Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

2 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Zlatan je više trojka.

Nešto između 2 i 3, koliko ga se sećam iz Bajerna.

Link to comment

To se zove swingman. Kako su meni objasnili, isto kao trojka, samo to rade u parovima :covid19:

  • Haha 5
Link to comment
2 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

To se zove swingman. Kako su meni objasnili, isto kao trojka, samo to rade u parovima :covid19:

A kako se zove Lučićevo 3/4? 

Link to comment

Stanje redovno, sem toga sto naravno ovo Hezonja i Barca je bas neocekivano, video sam ga u Realu jos 2,3 godine
Jos Madar da potpise za Makabi pa da se okrenemo 'realnijim' metama

Link to comment

Ode panter u barsu. Kaze ostojin sin da njegovi izvori na to ukazuju. Putuj igumane...

  • +1 9
  • Tužno 1
Link to comment

drago mi je da je Hezonja potpisao za nekoga, pošto mi je zaličilo da bi mogli da imamo epsku dramu sličnu prošlogodišnjoj. razlika bi samo bila što se prošlogodišnja kretala u granicama pravoslavnog kosmosa, a ova je pretila da obuhvati i pravolsavno-katoličku dimneziju

 

lepo je što je i Džejms završio svoje poslove, pa neće "dolaziti" naredna dva mesecas kod nas

 

pretpostavljam da je na redu "dolazak" Veselog

 

stariji se verovatno sećaju čuvenih "dolazaka" Ventole u pfk. jedno šest prelaznih rokova je dolazio, al za malo

Edited by Ted
  • +1 7
Link to comment

Odlazak Puntera je iz kolone 'ocekivano', manje-vise je jasno da je doslo da zasicenja sa obe strane
Ako se ovo realizuje mislim da ce Leday ostati, u suprotnom smo u full-reset modu i prepisujemo od Panate i Janakopulosa na temu kako zameniti citav tim i osvojiti EL

  • +1 6
Link to comment

U nastavku kazu da je barsa preuzela ugovor, a od obestecenja kurcina, sto bi rekao djuro iz modrice

Link to comment
6 minutes ago, ZokiAsov said:

Ode panter u barsu. Kaze ostojin sin da njegovi izvori na to ukazuju. Putuj igumane...

Nadao sam se da ih vidim u isto čim dresu ali malo drugačijem.

  • +1 1
Link to comment
Just now, ZokiAsov said:

U nastavku kazu da je barsa preuzela ugovor, a od obestecenja kurcina, sto bi rekao djuro iz modrice

 

sta ce ti obeštećenje uštedećemo 2.5 miliona sto bi dali panteru... možemo otvarati najskuplje kataloge

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, lord_s said:

Odlazak Puntera je iz kolone 'ocekivano', manje-vise je jasno da je doslo da zasicenja sa obe strane
Ako se ovo realizuje mislim da ce Leday ostati, u suprotnom smo u full-reset modu i prepisujemo od Panate i Janakopulosa na temu kako zameniti citav tim i osvojiti EL

 

zajebano je praviti potpuno nov tim na ovakvom™ trzistu, gde je velika potreba za kvalitetnim igracima a istih nema dovoljno.

  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, ZokiAsov said:

U nastavku kazu da je barsa preuzela ugovor

 

to se zove finansijska pozitiva

Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

zajebano je praviti potpuno nov tim na ovakvom™ trzistu, gde je velika potreba za kvalitetnim igracima a istih nema dovoljno.


Naravno da jeste, ali Zeljko.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...