Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Ja stvarno ne razumem ovo licitiranje zaradama igrača. Kao, katastrofa ako Vanja ima milion, ali super ako smo ga uhvatili za 500k. Kao da ce razliku da podele sa nama, pa je bitno da li je obeštećenje za Monekea milion, ili je milion i po. U prethodnih 20 godina koliko god smo placali igrace, ali i koliko god smo zaradili na kraju smo oko nule. Valjda je jasno da nijedan košarkaški klub u evropi ne posluje tržišno i ne živi od realnih prihoda, pa je meni kao navijaču sasvim svejedno da li neki igrač igra za milion, ili 700k, ili igra za stan i hranu

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Lundberg je penisovao i jedne i druge prosle godine, slow, deep und hard. To je strasan igrac 

Edited by Ratamahatta
Link to comment
21 minutes ago, Uskebasi said:

Ja stvarno ne razumem ovo licitiranje zaradama igrača. Kao, katastrofa ako Vanja ima milion, ali super ako smo ga uhvatili za 500k. Kao da ce razliku da podele sa nama, pa je bitno da li je obeštećenje za Monekea milion, ili je milion i po. U prethodnih 20 godina koliko god smo placali igrace, ali i koliko god smo zaradili na kraju smo oko nule. Valjda je jasno da nijedan košarkaški klub u evropi ne posluje tržišno i ne živi od realnih prihoda, pa je meni kao navijaču sasvim svejedno da li neki igrač igra za milion, ili 700k, ili igra za stan i hranu

Ne pišem iz ugla navijača nekog kluba neko iz ugla ljubitelja evropske košarke koja ubrzano ide u teški kanal, što mislim da je bilo lako shvati iz mog drugog posta na tu temu. Btw, nije tačno da nijedan klub u Evropi ne posluje tržišno, ali za većinu evroligaša je to tačno i to je ogroman problem. Pri tome mladih lokalnih igrača u tom takmičenju nema ni u tragovima nego se bacaju milioni veštački upumpani sa strane na amerikčke polovnjake i evropske veterane.

 

Iz ugla navijača i u datom kontekstu navijam da nam mafija da što više para pa da dovedemo Nikolu Jovića da nam popuni upražnjeno mesto četvorke. 

 

Marinković košta koliko košta i dobar je potpis sve i da su mu kao igraču koji je ponikao u Partizanu dali malo više nego što može da dobije negde drugde. 

 

I

  • +1 1
Link to comment

Kkp dovodi 9 crnaca, po svaku cenu su morali da nađu i nekog iole upotrebljivog domaćeg igrača, razumljivo je da to bude Vanja ako je već bio dostupan pa makar i po malo jačoj ceni.

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Heaviside said:

Ne pišem iz ugla navijača nekog kluba neko iz ugla ljubitelja evropske košarke koja ubrzano ide u teški kanal, što mislim da je bilo lako shvati iz mog drugog posta na tu temu. Btw, nije tačno da nijedan klub u Evropi ne posluje tržišno, ali za većinu evroligaša je to tačno i to je ogroman problem. Pri tome mladih lokalnih igrača u tom takmičenju nema ni u tragovima nego se bacaju milioni veštački upumpani sa strane na amerikčke polovnjake i evropske veterane.

 

Iz ugla navijača i u datom kontekstu navijam da nam mafija da što više para pa da dovedemo Nikolu Jovića da nam popuni upražnjeno mesto četvorke. 

 

Marinković košta koliko košta i dobar je potpis sve i da su mu kao igraču koji je ponikao u Partizanu dali malo više nego što može da dobije negde drugde. 

 

I

 

Nikola Jović bi očito koštao 379k jer se još zaboga nije dokazao u EL.

Link to comment

Otišle su cene ljudi, šta vam je..

 

Evo samo Tasa uzima 8k za veliki servis klime, spoljna i unutrašnja jedinica, sa punjenjem freona. To nikad nije bilo..

Link to comment
1 hour ago, Vasilij Zajcev said:

Otišle su cene ljudi, šta vam je..

 

Evo samo Tasa uzima 8k za veliki servis klime, spoljna i unutrašnja jedinica, sa punjenjem freona. To nikad nije bilo..

Meni je NEtasa uzeo 2.500 za popravku klime (dodiše u maju). Verovatno ti se tasa ugrađuje za neki budući transfer :fantom:

Link to comment

Moj Tasa wannabe kvotovao 3500 sto je malo precistio unutrasnju jedinicu i pokucao cekicem po spoljnoj. Reko, druze, odoh ja do radnje pola sata dok ti tu radis. Racunao sam da dok sam bio odsutan da ce ga savest puci pa ce odraditi ljudski, ili je sedeo na kaucu i pojeo mi sve bademe dok me je cekao nazad, rekao sam sebi, bolje da ne znam.

 

Nije imao nikakve insajd infoe, though

  • Haha 2
Link to comment

Nemojte da Ntilikina sazna koliko košta veliki servis kod Tase, ima odmah da strovali ovu crkavicu od stipendije na freon. Ionako može sa poda da servisira.

Link to comment
15 hours ago, lord_s said:

Daklem,

Lundberg, C. Jones, Nilikina
Marinkovic, Sterling, Lakic
Bonga, Nakic
Mike,
Davies, T. Jones, Kopriva

 

 

Podsjeca na RIP-ov Mornar u sezoni kad su imali najvise para :fantom:

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
4 hours ago, Tresko said:

Pri tom freon više ne sme da se koristi.

Bolje freon nego napalm, Tasina je uzrečica

Link to comment
9 minutes ago, Kreator said:

Bogami ume Carlito jako i do samog kraja 

 

 

Popeo se tipů na leđa, tako mogu i ja 🤪

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...