Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

11 minutes ago, Kreator said:

Bogami ume Carlito jako i do samog kraja 

 

 

 

Podsetilo na ovo

 

 

  • +1 1
Link to comment

Vreme je za dobrodoslicu Lungbergu, Dzonsu i Dejvisu

 

Hriste boze raspeti i sveti

Nas Partizan kroz oblake leti

Igrace nam jedan poludanac

Jedan ugandanac i jedan sudanac

  • Haha 4
Link to comment

juznosudanac. nazvati juznosudanca sudancem, to ti je kao da za crnogorca kazes da je srbin. ne moze biti dalje od istine.

Link to comment

Pazite ovu foru sto sam upravo smislio. Tasa nije hteo prosle godine da da popust Miroticu za ugradnju klime i zato ovaj nije potpisao za Partizan. Hahaha umirem od smeha koliko sam zabavan

Link to comment

Hriste boze raspeti i sveti

Nas Partizan kroz oblake leti

Igrace nam jedan juznopoludanac

Jedan juznougandanac i jedan juznosudanac

Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

jel doplacujes 5 evra za klimu u sartiju?

Sredio mi Tasa popust, 3 evra dnevno. Hahaha kako sam sebi da lajkujem post

  • Haha 3
Link to comment

Šimpre, ako ti treba pomoć lektora da upakuješ u deseterac (vidim da se mučiš), evo ja ću za 5 e po strofi.

  • Haha 1
Link to comment

Srbija i Australija igraju danas od 18 časova pripremni meč za Olimpijske igre u Parizu. Egzum će odmeriti snage sa nekim od bivših igrača u Partizanu, s obzirom da nastupa za reprezentaciju Australije.

 

Egzum prati dešavanja u Partizanu od kako je otišao.

"Više smo pričali o reprezentaciji, ali ispratio sam šta se dešava u Partizanu. Mnogo dešavanja i promena, vidim da i Aleksa pokušava da shvati šta da radi dalje. Iskreno, nadam se da će Partizan da se vrati još jači i da će sve biti kako treba."

Iznenađen je što Željko pravi totalni "reset" u Partizanu.

"Iskreno, jeste me iznenadilo. Ali, shvatam i da je mnogo teško kada želiš da ponoviš uspeh iz sezone u kojoj sam bio. Po meni je gubitak Lesora bio težak za Partizan, on je bio veliki deo onoga što je činilo tim celim. Takođe, otišli su Madar, Papapetru. Jasno je da sada Partizan ide u potpuno novom smeru i želim mu sve najbolje, kao i momcima koji će nositi dres sledeće sezone."

 

Pomenuo je i Aleksu Avramovića, bivšeg saigrača iz Partizana.

 

"Da, naravno. Nismo se videli celu godinu otkako sam otišao. Vidim da mu dobro ide i da napreduje, bilo mi je baš drago što smo imali vremena da se vidimo i ispričamo, da malo pohvatamo konce o tome šta se kome dešava u životu. Biće mi baš zanimljivo da se protiv njega nađem na parketu u utorak", rekao je Egzum 

 

Posle Egzuma se i Pi Džej Doužer posle samo jedne sezone u Partizanu vratio u NBA ligu.

"Kada sam došao u Dalas, pričao sam sa dosta skauta koji prate dešavanja u Evropi, gledaju svaku utakmicu i šta ljudi rade. Dobra je stvar i za Partizan što je dvojicu igrača vratila u NBA ligu, sve je to deo onoga što Željko Obradović radi sa igračima koje vodi."

  • +1 1
Link to comment

I ja sam iskreno iznenađen rešetkom.

Jel se desilo nekad ranije da neki klub promeni tako sve igrače?

Link to comment

A što svi ignorišu potpis Alekse Dimitrijevića?

 

Od svih milionera koje smo doveli, ja tom klincu najviše držim fige.

Link to comment
1 minute ago, April said:

A što svi ignorišu potpis Alekse Dimitrijevića?

 

Od svih milionera koje smo doveli, ja tom klincu najviše držim fige.

Nadali smo se drugom Dimitrijeviću

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...