Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

A dajte ljudi molim vas pricate sta se desilo pre 40 godina, a sad imamo jednog coveka na treningu. Poludece Danac, izbosce nekog nozem. Na ulici, naravno, jer u hali nema nikog sem njega

  • Haha 2
Link to comment

Nije 40 ali pre 35 je po prvi put neki igrač iz patika izvađen i stavljen u trenerske cipele, pa osvojio najjače takmičenje kontinenta u debitantskoj sezoni. Pošto tada nije bilo interneta, judi su sprejevima na zidovima pisali "ovo nikad nije bilo...seća li se neko da je ovo bilo?" Od tada do danas ovaj klub je bio i ostao košarkaška avangarda, i vukao poteze koje niko pre njega nije povukao... Uzimao evroligu sa debitantom, vodio Đorđa Gagića kao prvog centra, isplaćivao plate Draganu Todoriću i Mlađanu Šilobadu za umni rad, otpuštao ceo roster i čekao tri mirotića posle slučaja Mirotić. Prosto, avangarda! ...sa elementima mazohizma ali nikad viđena.

  • Haha 7
  • Hvala 2
Link to comment

Pravi covek bez sujete bi odmah posle konferencije otisao do opstine da promeni ime u Dusko. Ili bar Robija.

  • Haha 1
Link to comment

Da jebote, zamisli čovek se iznervirao što neki džiber ne zna kako se zove, a kao novinar je. Stvarno esencija sujete.

  • +1 1
Link to comment

Podseti me ova priča o sujeti na jednu priču iz jedne knjige...

"Kako bih, druze kapetane, pobedio ako u to ne bih bio ubedjen? I moze li se uopste
postati sampion bez sujete?"
"Ne znam", kaze, "mozda i ne moze. Ali ja u tome necu da ucestvujem. Danas ti ulazis u
borbu s namerom da pobedis po svaku cenu, a to vise nije sport, to vise, Ljubo, nije boks.

Link to comment
10 minutes ago, Kreator said:

 

Da vidimo sada ... 

https://sportando.basketball/en/sasha-vezenkov-reportedly-signs-the-largest-contract-in-olympiacos-history/

 

Sasha Vezenkov has signed a legendary contract with Olympiacos, which could become the largest in the club’s history as reported Sport24. The Bulgarian player, MVP of the EuroLeague for the 2022/23 season, has agreed to a five-year deal worth a total of €17 million, potentially reaching €20 million with bonuses.

 

Očigldno se traži izlaz iz ugovora sa Milutinovim. Sad bi trebao Partizan da odigra na Milutinova, ako uopšte ima para.  Vidim da je i Fener zainteresovan a čim je zainteresovan neko ko ima mnogo više para od nas, biće teška priča. 

 

Po reakcijama naših na tržištu izgleda da smo u top 3 ekipe koje imaju najmanje para od učesnika evrolige. Sve vozove propuštamo.

  • Tužno 1
Link to comment
16 minutes ago, Kreator said:

 

Da vidimo sada ... 

 

giphy.gif?cid=9b38fe91eyer17b47c64swvnxg
 

nema tu šta da se vidi

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

 

giphy.gif?cid=9b38fe91eyer17b47c64swvnxg
 

nema tu šta da se vidi

Rešeno? Dolazi u Partizan?

Link to comment
On 5. 7. 2024. at 19:18, bradilko said:

....

dje ga je pecarski?

ovo je mutavdzic?

i ovaj lanistanin ili kako se zove ovaj dole plej je bio?

jadran vujacic, rece mi jedan njegov pulen da se nikom ne javlja poslednjih par godina. inace mu je zet mirotic.

preselio se u pirot u tazbinu.

 bio u zatvoru zbog saobracajne nesrece. 

 

 

Pecarski u Americi, plej Parežanin, a Obradović u vojsci - otišao malo pre Maribora. U zatvoru je bio u prvom delu prethodne sezone, kad smo igrali Kup šampiona.

Link to comment
6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

pre će zoki savić da se skine nego nikolicatm

Znači pesimista si. Pa i ja sam. A voleo bih da ga nekako privolimo da dođe. Samo ne bi mogao da cepa swich :D.

 

Da, ima i ona priča da njegova žena ne voli Beograd (ranije se već pokušavalo da privolimo Nikolicu u Partizan). Verovatno će pre da izabere Konstantinopolj nego (opet) Beograd.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...