Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Balsu prebaciti u odbojkaski klub i idemo totalni reset, novi imidz, sve novo

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
4 hours ago, napadaj said:

Aleksa je poludeo od svetskog prvenstva i otad igra kao bez glave. Željku je tražio da zakasni dva dana na pripreme, zato što je imao da obiđe još dve škole na turneji posle prvenstva. Željko mislio da je lud. U decembru sam slušao od jednog Obradovićevog prijatelja da jedva čeka da se reši Alekse i da ne može da ga vidi očima otkako je prs'o zbog uspeha sa reprezentacijom.

 

 

Kazem ja da su reprezentacije zlo. Sve izgubili dabogda! :fantom:

Link to comment
16 minutes ago, kralj said:

Ja sam čuo i da bi Balša da ide.

I za njega je bolja neka Igokea. Šteta, pokazao je neki potencijal na početku, ali i njega su isto povrede i bolesti žestoko unazadile. Mogao bi da bude legit rim protector/backup centar.

Link to comment
Just now, garmonbozia said:

I za njega je bolja neka Igokea. Šteta, pokazao je neki potencijal na početku, ali i njega su isto povrede i bolesti žestoko unazadile. Mogao bi da bude legit rim protector/backup centar.

 

Možda, mada ja u njega nikada nisam verovao, a gledao sam ga prilično još dok je igrao za Florida State dok je Scottie Barnes ulazio sa klupe. 

Smajli je mnogo veći potencijal.

Link to comment
24 minutes ago, garmonbozia said:

Trifa isto out, Balša ostade kao Highlander

 

ovo mi je već neki fazon, svi ste zasrali u svom departmanu, svi ćete da letite.

nadam se da neće biti doživljeno kao patkometrija ali moj utisak je da je ova čistka signal da je bila velika kataklizma u odnosima u sastavu i da željko principijelno ne želi nikoga da ostavi. zanimljivo u svakom slučaju.

Link to comment

Nije patkometrija, meni je još u januaru delovalo da je prsla i svlačionica i sve i da je do kraja bilo samo odrađivanje posla. 

  • +1 3
Link to comment

Đe update, taman sam se investirala da pratim kad ono nema vise, tugica

Link to comment
2 minutes ago, garmonbozia said:

Nije patkometrija, meni je još u januaru delovalo da je prsla i svlačionica i sve i da je do kraja bilo samo odrađivanje posla. 

 

prsne svlačionica često ali ostanu neki pravoverni, nebitno da li iz pravednih ili nepravednih razloga. ovo je ground zero, bukvalno čovek-željko ne želi da vidi nikoga ko je već kročio u svlačionicu.

Link to comment
7 minutes ago, uini said:

 

prsne svlačionica često ali ostanu neki pravoverni, nebitno da li iz pravednih ili nepravednih razloga. ovo je ground zero, bukvalno čovek-željko ne želi da vidi nikoga ko je već kročio u svlačionicu.


Pa istina je verovatno negde izmedju, bilo je govora da smo nudili produzenje nekim igracima, ali za manje pare nego su oni ocekivali. Ali za vecinu je čistka, da.

  • +1 7
Link to comment

Kako se redjaju vesti o odlascima, da se zabrinu Karaicic, onaj ekonom i Tegi jr frst impresns.

  • +1 3
  • Haha 3
Link to comment

Ne znam, meni ovo na neki način kenjanje po svom minulom radu i selekciji u prošle dve sezine, ono brt, jel moguće da ni jednog nisi kako treba ubo

  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...