Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

57 minutes ago, kralj said:

Inače, imaju Lundberg i Frenki dovoljno kreacije za spoljne pozicije, tako da verujem da će Jones pre sa klupe da ulazi, mada to nije mnogo bitno. Imaće on jasnu ulogu. 

Same here. Pride što Obradović voli da počinje sa fizički dominantnim igračima koji mogu da preuzimaju. Ife, Nikilina, Vanja, Braun, Bonga, pa čak i ovaj mali Lakić, te Aleksa ako ostane, svi će imati prednost u odnosu na Džounsa. Ja njegovu ulogu vidim više kao Murovu u Željkovoj prvoj sezoni, da menja ritam i ulazi u paru, npr sa prezimenjakom, umesto prvog keca i petice. 

  • +1 3
Link to comment
44 minutes ago, Milošica said:

Doći će samo jedan tog kalibra.

 

@uini

 

Znamo. Znamo i da nas je Dejvis fino ošurio, oko milion i po. Sve je to ok.

Kako nas je ošurio kad nije potpisao? 

Link to comment
7 minutes ago, uini said:

 

dobio je od zalgirisa 900k ako nesto nisam izmislio

Uini, pratiš i razumeš košarku i stvari oko nje, jasno ti je da se plate nekih igrača koji nisu istog "kvaliteta" mogu poklopiti iz raznih razloga. Evo na primer Teo,  imao je jedva više od jednog Anđušića ili Jaramaza za koje je klasa, ali nije igrao za te pare samo zbog godina, već i jer je hteo doći u Zvezdu iako su mu neki klubovi nudili dosta više. Dao sam lokalni primer, ali sigurno se može naći takvih primera.

 

@Tresko To ti je završeno :D

Edited by Milošica
Link to comment

nesto ne pushim chupri da je ntilikina hteo bas kod vas pa dao popust al ajde nema ni veze, nebitna prica

Link to comment
2 hours ago, kralj said:

Inače, imaju Lundberg i Frenki dovoljno kreacije za spoljne pozicije, tako da verujem da će Jones pre sa klupe da ulazi, mada to nije mnogo bitno. Imaće on jasnu ulogu. 

 

 

 

59 minutes ago, Milošica said:

Frenki i Braun su u rangu 800-900k.

 

 

 

Ko je Frenki?

 

Drugo, gledam onaj klip Južnog Sudana, je li onog Gebrijela već neko pokupio? Definicija micke zveri.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, uini said:

nesto ne pushim chupri da je ntilikina hteo bas kod vas pa dao popust al ajde nema ni veze, nebitna prica

Pa nije dao popust nama, nego su klubovi jako skeptični kad je njegov doprinos u pitanju. Kao što su bili (opravdano) skeptični i oko Doužera. I oko Egzuma. 

 

Bez obzira na CV.

 

@Dankan Ajdaho

 

U Makabiju je.

Edited by Milošica
  • +1 3
  • -1 1
Link to comment

Meni je već neko vreme raspodela dobara u Evropi totalni wtf. Manje više se ne obazirem osim kad me usplahiri antipatkometrija glede budžeta. A i to retko.

Link to comment
45 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

hvala bogu tu minu da izbegnemo

Što tako, tebra? Meni je on najmanja mina od navedene trojice i, verujem, najjeftiniji. +najviše četvorka od njih.

  • +1 2
Link to comment

Očajan je bio u drugom delu sezone. Potpuno atipičan pad forme. Na kraju nije imao šta da ponudi. 

 

Moneke vam je jackpot na ovaj roster.

 

  • +1 4
Link to comment
44 minutes ago, uini said:

 

dobio je od zalgirisa 900k ako nesto nisam izmislio

Ja imam info da je toliko tražio Partizanu. A čisto sumnjam da je toliko dobio u Žalgirisu. Pa ispao bi plaćeniji od Kevarijusa Hejsa i Birutisa. 

Link to comment
21 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Što tako, tebra? Meni je on najmanja mina od navedene trojice i, verujem, najjeftiniji. +najviše četvorka od njih.

četvorka ne sme da bude bledoliki

toliko sam savladao do sada

  • Haha 6
Link to comment
6 minutes ago, smooth.Op said:

Ja imam info da je toliko tražio Partizanu. A čisto sumnjam da je toliko dobio u Žalgirisu. Pa ispao bi plaćeniji od Kevarijusa Hejsa i Birutisa. 

 

ne znam, tako sam citao od izvora koji se takodje vode kao pouzdani, kao i ovi vasi

 

al kao sto rekoh, nebitno je da li je 800, 900, 1200k, nego je kolega bio u fazonu da su svi koji ste doveli do sada zvanicno, neka sicja-trosak a ntilikina i lundberg sigurno nisu, kako god da je na kraju dogovoreno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...