Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Poku mi izgleda kao inteligentan čovek i igrač koji ima ozbiljne radne navike.
Mogu da zamislim džentlmenski razgovor njega i Željka, gde će mu jasno biti predstavljena očekivanja i mogućnosti i da će do saradnje doći samo ako postoji obostrani interes i razumevanje. Ne odjavljuješ prospekta kao što je Pokuševski, jer eto ne uklapa se. Realno, moraš da ga uzmeš i da ga usmeravaš i razvijaš. 
Mene samo strah orkestriranih pljuvanja, ismevanja što nabija dodatan pritisak igračima koji kubure sa samopouzdanjem.
 

  • +1 7
  • Hvala 1
Link to comment
14 minutes ago, smooth.Op said:

Mene samo strah orkestriranih pljuvanja, ismevanja što nabija dodatan pritisak igračima koji kubure sa samopouzdanjem.
 

nikola stamenic je imao obicaj da gurne igraca u bazen uz DOKAZI DA NISI PICKA!

sto bi rekla jeca djokovic - prešr iz a privilidz...

Link to comment
12 minutes ago, smooth.Op said:

Poku mi izgleda kao inteligentan čovek i igrač koji ima ozbiljne radne navike.
Mogu da zamislim džentlmenski razgovor njega i Željka, gde će mu jasno biti predstavljena očekivanja i mogućnosti i da će do saradnje doći samo ako postoji obostrani interes i razumevanje. Ne odjavljuješ prospekta kao što je Pokuševski, jer eto ne uklapa se. Realno, moraš da ga uzmeš i da ga usmeravaš i razvijaš. 
Mene samo strah orkestriranih pljuvanja, ismevanja što nabija dodatan pritisak igračima koji kubure sa samopouzdanjem.
 

 

Ispade da se ovde potcenjuje 1 Žoc. Njemu je u jednoj od najspektakularnijih klupskih sezona, na pleju počinjao tek punoletni Kenan Sipahi. Da ne govorimo što je Bogdana ili Pekmena dovodio kad je ovi bili uzrasta Pokua. Čuj ne ume sa mladima.

 

Meni je glavni utisak da NBA tako lako odustaje od Pokua. Ovo što Micko piše je nigde veze, OKC je itekako polagao nade u njega maltene do poslednjeg dana, samo su shvatili da je došao trenutak da se bore za titulu, pa su liferovali njega i Gidija. Koliko su bili u pravu videćemo.

 

Mislim, ovde su se kačili klipovi Južnosudanca iz kineske lige. Poku je u košarkaškom smislu statusa i CV od njega ispred koliko i u visini, a o plafonu da ne govorimo. Siguran sam da će ako dođe kod Žoca biti protagonista. Koja crna borba za bekap mesto.

  • Hvala 1
Link to comment

Ja moram da priznam da ga nisam gledao puno ali ono sinoć npr, onde mi je delovao inferiorno kao Jaramaz npr. Sigurno se radi o kvalitetnijem igraču i većem prospektu ali prosto fizički, taj njegov frejm, to je sve jako neubedljivo. Voleo bih kad bi neko ko ga je pratio opisao malo detaljnije šta on to igra.. Kao čovek koji je osedeo uz Kostu Perovića, uvek sam za  princip davanja šanse domaćim igračima, samo da razumem šta je to što što može da se dobije ako projekat uspe.

  • +1 3
Link to comment

morali bi da prestanemo da cenimo igrace na osnovu jedne tekme od 12mins; to otprilike ima smisla samo ako si superhot cicojka koja ima 12mins da saslusa / vidi elevator pitch nekog od nebrojenih gasera.

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

 Kao čovek koji je osedeo uz Kostu Perovića, uvek sam za  princip davanja šanse domaćim igračima, samo da razumem šta je to što što može da se dobije ako projekat uspe.

 

ako projekat uspe, dobijes economy kukocha tonija.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Pff pa ti ga baš ceniš!

 

Pritom pričaš s likom koji je išao nedeljom u 14h da gleda juniore Partizana i savetuje kevu Nenada Miljenovića kako da mu sprema junetinu.. 

Link to comment
3 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Pritom pričaš s likom koji je išao nedeljom u 14h da gleda juniore Partizana i savetuje kevu Nenada Miljenovića kako da mu sprema junetinu.. 

Sećam se ovoga sunce ti kalaisano 😂

 

al' smo se ložili da će mali da dobije masu i da zaigra ozbiljniju košarku, svi su ga stavljali da će imati bolju karijeru od Vase, kad ono mućak. Ostade samo onolika glava od čoveka :D 

Link to comment

pa sad, da li ga ja "bas cenim" jer ti sad zvechi u glavudzi ko je toni kukoch ili postoje neke slicnosti u versatilityju?

 

sto kazu drevni ameri, umrecu na tom ostrvu, da poku u idealnom scenariju moze biti ta jeftinija verzija kukocha

 

guglajte hajlajce kada niste gledali, change my mind ali ne kao micko osmi i nebojsa, onelinerima bez argumenata.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

 

Pritom pričaš s likom koji je išao nedeljom u 14h da gleda juniore Partizana i savetuje kevu Nenada Miljenovića kako da mu sprema junetinu.. 

 

edit

ovo je odlican primer: 

zasto nije dobro verovati u fizickog prcvoljka koji ne moze da dobaci sa linije tri poena, vs mrsavog unicorna koji je versatile u skillu.

Link to comment
16 minutes ago, uini said:

 

edit

ovo je odlican primer: 

zasto nije dobro verovati u fizickog prcvoljka koji ne moze da dobaci sa linije tri poena, vs mrsavog unicorna koji je versatile u skillu.

Miljenovici su sa Banije, svi su takve građe, žilavi glavati krajišnici.. Ne izazivaj me, sve znam, da čujem tvoju analizu pokuove genetike.

 

I da, prcvoljak ti u gaćama, ha :Jova:

edit: guglao sam, naravno, samo što u hajlajtsima i onaj neki Nilikina izgleda kao zver, a na tekmi kao nešto u šta je Bogdan ugazio :evil:

...ne znam da li znaš tog igrača, Francuz koga zovu Frenk:covid19:

Edited by Vasilij Zajcev
  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
2 hours ago, ZokiAsov said:

Sklapanje tima je do sad ukazivalo da ce se igrati ozbiljna odbrana, ratnici,krvava koljena i to...

 

Kako se tu uklapa poku? Deluje prilicno neuhranjeno. Je l moze neko ko ga je gledao da proceni njegov doprinos odbrani u konceptu zelimira obradoglua?

U igri jedan na jedan ne moze da sacuva nikoga ali moze sa strane da pomogne , cesto je lepio kvalitetne banane protivnicima dok je igrao u Oklahomi. Ako Pokusevskog dovodite da vam odmah pravi razliku na terenu onda se vasi iz kluba grdno varaju, ako mislite da ga razvijate nekoliko sezona onda ok. Mada ne vidim zasto bi i to radili, kada imate mnogo perspektivnijeg Dimitrijevica:)

Edited by Micko8
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...