Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

@Dankan ne vidim šta si mi odgovorio, obrisalo mi mim :D

 

Pošalji na pm ako želiš

Link to comment

Avramović:

 

“Šta će biti sa klubom, to me ne zanima. U smislu da me u ovom trenutku ne dotačinje. Šta bude, biće.”

  • -1 1
Link to comment

Za to vreme, Aleksa Avramović na umu ima samo jedno – reprezentaciju Srbije! Zato nas baš nimalo nije iznenadila njegova reakcija kada smo mu pomenuli klub. Ili klubove.

 

Kako hoćete. Sve te priče koje sluša već danima. Da li mu sve to remeti koncentraciju? Možda odvlači pažnju? Šta se zaista dešava?

 

Odgovor je kratak… I vrlo jasan.

 

Ne zanimaju me te priče, trista posto sam fokusiran na reprezentaciju”, rekao je Avramović za Meridian sport.

 

I još…

 

Šta će biti sa klubom, to me ne zanima. U smislu da me u ovom trenutku ne dotačinje. Šta bude, biće.”

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
Posted (edited)

nebitno, choek sad nastupa za repku, koga boli pimpek u kakvom je odnosu sa tim nekim partizanom, grandioznim klubom iz svemira.

Edited by uini
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, uini said:

nebitno, choek sad nastupa za repku, koga boli pimpek u kakvom je odnosu sa tim nekim partizanom, grandioznim klubom iz svemira.

 

Pitanje se nije ni odnosilo na Partizan, nego na pregovore sa klubovima gde ce igrati sledece sezone.

  • +1 1
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
4 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Pitanje se nije ni odnosilo na Partizan, nego na pregovore sa klubovima gde ce igrati sledece sezone.

 

nebitno, to je kao kada su jokica nakon zavrsetka serije sa minny pitali jel igra za repku; nepristojno je, ocekujemo od kosarkasa koji su prihvatili poziv da daju sve sto mogu a onda ih pitamo za prelazni rok. slicno je i berTrans odgovorio juce ili prekjice, zsbole me sto su me skartirali, igram za letoniju.

Link to comment
28 minutes ago, uini said:

 

nebitno, to je kao kada su jokica nakon zavrsetka serije sa minny pitali jel igra za repku; nepristojno je, ocekujemo od kosarkasa koji su prihvatili poziv da daju sve sto mogu a onda ih pitamo za prelazni rok. slicno je i berTrans odgovorio juce ili prekjice, zsbole me sto su me skartirali, igram za letoniju.

 

Ma gde nepristojno, normalna pitanja. Sve igrace su pitali isto sto i Jokica tada. Bas kao sto su i Bertansa juce pitali, on normalno odgovorio. Bas ce pitanja da ih poremete da daju sve sto mogu..

  • +1 1
Link to comment

1: Goss, Ntilikina
2: Lundberg, Brown
3: Bertans, Vanja, Bonga
4: Chima, Mike
5: Milutinov (Davies), Jones, Balsa

 

Pa da igramo.

Link to comment

Berta teško da može da igra trojku u trenutnim godinama i stanju, može jedino stretch 4

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, garmonbozia said:

Berta teško da može da igra trojku u trenutnim godinama i stanju, može jedino stretch 4

Ali Berta slabo igra pod košem i zadnjih godina slabo do nikako igra odbranu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...