Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Dakle stig'o Markus Page, flashback

Sad je jasno da je Iffe prvi plej (nekoliko puta je istakao da mu je receno/obecano da ce igrati primarno na kecu), cisto sumnjam da ce CJ biti taj.
Meh.

Link to comment
3 minutes ago, lord_s said:

Dakle stig'o Markus Page, flashback

Sad je jasno da je Iffe prvi plej (nekoliko puta je istakao da mu je receno/obecano da ce igrati primarno na kecu), cisto sumnjam da ce CJ biti taj.
Meh.

Ma kakav Markus Pejdž. On je više bek, ovo je plej.

Karliko je za njega Stokton lično.

 

p.s. I nemojte se više pecati na taj Iffe intervju koji je loše preveden. Nije njemu ništa Željko obećao. Ako imaš video zapis - okači ovde da vidimo. :D Mislim na to da je njemu Željko isključivo rekao da će biti prvi plej. Hoću to da čujem. :D

Edited by Kreator
Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

@Kreator čekam ga u areni, ne verujem yt snimcima, to se montira

:fantom:

Pošteno. :)

 

@Jimmy Kowalski je baš lepo napisao oko njega, odnosno nepoznanica kako će se snaći u evroligi i rukometu.

Prošle godine je igrao rekreativnu košarku po Kini pa gledam samo šta je u reprezentaciji odigrao ... A odigrao je sasvim dobro.

Edited by Kreator
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
10 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

a jel on projektovan za prvog pg-a ili mi je namenjena uloga smica od prošle sezone?

 

čitam onog elek-a na tw nije preterano oduševljen

 

Da, za prvog. Goss i onaj Jones iz Valensije su nam bili nazovimo to prvi pikovi od EL plejeva, ali obojica ostaju u svojim ekipama. Na one koji nece pronaci NBA angazman treba cekati ko zna koliko, a ne mozes da pocnes sezonu cekajuci. Vidim da se spominje da bi Pat Beverly mogao u Hapoel, ali u njegovim godinama i sa povredama, ogroman je rizik da ga dovedes za prvog pleja.

 

U sustini, Jonesu bi sigurno prijalo da pocne tako sa klupe i igra bez nekog velikog pritiska, ali jebiga, morace kroz ubrzani EL kurs da prodje.

  • Hvala 1
Link to comment
7 minutes ago, kralj said:

Meni se ni Gos naročito ne dopada, ali uvek bih ga pre nego ovakvog nekog.

 

Šta mu konkretno zameraš? Želim da čujem tvoje mišljenje jer se razumeš u košarku. 

Link to comment

Ово за Јужни Судан су дословно мечеви против Порторика, Кине, Филипина и Анголе. О кинеској лиги и Г леагуе да не причам колико није меродавно. Ови клипови не могу баш ништа да нам кажу сем да је миџет и вероватно рупетина у одбрани :D

Link to comment
1 minute ago, Kreator said:

 

Šta mu konkretno zameraš? Želim da čujem tvoje mišljenje jer se razumeš u košarku. 

 

:D

 

Ništa lično (premalo sam ga gledao). Konceptualno mi se ne uklapa. Naravno i nedostatak iskustva. On je do sada igrao neki drugi sport, u kome ne postoji odgovornost u igri.

 

Inače, imaju Lundberg i Frenki dovoljno kreacije za spoljne pozicije, tako da verujem da će Jones pre sa klupe da ulazi, mada to nije mnogo bitno. Imaće on jasnu ulogu. 

 

 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, johan nagel said:

Ово за Јужни Судан су дословно мечеви против Порторика, Кине, Филипина и Анголе. О кинеској лиги и Г леагуе да не причам колико није меродавно. Ови клипови не могу баш ништа да нам кажу сем да је миџет и вероватно рупетина у одбрани :D

https://sr.wikipedia.org/wiki/Бо_Макејлеб

 

I on je visok 183cm i igrao u tamo nekom Mersinu dok nije došao kod nas. 

Ispada kao da si rekao da Dule ima bolji njuh od Željka sa 9 titula. :rolleyes: A došao je koliko znam sasvim slučajno u Partizan, posle odgledanih par klipova i u sezoni koja je već startovala.

 

Ne kažem da će biti kao Bo ali da će biti bolji od ovih plejeva koje smo imali prošle godine, to sigurno.

Link to comment

Bo je valjda bio ad hoc zamena za Milta Palasija koji je imao neku frku sa zakonom u Kanadi, ako nisam nešto permutovao.

  • +1 3
Link to comment
16 minutes ago, Kreator said:

Ma kakav Markus Pejdž. On je više bek, ovo je plej.

Karliko je za njega Stokton lično.

 

p.s. I nemojte se više pecati na taj Iffe intervju koji je loše preveden. Nije njemu ništa Željko obećao. Ako imaš video zapis - okači ovde da vidimo. :D Mislim na to da je njemu Željko isključivo rekao da će biti prvi plej. Hoću to da čujem. :D


Vise je bilo u smislu CV-a, nego pozicije. Malo se preteruje, Stokton licno? Ne znam.
Uglavnom, makar u prvom delu EL sezone bi bilo zaista iznenadjujuce ako na 1 ne startuje Ife, jedini provereni i dokazani EL igrac na toj poziciji. Karlik ima dosta posla da pokaze da moze i na koji nacin produktivno da igra na tom nivou.

Link to comment
2 minutes ago, lord_s said:


Vise je bilo u smislu CV-a, nego pozicije. Malo se preteruje, Stokton licno? Ne znam.
Uglavnom, makar u prvom delu EL sezone bi bilo zaista iznenadjujuce ako na 1 ne startuje Ife, jedini provereni i dokazani EL igrac na toj poziciji. Karlik ima dosta posla da pokaze da moze i na koji nacin produktivno da igra na tom nivou.

 

Stokton u smislu plej igre, ne i ukupnom kvalitetu/doprinosu. Tu Carliko mora da se dokaže.

Boldovano: Slažem se. 

Edited by Kreator
Link to comment

Prezadovoljan sam potpisom.

 

Tip igrača kome ne verujem da će privikavnje predstavljati problem, a kvalitet postoji.

Edited by Milošica
  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
25 minutes ago, Milošica said:

Prezadovoljan sam potpisom.

 

Tip igrača kome ne verujem da će privikavnje predstavljati problem, a kvalitet postoji.

 

Sama informacija da su ga jurili Makabi i Trinkijeri govori nam da se nećemo razočarati u to pojačanje.

Edited by Kreator
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...