Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Konvertit, što rekao Dačić, još kad je bio dete malo...ustvari, pusti, teška priča.

  • Haha 5
Link to comment
36 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

 

hoces reci moze iz driblinga, posto spot upt sut nije samo otvoren sut. moze, naravno, ali vrlo, vrlo retko. bonga je spot up suter. prosle sezone u evroligi sutnuo je 9 suteva iz driblinga (pogodio 2) i to uglvanom kada je morao, na isteku vremena ili kada ga bezobrazno puste da sutne. na svetskom je recimo sutnuo celih 0 suteva iz driblinga. 

 

inace mislim da je ok potpis, falio je takav igrac prosle sezone. 

 

ne moze "iz driblinga" ali moze prosto da se digne & sutne dok mu je defanzivna ruka na licu, to je sposoban i to je dovoljno.

Link to comment

naravno, ali i to je spot up sut. 

Link to comment

Mene kod Bonge najviše brine jer čovek izgleda kao da ima 49 godina i da je proveo radni vek kopajući rudu u Majdanpeku.

  • +1 1
  • Haha 7
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Just now, Кристофер Лумумбо said:

naravno, ali i to je spot up sut. 

 

pa okej ali ujedno i diskutabilno. i to dizanje zahteva neku fintu, hesi; drugim recima, ne mogu da ga 1/1 zovem spotup.

 

ali da, na to sam mislio.

Link to comment
5 minutes ago, goofs said:

Mene kod Bonge najviše brine jer čovek izgleda kao da ima 49 godina i da je proveo radni vek kopajući rudu u Majdanpeku.

Poslali ga Nemci za Rio Tinto.

Link to comment
22 minutes ago, goofs said:

Mene kod Bonge najviše brine jer čovek izgleda kao da ima 49 godina i da je proveo radni vek kopajući rudu u Majdanpeku.

 

Bez starca nema udarca..

 

Inace, sad kad je bilo koskanje na mecu Fra - Nem, prva misao koja mi je prosla glavu kada sam video naslov je da su se dohvatili Frank i Isaac. Srecom nisu..

Link to comment
5 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Bez starca nema udarca..

 

Inace, sad kad je bilo koskanje na mecu Fra - Nem, prva misao koja mi je prosla glavu kada sam video naslov je da su se dohvatili Frank i Isaac. Srecom nisu..

To čuvaju za top 8.

 

Link to comment

Sećam se kojota na nekoj utakmici Partizana u Pioniru, ufatila ga kamera kako peva sa Grobarima 🥰🥰🥰

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
57 minutes ago, hooyadahoo said:

Sećam se kojota na nekoj utakmici Partizana u Pioniru, ufatila ga kamera kako peva sa Grobarima 🥰🥰🥰

 

Kojot je u stvari Vasa Micić, ali glupo je da odajemo podatke iz RL

Link to comment
1 minute ago, April said:

 

Kojot je u stvari Vasa Micić, ali glupo je da odajemo podatke iz RL

Pa da. Grobar.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...