Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

nego šta očekujete od novosezonskih ulaznica, ista cena kao i prošle sezone

ili će da prate inflaciju?

Link to comment

A nisu toliko ludi da dižu cene, ako ništa imaju iskustvo iz finiša prošle sezone kad jedva da je neko dolazio.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
2 hours ago, kralj said:

A nisu toliko ludi da dižu cene, ako ništa imaju iskustvo iz finiša prošle sezone kad jedva da je neko dolazio.

Neće dizati cene mada ko zna šta će im pasti na pamet.

 

A za ovo drugi mislim da si pomešao sa jednim drugim topicom.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
17 hours ago, johan nagel said:

Четворка нам је некако најбитније појачање јер је Ледеј био стуб тима 

Ne vidim kakve to veze ima osim što bi Balša Koprivica morao da se navikne da sa klupe gleda tim u kojoj stub ekipe ne igra na poziciji 4

  • Haha 1
Link to comment

Paspalj izjavio da Partizan podseca na Kk Dubai. Ocekuju se da veceras potpisu Gos, Moneke, Milutinov, Stanija i Tijana Ajfon

  • +1 1
Link to comment

@Heaviside
 

Па као из перспективе поређења са прошлогодишњим тимом. Пантера свакако нисмо у главу заменили једнако квалитетним играчем, ваљало би да Ледеја заменимо. Плус као што рекох резервна четворка је неко од кога не знаш шта да очекујеш реално.

 

Али добро ако ћемо баш буквално, може стуб екипе да се помери мало и на неку другу позицију, питање је само ко је способан од ових нових да буде квалитет и константа Ледеја.

Link to comment
57 minutes ago, *edited by mod said:

Neće dizati cene mada ko zna šta će im pasti na pamet.

 

A za ovo drugi mislim da si pomešao sa jednim drugim topicom.

 

Nisam pomešao ništa, sa Megom se igralo u praznom Pioniru, a ni u poslednjoj prekinutoj Derbi utakmici, kako sam primetio nije bilo ni blizu puno.

Nebitno, vidim šta pokušavaš, vidim i ekipu koja lajkuje, tako da pustimo vreme da pokaže. Ako podignu cenu i prodate sličan broj sezonskih svaka čast, ali ubeđen sam da se neće desiti.

Link to comment

Da bi digli cenu mislim da im treba neka bomba u vidu Milutinova ili bar Čime a za sad to deluje prilično daleko. Doduše imaju još vremena, prošle godine su tek u septembru izbacili cene.

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)
6 minutes ago, shimpu said:

Da bi digli cenu mislim da im treba neka bonga

Ako sa trenutno najavljenim timom dignu cene to samo znači da su shipuli sa bonga.

Edited by *edited by mod
Link to comment

Verovatno ce  prilikom donosenja odluke o ceni sezonskih, imati u vidu posetu protiv mege...

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Posted (edited)

ima i slugu koji svuda ide sa njim :lol:

nisam sve odslušao, ali taj deo kada priča o tome sa kakvim mentolima ima posla je odličan. pri tome pokušava da priča o njima sa respektom i očito se drži samo najblažih priča. 
 

e da, rekao je i da je Partizan stvarno poslao ponudu za Majka i da je poreska politika Monaka presudila 

Edited by Heaviside
  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, smooth.Op said:

Priča Sale Obradović u podkastu kod onih mentola o Majkovom lajfstajlu. Kaže sam sebi plaća gajbu u Monaku. Dolaze mu cice sa raznih strana sveta, a i na gostovanjima ima posete.

 

To daje sasvim novu dimenziju onom srdačnom zagrljaju njega i Žoca. 🤣

Kojih mentola?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...