Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

24 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Šklopocija rođeni, kao frankenštajn

 

razumem pojam [rodjeni], samo ne kontam na osnovu cega smatras sastav takvim, jer je A/ prilicno logicno slozen do sada & B/ nismo jos videli 2 od 3 nosioca tj donosioca poena.

  • +1 1
Link to comment

U vezi ovih potpisanih a neozvaničenih novih košarkaša partizana. Zašto ih novinari jednostavno ne pozovu i pitaju da li su ili nisu potpisali za KK Partizan? Jednostavno novinarstvo a ne resavska škola - jurenje poluinformacija preko tips hot lips.

Link to comment
1 hour ago, shimpu said:

Pogledao sam ceo klip, korektan igrac


Jel zabavnije gledati klip ili random epizodu Srećnih ljudi?

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, uini said:

 

razumem pojam [rodjeni], samo ne kontam na osnovu cega smatras sastav takvim, jer je A/ prilicno logicno slozen do sada & B/ nismo jos videli 2 od 3 nosioca tj donosioca poena.

 

Treba to da klikne sve, u tom smislu je (još uvek) frankenštajn. Videli smo prošle sezone da Željko nije uspeo sve da posloži, iako je nadograđivao na relativno zdravu osnovu

Link to comment
2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Treba to da klikne sve, u tom smislu je (još uvek) frankenštajn. Videli smo prošle sezone da Željko nije uspeo sve da posloži, iako je nadograđivao na relativno zdravu osnovu

 

svaka ekipa koja promeni 4-5 bitnijih igrača treba da klikne, to je za mene van diskusije a kamo ovo gde imate nula igrača u sastavu, balšu ne računam kao faktora.

inače, prošlogodišnji sastav je imo, bio vrlo logično sastavljen; to što nisu kliknuli, ne znači da su bili frankenštajn-sastavljeni, ima tu puno drugih faktora od odnosa, preko forme i sveukupne klime/hemije u ekipi.

 

ovogodišnji može da bude baš opasno sastavljen, naravno zavisiće od akvizicije glavnih igrača i njihove forme ali to važi za bilo koju ekipu na planeti zemlji.

dovedeni igrači (bar one koje znam, ne znam ovo krilo koje ste upravo komentarisali i backup centra) su baš kompatibilni i sa jasnom vizijom šta treba da bude timski princip & forte.

ako se na to utrefi individualni grejtnes nosioca (davies je po meni odličan izbor jednog od tri glavna skorera), biće to super.

 

a možda je frankenštajn ustvari zbog franka kapitena? vive le frank.

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Dobro brate što me ubijaš u pojam, jasno je da znaš više basketa od mene

Nezahvalniče, uini samo širi pozitivu po ovom topiku.

Treba majicu da kupiš:

f7bcf85014063.56020d8c1e13b.jpg

  • Haha 1
Link to comment

na ovaj topik se poštuje dres kod, bar što se tiče struketm

Spoiler

IMG_9496.thumb.jpeg.9bded74a4aba45ace2d89f6a6a5b7977.jpeg

 

  • +1 1
  • Wub 3
  • -1 1
  • Tužno 1
Link to comment
32 minutes ago, ZokiAsov said:

Sta pise na maji?

 

Obraeffect

Owned by

Sfero the magical

Greek

  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Nezahvalniče, uini samo širi pozitivu po ovom topiku.

Treba majicu da kupiš:

f7bcf85014063.56020d8c1e13b.jpg

 

Zovi ga na slavu :dry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...