Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

9 hours ago, Kreator said:

 

Jednostavno nemamo para i to je to.

 

stvarno je tesko ostati ozbiljani disciplinovan u diskusiji kada se ovako nesto napise 

kao da ste doveli neke nepoznate i economy igrace a zapravo tek treba da se potpisu nosioci.

  • +1 2
Link to comment

Već sam ti jednom rekao da si mi na ignor listi.

 

Naravno da nemamo para u odnosu na jedno 10-ak klubova evrolige. Brandon Dejvis je nešto max po parama što možemo dovesti za centra, otprilike 1,4 - 1,5m godišnje, ako uzimaš i nekog pleja, četvorku i eventualno dvojku (mada u to ne verujem) za slične pare. Mi smo u nekih bottom 5 timova evrolige što se tiče love i to ti je tako. Ako veruješ propagandi da smo mi pijani milioneri koji imaju para to je tvoj problem. Tih 10 - 12 bogatijih klubova bi uzeli Brendona da im se nađe, ako im treba i uzmu još dva skuplja.

  • Haha 2
Link to comment
Posted (edited)

videcemo kada se kompletira roster^

edit ne pregovaras sa npr monekeom koji ima ugovor (ili shengelijom for that matter) ako nisi milioner koji pije

 

edit pt2 ne kapiram kako vidis sta sam replicir'o ako sam na ignoru, to mora da je neki stipendijski ignore, za siromahe

Edited by uini
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
6 minutes ago, uini said:

edit pt2 ne kapiram kako vidis sta sam replicir'o ako sam na ignoru, to mora da je neki stipendijski ignore, za siromahe

 

Replicirao sam ti pošto si prvi odgovorio odmah posle mog posta, linka za Dejvisa. Pa sam video da se odnosilo na post (opet moj) od 10 sati ranije.

 

Taman sam mislio da te isključim sa ignor liste jer ne pevaš više te debilne pesmice o Ntilkini, ali pošto si bezobrazan ostaviću te tu još neko vreme. Dobar je i taj stipendijski, ne žalim se.

 

Link to comment
Posted (edited)
10 hours ago, Kreator said:

 

Dovešćemo Akojona, Vrapca i Gagića pa će svi biti srećni.

 

Teško ćemo dovesti i TJ Shortsa a kamoli neke bolje igrače. Jednostavno nemamo para i to je to. Cene su žešće skočile, mora da se radi ozbiljan skauting po evropi po ostalim takmičenjima a iz amerike ćemo uspeti da uzmemo nekoga samo otmicom jer se nikome ne ide preko bare ako im ne ponudiš neki mastan ugovor.

 

Recimo Jean Montero iz Andore bi bio interesantno rešenje na pleju, ako ne može TJ Shorts.

 

https://www.proballers.com/basketball/player/175092/jean-claudio-montero

 

 

Mlad je, željan dokazivanja, mislim da je baš dobar za nas. 

Edited by Kreator
Link to comment
21 minutes ago, Kreator said:

 

Replicirao sam ti pošto si prvi odgovorio odmah posle mog posta, linka za Dejvisa. Pa sam video da se odnosilo na post (opet moj) od 10 sati ranije.

 

Taman sam mislio da te isključim sa ignor liste jer ne pevaš više te debilne pesmice o Ntilkini, ali pošto si bezobrazan ostaviću te tu još neko vreme. Dobar je i taj stipendijski, ne žalim se.

 

Na stranu nepotrebne info o tvojoj ignore listi i tok misli koji do nje dovodi, Brendon Dejvis je verovatno najbolji i najskuplji slobodni centar na EL tržištu,

Link to comment
24 minutes ago, Kreator said:

Taman sam mislio da te isključim sa ignor liste jer ne pevaš više te debilne pesmice o Ntilkini

 

Ma gde ne peva, nego ti je verovatno na ignor listi pa ne vidiš. Pakao

  • +1 1
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment
28 minutes ago, Kreator said:

 

jer ne pevaš više te debilne pesmice o Ntilkini, 

 

 

ljubomorko :lol:

Link to comment

Mi nemamo para da zadrzimo Jaramaza i Andjusica, a pricamo o Dejvisu. Eeeeeej jebeni fucking Brendon Dejvis. Danas potpisuju Gos i Milutinov

Link to comment
20 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Nema sanse da to bude prvi plej..

 

Ok, pretpostavljam da je to tvoj stav a verovatno da ga ni iz kluba nisu razmatrali. Ko bi po tvom mišljenju bio prvi plej, odnosno tvoje pretpostavke ko se razmatra?

Link to comment

Ne znaci da ga nisu razmatrali, ali samo kao zamenu za Smitha. Svi znaju da pokusavamo da dovedemo Gossa, pa onda ne ide da uzimas golobradog klinca bez nekog znacajnog iskustva. Spomenuo sam pre neki dan Grahama sto je sad postao FA, cuh od Milosice da nam je na listi zelja. Nemam pojma koga jos sve razmatraju, odnosno ko je slobodan.

Link to comment

Sad mi nekako najžaljje što nikad više nećemo gledati pantera u kombu sa praaaaaaavim plejem 

Link to comment
Just now, ToniAdams said:

Sad mi nekako najžaljje što nikad više nećemo gledati pantera u kombu sa praaaaaaavim plejem 

 

Nije isključeno da ni ove godine nećemo imati pravog pleja. Zadnje neke informacije koje vidim po netu je da je Goss pred produženjem ugovora sa oly. 

Možda dođe neko sa @Milošica spiska, pardon Zokijevog. 

A Panter je iovako želeo da ode. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...