Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Mene brine njegova fizička inferiornost. Iako je visok 203 cm on definitivno ne može da brani jače od sebe niti više, tanka ramenca, mršav ali ne i žilav. Nije se oprobao u evroligi, već samo u evrokupu i u fr. prvenstvu gde ima solidne brojke. Ja njega vidim kao pojačanog Nanelija koji može uhvatiti skok više. Voli ponekad i da solira, to mora Željko da ispravi. Dobar je za svič odbranu, svakako. Ja bih ga ređe koristio na 4 u evroligi, pogotovo u odbrani može da nas ukanali.  Igra na niskom postu ... pa ne vidim da to ima u svom repertoaru. Ume da iščačka loptu i dobar je u tranziciji.

U svakom slučaju sasvim dobro pojačanje sa klupe da unese "živinu". :D

Link to comment

Taman sam mislio da ne uzimam EL pass za ovu sezonu, ali ovu šklopociju od tima mora da pogledam

Link to comment
1 hour ago, Kreator said:

Neko od grobara napravio kompilaciju našeg pojačanja koje čeka da bude i zvanično proglašen.

Koga ne mrzi da gleda, izvolte :

 

 

 

 

Ovaj me jako podseća na Doužera, samo je mršaviji

Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

 

Ovaj me jako podseća na Doužera, samo je mršaviji

Doužer je inteligentniji igrač i bolje čita igru. Ovaj mršavko je hrabriji od Doužera i voli da uleće direktno na koš, bez straha. Doužer je bolji ballhandler.

Link to comment
2 hours ago, Jimmy Kowalski said:

To su opet prepisali od onih tips n lips..

 

Tip sns lips su pre par dana pogodili za Dejvisa

Link to comment
20 minutes ago, Kreator said:

Doužer je inteligentniji igrač i bolje čita igru. Ovaj mršavko je hrabriji od Doužera i voli da uleće direktno na koš, bez straha. Doužer je bolji ballhandler.

 

Znas kako, nakon Alekse i Douzera daj mi jednog ovakvog, znaci brate samo budi glup i kidisi na kos, dosta je muljanja :D

Link to comment
15 minutes ago, Nikodije said:

 

Tip sns lips su pre par dana pogodili za Dejvisa

 

Nesto i nabodu. Pisali su u komentarima da je goss done deal, da je moneke maltene zavrsen, lucic isto... sengelija u zvezdu i tako

Link to comment
27 minutes ago, Lord Stef said:

 

Znas kako, nakon Alekse i Douzera daj mi jednog ovakvog, znaci brate samo budi glup i kidisi na kos, dosta je muljanja :D

Slažem se. :) 

Link to comment
3 hours ago, Kreator said:

Neko od grobara napravio kompilaciju našeg pojačanja koje čeka da bude i zvanično proglašen.

Koga ne mrzi da gleda, izvolte :

 

 

 

 

Ume lepo da se ubaci po čeonoj liniji sa ugla terena i u zavisnosti od otvorenosti završi ili na prvi ili drugi obruč. To baš voli da radi, zaledi se u uglu terena, braniču ode za trenutak pažnja ka lopti i  - hop! - on se već ubacio pod koš i čeka od pleja loptu. To se valjda zove ulaz iz bekdora (izvinjavam se, nisam stručnjak, možda lupam gluposti).

Kada ima loptu u ruci ne komplikuje, ne razmišlja mnogo (lepše rečeno od nema pregled igre :rolleyes:) već bira brza rešenja a to su ; 1. šutne trojku 2. ide na ulaz, onako beskromponisno do kraja 3. doda loptu saigraču ako vidi da je u boljoj poziciji. Kada insistira u napadu da šutne trojku ima preslikane korake/kretnje kao Panter (traži prostor za šut) .

Ume solidno da se pozicionira na skoku a u odbrani sam video da ume ponekad da iščačka loptu - ima brze ruke.

Kada proceni da igrač u odbrani nije mnogo jači od njega voli da rešava u reketu poluhorogom a kada proceni da ne može do kraja (da ga probije) stane u driblingu i šutne (fade away).  Mismečeve kada su u njegovu korist rešava za par sekundi, bez nepotrebnih komplikacija.

 

To su utisci sa nekih prvih pola sata gledanja ovog klipa. Šteta što nema više o njegovoj odbrani.

E da, bila je jedna situacija gde je krenuo licem ka košu protiv robusnije četvorke (mislim da je meč protiv Šolea ko gleda video), izgubio je balans pri šutu u vazduhu od kontakta ali se lopta nekako otkotrljala u koš. 

Edited by Kreator
Link to comment
3 hours ago, Kreator said:

Neko od grobara napravio kompilaciju našeg pojačanja koje čeka da bude i zvanično proglašen.

izvolte :

 

Cracking Up Lol GIF

  • Haha 3
Link to comment
1 minute ago, Valkyrie said:

Cracking Up Lol GIF

Nisam ja, ako je ovo insinuacija. :D Vidim da je klip napravljen pre 8 dana pa mi je prvo na pamet palo da se sa njim bahće samo neko ko navija za Partizan. To mi nekako logično.

Link to comment
6 hours ago, uini said:

 

?

 

Šklopocija rođeni, kao frankenštajn

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...