Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

16 minutes ago, Kreator said:

Izgleda da dolazak Dejvisa ne znači i odustajanje od Nikole. Zavisi od toga da li ćemo uspeti da uvaljamo Kabokla negde + da se dogovorimo sa Atinjanima.

 

S obzirom kako igra Kaboklo za Brazil, onaj njegov menadžer mamlaz će verovatno nekoga pronaći, pa ćemo mu i mi oprostiti kaznu.

 

ttps://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/gotovo-brendon-dejvis-potpisao-za-partizan-mozzart-bet/486620

 

Trebalo bi Dejvis da bude prva opcija kod Željka Obradovića za narednu sezonu na poziciji centra. Ali, očekuje se, verovatno, dolazak još jednog igrača, ukoliko se klub rastane sa Brunom Kaboklom, koji je izrazio želju da ide. 

 

Partizan je do sada od novajlija doveo Ifea Lundberga, Frenka Entilikinu, Vanju Marinkovića, koje je zvanično predstavio, a očekuje se i promocija Sterlinga Brauna, Isaka Bonge, Tajrisa Džonsa, Ajzee Majka i Marija Nakića, kao i Arijana Lakića.

Na listi želja su Čima Moneke, Nikola Milutinov...

Mislim da je to sa Milutinovim dimna bomba.. Nisam ispratio šta je bilo s ugovorom Luke Božića ili onog Baslaća ali pre tu vidim takvo pojačanje, nego nekog afirmisanog igrača.

 

 

Link to comment
Posted (edited)

Nije se ništa spektakularno desilo sa Nikolom i Olijem. Slična situacija kao sa Panterom i Zekom(preuzimanje velikog ugovora), ali nije ni u jednom trenutku bilo blizu razrešenja. Sve je bilo u početnoj fazi.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Lozim se u punom gasu

Goss, Nilikina
Lundberg, Marinkovic, Lakic
Bonga, Sterling, Nakic
Berta, Pokusevski, Beslac
Milutinov, Davies, Jones

Link to comment

Четворка нам је некако најбитније појачање јер је Ледеј био стуб тима а и бекап четворка је (ваљда) тај неки Мајк који има нула евролигашких минута у каријери, може се рећи да је мачка у џаку. Дакле ту баш нема места промашају.

 

Милитинов је капирам отпао сад с овим потписом, некако не би имало превише смисла улупати толику лову на њега и Дејвиса на једној позицији. Океј Дејвис може да покрије и четири злу не требало али је замишљен као тицапе претпостављам.

Link to comment

IMG_9474.thumb.jpeg.a7392f95f2772fe42d95eb7407a0cd32.jpeg

 

24 minutes ago, Milošica said:

Na 4 može onaj dobar tamnoputi iz NBA, neću metiljave belce.

 

  • Wub 1
Link to comment
2 hours ago, Milošica said:

Slična situacija kao sa Panterom i Zekom(preuzimanje velikog ugovora)

Za toliki ugovor Panter nam je ove sezone  propisno jebao keve da ga prekrstih u 

          

Spoiler

Kevin Partner

A sada, ispratiću se sam, hvala :fantom:

  • Haha 8
Link to comment
Posted (edited)
4 hours ago, lord_s said:

Lozim se u punom gasu

Goss, Nilikina
Lundberg, Marinkovic, Lakic
Bonga, Sterling, Nakic
Berta, Pokusevski, Beslac
Milutinov, Davies, Jones

 

Na ovog si zaboravio. Skloni Bertansa koji neće doći (a ne verujem ni da će Pokuševski takođe).

 

 

 

Edited by Kreator
Link to comment

^nemojte da klikcete na ovo; odgledao sam ntilikinu i sada mi stalno stizu suggestions; tako mi je za vreme pandemije trebalo 2x nedelje da se oslobodim nekog teoreticara zavere sa jutjuba, jer sam hteo argumentovano da polemisem sa fanom teorija zavere kojeg poznajem.

Link to comment
2 hours ago, uini said:

^nemojte da klikcete na ovo; odgledao sam ntilikinu i sada mi stalno stizu suggestions; tako mi je za vreme pandemije trebalo 2x nedelje da se oslobodim nekog teoreticara zavere sa jutjuba, jer sam hteo argumentovano da polemisem sa fanom teorija zavere kojeg poznajem.

Ista priča, lik je ishakovao algoritam, nemam drugo tumačenje

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, uini said:

^nemojte da klikcete na ovo; odgledao sam ntilikinu i sada mi stalno stizu suggestions; tako mi je za vreme pandemije trebalo 2x nedelje da se oslobodim nekog teoreticara zavere sa jutjuba, jer sam hteo argumentovano da polemisem sa fanom teorija zavere kojeg poznajem.

Verovatnije je da si tog tipa toliko udavio dosadjivanjem, da je ili izvršio samoubistvo, ili pogasio sve naloge svuda i pobegao sa interneta glavom bez obzira.

  • Haha 6
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...