Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Sad je i (ne)zvanicno potpisao.

 

6 hours ago, Kreator said:

 

 

Odličan potpis ako je istina.

Link to comment
2 minutes ago, Kreator said:

 

 

Odličan potpis ako je istina.

 

Jedino ako Ostoja laže 

  • Haha 4
Link to comment
9 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Ja sam se bio iznenadio sto je odlucio da igra u Kini, pa je pravo pitanje da li on zeli da se oproba u Evropi. Kvalitet za EL ima po meni..

Carliko ili Goss. Kojeg bi pre uzeo?

Link to comment

Sto se tice Daviesa, s obzirom na godine, ja se jedino pribojavam da ce gledati da se pristedi u ABA. Opet se nadam da ce on i Jones skoro pa ravnopravno deliti minute, pa da se nece trositi preterano poput Ledaya ili Lessorta. U napadu ce isporucivati svoje, u odbrani nece briljirati, ali nije ni krater kao FK. Na papiru bolje stojimo na 5 nego prethodne sezone..

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Kreator said:

Carliko ili Goss. Kojeg bi pre uzeo?

 

Ako Goss moze (i zeli) da izadje iz ugovora, onda njega. On mi je vlazan san.

 

Ali recimo izmedju Shortsa i Carlika, obe ruke za Jonesa.

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Jimmy Kowalski said:

 

Ako Goss moze (i zeli) da izadje iz ugovora, onda njega. On mi je vlazan san.

 

Ali recimo izmedju Shortsa i Carlika, obe ruke za Jonesa.

Carliko je svakako kompletniji plej od TJ-a.

 

Znači Goss pre Carlika. Hvala.

Link to comment

Значи седми играч којег смо довели а нисмо.

 

Дејвис & Џоунс вс Камински & Кабокло

 

Требало би да смо неупоредиво јачи на тој позицији

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
Posted (edited)

Izgleda da dolazak Dejvisa ne znači i odustajanje od Nikole. Zavisi od toga da li ćemo uspeti da uvaljamo Kabokla negde + da se dogovorimo sa Atinjanima.

 

S obzirom kako igra Kaboklo za Brazil, onaj njegov menadžer mamlaz će verovatno nekoga pronaći, pa ćemo mu i mi oprostiti kaznu.

 

ttps://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/gotovo-brendon-dejvis-potpisao-za-partizan-mozzart-bet/486620

 

Trebalo bi Dejvis da bude prva opcija kod Željka Obradovića za narednu sezonu na poziciji centra. Ali, očekuje se, verovatno, dolazak još jednog igrača, ukoliko se klub rastane sa Brunom Kaboklom, koji je izrazio želju da ide. 

 

Partizan je do sada od novajlija doveo Ifea Lundberga, Frenka Entilikinu, Vanju Marinkovića, koje je zvanično predstavio, a očekuje se i promocija Sterlinga Brauna, Isaka Bonge, Tajrisa Džonsa, Ajzee Majka i Marija Nakića, kao i Arijana Lakića.

Na listi želja su Čima Moneke, Nikola Milutinov...

Edited by Kreator
Link to comment

Deluje mi da ove sezone nema te velike bombe da pokrene prodaju sezonskih karata i opravda očekivanu ceni istih, pa se Ostoja opredelio da umesto bombe stavi sva pojačanja na gomilu i objavi ih u isto vreme kao neki vatromet.

Link to comment
1 hour ago, Kreator said:

A šta mislite o ovako nekom igraču? Deluje kao plej multipraktik, dosta toga može kako u napadu tako i u odbrani.

 

 

Screenshot_20240708_175649_Chrome.thumb.jpg.e5d6f788b9442dc79597882a2445670a.jpg

 

Pisali smo već :)

  • +1 1
Link to comment

Jos se ni ne znaju cene karata sto ce takodje uticati na prodaju. Ako i ostanu iste, ja ocekujem nesto manju potraznju upravo jer nece biti hajpa, ali opet preko 10k (recimo ozmedju 10 i 12k). Sto bi po meni bilo sasvim ok. Bitno je da ekipa bude konkurentna, da bude u igri za PO do kraja, dvorana ce biti popunjena..

  • +1 1
Link to comment

Igrao je Dejvis i na 4 dobar deo karijere, ali Milutinov - šta se tu desilo? Jedino mi ima smisla da se tamo popičkao sa svim živim pa se traži izlazna strategija. Retko u Evropi igrači na ceni koji su pod ugovorom menjaju klub. Nikad skoro.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...