Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

ocekujem da skupite novce, ako ste mogli za porez, moze i za frankov dres. castim vas u samo pivu, kada mi ga predate u vrednosti cene dresa :i

  • Haha 4
Link to comment
58 minutes ago, uini said:

 

kada bi sve bilo moguće, clyburn bi mi bio prvi izbor, čak nevezano za pozicione potrebe. ali opet, ja nisam željko, žele željkoo.

Kako ga Čovke ne pokupi. To bi bio tako njegov transfer... 

Link to comment
Just now, smooth.Op said:

Kako ga Čovke ne pokupi. To bi bio tako njegov transfer... 

 

ima kalinarija i rokasa na SF

ne kapiram zasto ti i zajcev i jos neki imate negativan stav prema clyburnu? lik je game changer, nunnally za uber bogatase.

Link to comment
27 minutes ago, uini said:

ocekujem da skupite novce, ako ste mogli za porez, moze i za frankov dres. castim vas u samo pivu, kada mi ga predate u vrednosti cene dresa :i

To je sve ok, samo je pitanje koliko vredi potpisan dres?

Link to comment

Ima baš loš govor tela u post-CSKA karijeri. Uzme da mu se igra tek sporadično, a i tad se ponaša kao da mu trener svski napad viče: Sve sam! Nikom ne daj!

Link to comment
Just now, *edited by mod said:

To je sve ok, samo je pitanje koliko vredi potpisan dres?

 

meni bezgranicno ali trzisna cena ce biti definisana by ostoja.

Link to comment
2 minutes ago, kralj said:

Ima baš loš govor tela u post-CSKA karijeri. Uzme da mu se igra tek sporadično, a i tad se ponaša kao da mu trener svski napad viče: Sve sam! Nikom ne daj!

Da, a nije više baš toliko ubica da bi mu se tolerisao takav pristup mirne duše. nije bez razloga još uvek bez kluba.

Link to comment
1 minute ago, smooth.Op said:

Lik juri poslednji jak ugovor u karijeri. Eno mu Makabija. 

 

nadam se da ce ga chovke potpisati svejedno

Link to comment

Treba samo pogledati poslednju četvrtinu iz prošle sezone i koliko ga je uništavao jedan Aleksa Avramović. Traži se svič da Klajburn ostane na njemu. Kad Aleksa vidi da ga je uzeo, vraća se ka centru, šire svi i ovaj ga pretečava kao idiota. 

  • +1 1
Link to comment

Klajburn posle povrede acl i pre jednostavno nije isti igrac, i krstenica se zuti. Onaj iz cska je bio ubica, ovaj sad meh... Moze zoki i bolje da utrosi 2 milijuna maraka

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...