi je i logično da u toj varijanti još nema "jakih" potpisa. ako neki i bude vrlo brzo, to će samo značiti da i definitivno igramo EL

Edited by Ted
Link to comment
18 hours ago, Lord Stef said:

Ako dodje Chima otvaram Jack Daniels star cca 15 godina. 


taj je prokiso mmw :(

Link to comment

Pitanje je ko će tu biti skorer koji ima sigurne poene u rukama a da nije neka ex-NBA mačka u džaku. Pošto ne vidim takvog igrača više na tržištu.

Link to comment
29 minutes ago, Nikodije said:

 

zajebano je praviti potpuno nov tim na ovakvom™ trzistu, gde je velika potreba za kvalitetnim igracima a istih nema dovoljno.

 

Nema za Rajka kapa

 

Govorio moj pokojni otac

 

Crow GIF

Link to comment

ja idem logikom da, to što mi ne vidimo nešto na tržištu, ne znači da ne postoji. ima kome je posao da gleda i vidi :)

 

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

ja idem logikom da, to što mi ne vidimo nešto na tržištu, ne znači da ne postoji. ima kome je posao da gleda i vidi :)

 

 

s tim sto robija i savic nisu mnogo grebali po vertikali kosarkaske piramide, uglavnom su kupovali iz evrolige i nba. ja ne znam da sada mogu da nadju klasu u rangu pantera i ledeja ako ovu dovjicu puste. mislim da je ledej bolji igrac od monekea. 

  • +1 1
Link to comment

Resetujemo sastav tima..a u svadji smo sa Miskom..

 

Spektakl..vidim jos goru sezonu od prosle

Link to comment

Разлика између нас и Паоа је што су они имали пун базен пара, док смо ми само добростојећи. Такође је разлика што су они акционари Евролиге а за нас се не зна сутра буквално шта ће бити, тако да можемо да потписујемо углавном једногодишње уговоре (те највеће) а то нас онда изађе још скупље. Све у свему биће занимљиво ако (рас)пустимо све носиоце а оставимо Кабоклоа који је хтео да побегне и Поњитку и Смита који су добар део сезоне правили душтво Тегелтији иза коша.

 

И што рече колега горе у свађи смо са најјачим менаџером у Европи за разлику од Паоа

Edited by johan nagel
  • +1 1
Link to comment

Niko ozbiljno ni ne poredi nas i Pao. U krajnjoj liniji to sto je njima uspelo ne desava se cesto.

 

Uzgred pitanje, koje igrace smo doveli zahvaljujuci Misku tokom prve 2 Zeljkove sezone, pre nego sto smo se "posvadjali"? Dakle, igrace koje smo trazili preko njega, ne igrace koje smo direktno kontaktirali i oni pristali..

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

 

realno, novi tim je ono što nama treba......ovo do sada  je malkice "prokislo", pa nije zdravo da se veštačkim aromama simulira svežina

 

 

Čitam ovo i zamišljam Teda kao poslovođu maksija. Što bi rekla naša Midgeta - Pakao. 

  • Haha 1
Link to comment

Pa Žoc, Savić i Žocov kum su u svađi sa Miškom brat bratu 7-8 godina.

Čemu panika odjednom?

 

  • +1 1
Link to comment

Ма ја први не волим то зализано ђубре али не може никако бити мудар пословни потез бити у завади са менаџером који има гомилетину играча на тржишту. Невезано за то да ли смо икога доводили раније или нисмо, драстично нам се сужава избор а у ситуацији смо да нам треба једно 7-8 играча минимум.

Edited by johan nagel
Тупо
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...