Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

2 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Dobro brate što me ubijaš u pojam, jasno je da znaš više basketa od mene

 

ja sam u fazonu da je diskusija evergrowing thang, gde nekada nesto novo naucis ti, ponekad ja :i

Link to comment
49 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Zovi ga na slavu :dry:

 

ne isplati se; puno pojedem i popijem a smaram goste [zna zoki ashov kako to izgleda kada gostuje na ntilikininom topiku, badum-tss]

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Штета што још увек није пропао толико да глуми Радуљицу (читај Копривицу) а бекап центра рекло би се да имамо.

Link to comment

Klajburn nije deo Partizanovog remonta

Amerikanac trenutno nije u planovima crno-belih, već će se rešenje tražiti u NBA ligi.

 

Prema informacijama do kojih je došao naš portal, a koje se može pozvati na blisko okruženje Vila Klajburna, Amerikanac ništa nije dogovorio sa beogradskim crno – belima.

 

Istina je da je usled rastanka sa turskim Efesom postao tražena roba na tržištu. Slobodan je agent i za njegove usluge se interesuju mnogi evroligaški klubovi. Međutim, Partizan još uvek ne planira da ga angažuje niti je ikakav potez ka takvom ishodu učinjen.

 

Sav fokus trenutno je usmeren na dolazak startnog plejmejkera i krilnog centra.

  • Wub 1
Link to comment
53 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Klajburn nije deo Partizanovog remonta

Amerikanac trenutno nije u planovima crno-belih, već će se rešenje tražiti u NBA ligi.

 

Prema informacijama do kojih je došao naš portal, a koje se može pozvati na blisko okruženje Vila Klajburna, Amerikanac ništa nije dogovorio sa beogradskim crno – belima.

 

Istina je da je usled rastanka sa turskim Efesom postao tražena roba na tržištu. Slobodan je agent i za njegove usluge se interesuju mnogi evroligaški klubovi. Međutim, Partizan još uvek ne planira da ga angažuje niti je ikakav potez ka takvom ishodu učinjen.

 

Sav fokus trenutno je usmeren na dolazak startnog plejmejkera i krilnog centra.

Vrlo pouzdan portal. 

Link to comment

Ima nekoliko igrača koji su opcije ispred Klajburna.

 

Ne znači da neće pasti slovo na njega, ali za sada misteriozni tipsnslips samo radi svoj posao :fantom:

Edited by Milošica
Link to comment
7 minutes ago, Milošica said:

Ima nekoliko igrača koji su opcije ispred Klajburna.

 

Ne znači da neće pasti slovo na njega,

 

kada bi sve bilo moguće, clyburn bi mi bio prvi izbor, čak nevezano za pozicione potrebe. ali opet, ja nisam željko, žele željkoo.

Link to comment
1 minute ago, uini said:

 

kada bi sve bilo moguće, clyburn bi mi bio prvi izbor, čak nevezano za pozicione potrebe. ali opet, ja nisam željko, žele željkoo.

Frenki na pleju, Vil na 3, Poku na 4.

 

Reci brate.

Link to comment
14 minutes ago, uini said:

kada bi sve bilo moguće, clyburn bi mi bio prvi izbor, čak nevezano za pozicione potrebe. ali opet, ja nisam željko, žele željkoo.

Već sam ranije pisao, mislim da je on mina za preskočiti.. 

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, uini said:

 

tenor.gif

Da li kupuješ Frenkijev dres kada krene prodaja za ovu sezonu?

  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...