Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Daklem,

Lundberg, C. Jones, Nilikina
Marinkovic, Sterling, Lakic
Bonga, Nakic
Mike,
Davies, T. Jones, Kopriva

Fali ovde jos jedan bek nasusni sa puter rucicom, ja bih dodao jos jedno krilo iako i Sterling i Vanja mogu da uskoce i cetvorka starter koji bi morao da bude difference maker. Ili ako necemo krilo - dve cetvorke da dodjnu.
To bi bilo tih famoznih 15 i 'siroka rotacija' prica.

Link to comment
20 minutes ago, uini said:

 

ne znam, tako sam citao od izvora koji se takodje vode kao pouzdani, kao i ovi vasi

 

al kao sto rekoh, nebitno je da li je 800, 900, 1200k, nego je kolega bio u fazonu da su svi koji ste doveli do sada zvanicno, neka sicja-trosak a ntilikina i lundberg sigurno nisu, kako god da je na kraju dogovoreno.

 

Sedmocifreni su Davies, Iffe i Vanja. I bice i prva 4.

Link to comment
31 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Sedmocifreni su Davies, Iffe i Vanja. I bice i prva 4.

Vanja Marinković ima ugovor na više od milion evra godišnje!? Nije patkometrija nego prosto ne mogu da verujem da je dotle došlo. 

Link to comment
3 minutes ago, Heaviside said:

Vanja Marinković ima ugovor na više od milion evra godišnje!? Nije patkometrija nego prosto ne mogu da verujem da je dotle došlo. 


Vraca 300k u Proglas 

  • Haha 2
Link to comment

Nikome nije cudno sto Iffe ima preko milion, ali jeste sto Vanja ima milion. A za cenu je presudna poslednja sezona. Zato i Moneke moze da trazi vise nego sto je prethodno dobio u Baskoniji. Ili Jago npr nego sto je ugovorio kada je prelazio u Zvezdu. Dok Nikilina ne moze, dok ne odigra makar jednu dobru sezonu u EL..

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, kralj said:

Očajan je bio u drugom delu sezone. Potpuno atipičan pad forme. Na kraju nije imao šta da ponudi. 

 

Moneke vam je jackpot na ovaj roster.

 

Mozak kaže tako ali ne znam, neki gut feeling govori one season wonder..

 

Generalno ne verujem u te navijačke miljenike..

Link to comment

У троуглу Клајбурн, Монеке, Питерс и мени је потоњи најмања мачка у џаку.

 

Клајбурн је био класа свакако, али 34 године, неминован пад, последњи уговор у каријери вероватно.. На шта би то личило, да л’ би дошао да отаљава тешко је рећи. На страну што он и није примарно четворка.

 

Монеке с 28 година након једне одличне евролигашке сезоне вреди милион и по долара обештећења, ајде бежи ко ту кога зајебава. Није то лош играч свакако и врло је могуће да би експлодирао додатно код нас с обзиром да је ложана али све изнад 500 сома рецимо би било неозбиљно платити.

 

Питерс му ту дође сигурица, годинама у евролиги у врло озбиљним клубовима, иде узлазном путањом некако, прошле сезоне је био можда и најбољи играч Олимпијакоса. Толико се распао на крају сезоне да је био убедљиво најбољи играч у том двомечу против Реала, буквално је показао класу.

 

Сва тројица имају резон генерално, Клајбурн рутинер с поенима у рукама, неко на кога иде лопта кад се ломи, што тренутно немамо. Монеке утисак је да би одлично легао на тренутни тим. Питерс сигурица, испоручио би своје лагано.

  • +1 2
Link to comment
20 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Nikome nije cudno sto Iffe ima preko milion, ali jeste sto Vanja ima milion. A za cenu je presudna poslednja sezona. Zato i Moneke moze da trazi vise nego sto je prethodno dobio u Baskoniji. Ili Jago npr nego sto je ugovorio kada je prelazio u Zvezdu. Dok Nikilina ne moze, dok ne odigra makar jednu dobru sezonu u EL..

Marinkovića sam uzeo kao primer zato što sgi dobro znamo kakav je igrač. Ne brini, nije mi bila namera da se usudim da dovedem u pitanje odluke gospode Savićan i Obradovića kada je u pitanju konkretno taj igrač. Svestan sam da mu je to očigleno manje-više cena u ovom trenutku i mislim da je njegovo dovođenje dobar potez.
 

Jeste mi nenormalno da igrači kao Vanja, Lundberg, CMM i Kenan (ako ima) imaju ugovore preko milion evra i da jago ima 800 ili 900k, da Deda ima 700k i da se u isto vreme čuju vapaji ljudi koji ih plaćaju da košarka nije profitabilan sport. To je potpuni idiotizam koji nije u skladu sa popularnosti i biznis stranom košarke u Evropi. Iskreno se nadam da će najavljeni salary cap biti i implementiran na koliko-toliko ozbiljan način.
 

Nemoj molim te sad da napišeš kako nikome nije čudno što Larencakis zarađuje milion ali jeste što ovi nabrojani zarađuju. Nenormalno je sve to generalno.

 

Link to comment
42 minutes ago, Heaviside said:

Vanja Marinković ima ugovor na više od milion evra godišnje!? Nije patkometrija nego prosto ne mogu da verujem da je dotle došlo. 

2 milke za dve godine, ako sam dobro čuo 

 

Valjda 900k -1.1kk

  • Hvala 1
Link to comment

Meni se đa ovaj potpis, plačemo za plejom tri godine, a sad nam dolazi lik koji ume da uposli, a uz to i nije kamenjar.

 

Još 4ka (daćebob Čimeta) i jedan baja sa 20p u rukama, s tim što strahujem da je Zokižeks tandem ovo sve zamislio i bez takvog igrača, u kom slučaju nam je “Valensija umesto Valensije” neki maksimalni domet.

  • +1 1
Link to comment

Dobar mi je Piters ali prošlogodišnji Moneke i Klajburn ako bude hteo da se cima su level iznad

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...