Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Devonte je izmislio košarku za Gosa. Ja sam mislio da je on pod nekim prilično jakim ugovorom, znam da je Spursima bio balast. Lik je u najboljim godinama, imao je 20ak poena u Nba na nivou sezone.

Link to comment
Posted (edited)
23 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Ne znaci da ga nisu razmatrali, ali samo kao zamenu za Smitha. Svi znaju da pokusavamo da dovedemo Gossa, pa onda ne ide da uzimas golobradog klinca bez nekog znacajnog iskustva. Spomenuo sam pre neki dan Grahama sto je sad postao FA, cuh od Milosice da nam je na listi zelja. Nemam pojma koga jos sve razmatraju, odnosno ko je slobodan.

 

Smith je više dvojka nego kec. Montero je mnogo brži, prodorniji, teži za čuvanje a ima i dobar prosek asistencija po meču (oko 5). Mladost je tu samo prednost. Madar umesto Madara samo bolji.

 

Što se tiče Devonte Grahama, apsolutno se slažem. Ako postoji mogućnost da se dovede obe ruke za njega (da li on uopšte želi da ide preko bare?) ?

 

 

Edited by Kreator
Link to comment
Posted (edited)

odoh ja sutra ka Grčkoj......a za prelazni rok me iskreno zabole

 

navijaću za one koji u oktobru istče na teren u dresu kkp, koji god da su. al neka mi oproste, ekstremno smara to sa dolascima/dolascima i praćenjem tih priča bez kraja, pa ću propustiti epizodu njihovog dolaska u kkp

Edited by Ted
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Milutinov (kad je fit) je po meni najbolji centar Evrope. Čovjek ima nesreću pa igra u Olimpijakosu koja je kamenjarsko/krvavokoljenaška ekipa, na sve to i povrede ga zezaju. I Dejvis je dobar centar, ali je u svim elementima lošiji igrač od Milutinova, jedino nudi tu opciju da raširi odbranu u nekim pristojnim procentima. Nikolica je mlađi, bolji skakač, bolji defanzivac, procenti sa bacanja su im gotovo identični, bolji ispod koša, bolja pik opcija. Doduše, vjerujem i da košta više, ali za centra i pleja ne treba žaliti, kičma svake ekipe.

Link to comment

Koja je poslednja sezona da ju je Milutinov odigrao bez pauze zbog povrede? On u kombinaciji za Balšom garant cela sezona bez 1 visokog. Ovaj Dejvis jeste stariji ali mi deluje postojanije..

  • +1 4
Link to comment

^svakako nisu za poredjenje; milutinov je jedan od boljih defanzivaca, koji ima i odredjeni repertoar u ofanzivi.

 

davies je solidno spektakularan ofanzivno, bar ga se tako secam iz barce a kao defanzivac je ispod proseka, mada nije rupa. ne znam koliko je durable ali to je ionako sve diskutabilno, predvidjati buducnost preko proslosti :/

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, uini said:

^svakako nisu za poredjenje; milutinov je jedan od boljih defanzivaca, koji ima i odredjeni repertoar u ofanzivi.

 

davies je solidno spektakularan ofanzivno, bar ga se tako secam iz barce a kao defanzivac je ispod proseka, mada nije rupa. ne znam koliko je durable ali to je ionako sve diskutabilno, predvidjati buducnost preko proslosti :/

Pa ako su opcije onda ih moram porediti. Ja kad pomislim na Milutinova, prvo što mi padne na pamet je "povređen". Šta mi vredi što je dobar kad je u civilu.. I nema tu šta da se predviđa budućnost, svaki klub uzima u obzir istoriju povreda kada dovodi nekog igrača. To je potpuno objektivan kriterijum..

 

..dočim sam ja svoje subjektivne stavio po strani - prosto igrač kome žena bira sredinu u kojoj će da igra je pičketina papučarska koja ne zaslužuje da igra u KKP! Dolazi Braun koji je bio u tvorza, Džouns koji šamara sve živo, Obradović ima i ženu i švalerku, takvi likovi nam trebaju, a ne ove sisice.. Ja da se pitam prodao bih i klupski autobus i potpisao tehničko sponzorstvo sa zastupnikom Harli Dejvisona....ceo roster na motorima da uđe u neki grad gde igramo! Moma Jokovljević u onoj prilikoličici sa strane Savićevog čopera. 

 

 

  • +1 2
  • Haha 4
  • Hvala 1
Link to comment
29 minutes ago, uini said:

^svakako nisu za poredjenje; milutinov je jedan od boljih defanzivaca, koji ima i odredjeni repertoar u ofanzivi.

 

davies je solidno spektakularan ofanzivno, bar ga se tako secam iz barce a kao defanzivac je ispod proseka, mada nije rupa. ne znam koliko je durable ali to je ionako sve diskutabilno, predvidjati buducnost preko proslosti :/

Dejvis je malo tanji u odbrani centara 1 na 1 pod košem. 

 

Mada to Željka i ne zanima, bitno je da dobro preuzima niže igrače :D

  • +1 2
Link to comment

ma najlakse je optuziti zenu; pri cemu ne kapiram na osnovu cega je milutinov dostupan ( na stranu siromastvo @Kreator), ja ne kontam zasto bi potencijalni dolazak vazenkova na PF [highly unlikely] bio rezon da je milutin visak.

 

milutinov je pametan momak i shvatio je odavno da mu ne trebaju ni partizan niti zvezda u zivotu.

 

moze te pare da zaradi elsewhere [osim u partizanu, vi ste siromasi]. @Kreator

  • Haha 1
Link to comment


 

par zanimljivih tvitova o aleksinom doprinosu u ove dve sezone el

  • +1 2
Link to comment

A šta mislite o ovako nekom igraču? Deluje kao plej multipraktik, dosta toga može kako u napadu tako i u odbrani.

 

 

Link to comment

Ja sam se bio iznenadio sto je odlucio da igra u Kini, pa je pravo pitanje da li on zeli da se oproba u Evropi. Kvalitet za EL ima po meni..

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...