Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

2 minutes ago, Milošica said:

I što je jako bitno, deluje mi da ima majndset koji može ispratiti Željka, za razliku od Tristana i Alena.

 

 

 

 

Na osnovu cega si ovo zakljucio?

Link to comment
3 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Na osnovu cega si ovo zakljucio?

nosi naočare

 

image.thumb.png.2b182a8fc7ba29e8f3a00b12f44806c6.png

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Na osnovu cega si ovo zakljucio?

Prvi aspekt da je spreman da sluša. Kažu ljudi da mu glava nije u oblacima i da je svestan nekih limita.

 

Drugi, uopšte ne bih rekao da je uplašen, samo zbog one jedne finte kako su mnogi zaključili. 

 

Spoj te dve stvari može biti jako bitan.

Link to comment

Prvo, glava mu jeste u oblacima. Pokusavaju (ha!) da ga spuste sa NBA oblaka svi odreda, jucerasnja partija mu u tome moze svakako pomoci.

 

Drugo, mnogo vaznije, on jos nije ni 1 dan proveo u radu sa Zeljkom, a kamoli nesto vise da bi donosili zakljucke kako ce se adaptirati. Zeljko nikada ne jebe mater igracima ako promase otvoren sut, pa nece ni Pokuu. Druge stvari njemu su bitne.

Link to comment

@Nebojsa

 

To mnogo govori o njemu.

 

@Jimmy Kowalski

 

NBA je sasvim legitimna želja, i uopšte nije bez pokrića. To ne znači da mu je glava u oblacima.

 

I nikakve zaključke ne iznosimo, već razmenjujemo mišljenja, zato i koristim reči "mislim", "verujem", "deluje mi"...

Edited by Milošica
Link to comment
3 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Prvo, glava mu jeste u oblacima. 

 

drugo, kako ti mozes da potkrepis ovaj intimni info?

 

mogu ja da izmisljam neke uvide i onda ako se dese, da postanem insajder ali nemojmo ovakve tvrdnje da bacamo a da ih ne objasnimo. ili hajde da ih bacash ali onda si neozbiljni lovac na reputaciju, imo.

  • +1 1
Link to comment

Ja sam uveren da je Aleksa Dimitrijevic vec sada bolji igrac od Pokusevskog iako je odigrao samo jedan profesionalni mec u karijeri. Ako vec zelite da razvijate nekog domaceg igraca, Dimitrijevic je taj koga treba da razvijate , lottery pik potencijal od koga klub moze da namakne veliku lovu kada ovaj bude odlazio u NBA.

Edited by Micko8
Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

@Nebojsa

 

To mnogo govori o njemu.

 

@Jimmy Kowalski

 

NBA je sasvim legitimna želja, i uopšte nije bez pokrića. To ne znači da mu je glava u oblacima.

 

I nikakve zaključke ne iznosimo, već razmenjujemo mišljenja.

 

Legitimno je imati glavu u oblacima i precenjivati svoje sposobnosti, ali nije korisno.

 

Poredio si majndsetove Tristana, Alena i njega u odnosu na rad sa Zeljkom. A posto Poku jos nije radio, onda je to preuranjeno..

Link to comment
Just now, Jimmy Kowalski said:

 

Legitimno je imati glavu u oblacima i precenjivati svoje sposobnosti, ali nije korisno.

 

Poredio si majndsetove Tristana, Alena i njega u odnosu na rad sa Zeljkom. A posto Poku jos nije radio, onda je to preuranjeno..

"Deluje mi". Baš se trudim da ne budem zadrtog mišljenja, tako da pazim na koji način pišem :D

Link to comment
13 minutes ago, Milošica said:

@Nebojsa

To mnogo govori o njemu.

pa govori - bez svog zezanja. klip iznad mi je recimo vristeci detalj - potpuni nedostatak fokusa i koncentracije (u jedinoj* stvari koju radis u zivotu).

sinoc je imao par hezija, i (naravno, besmislenih) fejk pampova da mu gudura pozavidi, sto potvrdjuje ono sto ste vec napisali - da je delovao uplaseno/nedostatak samopouzdanja. e sad - uzmi to u kombinaciji s zelimirovim karakterom i ocekivanjima, da li mislis da to ikako moze da izadje na dobro?
za ovih nekoliko godina koliko ga sporadicno ispratim apsolutno nisacim nije pokazao da je kalibar za nas. (bez problema cu se lopatom najesti govana ako dokaze suprotno.)

Edited by Nebojsa
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Nebojsa said:

bez problema cu se lopatom najesti govana ako dokaze suprotno

Lakše je tako.

 

Vi koji prognozirate loš ishod jedete mala ukusna govanca ako pogrešite, mi jedemo ona velika mnogo loša.

Link to comment

Ako ćemo Alena i Tristana u priču - Pokuševski ima seniorskog iskustva u ozbiljnom sistemu u kom je imao jasne zadatke ulogu.

Alen je pre Partizana imao tačno nula takvog iskustva, Tristan možda nešto malo, na kašičicu.

 

Ostaje mogućnost da je pametan lik, ali dileja ko Lebovski, ali meni na pogled ne deluje tako.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...