Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

1 hour ago, Kreator said:

 

Biće valjda bolji od Jaramaza, zaključak ove analize. :fantom:

 

au sinemitre, nadam se da ti je ovo brat od tetke ili kumov ortak koji vas je zaduzio kao zhirant, inace nema opravdanja za pejstovanje ovog videa, koji sam pogledao do cca pola, iz postovanja prema univerzumu valjda.

Link to comment
8 minutes ago, garmonbozia said:

jes stvarno kriminalan kvalitet videosa i "analize"

Ma klip je generalno smešan. Pravio ga lik koji navija za Partizan, tačno mu se iz glasa vidi koliko je duboko razočaran što je potpisao za nas. :laugh: Toliko ga je ocrnio da sam morao da spomenem Jaramaza, kao valjda će biti bolji od njega.

 

 

Link to comment
4 hours ago, goofs said:

 

To je bilo u final4 sezoni. Mislim da je te i sezone pre toga Pera Božić ubacio brat-bratu jedno 5-6 trojki uz svuk sirene, što za pobedu što za produžetak. Sve u ABA ligi, ali neviđeno nas je sralo. Naravno, nakon svega toga i Kecman.


upecatljiva je jedna protiv Hemofarma u Pioniru skoro sa pola terena, full sut, nista frljotka…

 

aca rasic protiv barse, ako to nije hero ball… :D

 

I talentovani Novica kad je presudio zeljku obradovicu, mozda ne spada u definiciju ali…

Link to comment
4 hours ago, Heaviside said:

Volters

Pik, svic, lopta Kalini koji zida onog malog procelavog crnca pleja, spejsing savrsen, ugurava ga u sred reketa i strpljivo ceka pomoc koja stize iz coska, fintira pas u cosak ka Holinsu, dvojica partizanovih igraca rotiraju na pozicije u kalinicevom vidnom polju, jedan u cosak, drugi sa Voltersa za njim na 45 gde je taj bio, volters mu "ulazi u ledja" i ostaje sam na samoj granici kalinicevog perifernog vida, ide pas i volters je sam kao duh...

 

Mnogo jednostavno, nula filozofije i mnogo tesko da se tako savrseno izvede. Vintage Radonja.

 

 

 

Pola minuta prije ovoga je Kalina zabio trojku na koju goofs misli...

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, uini said:

priznaj ^ jel' ti rod?

 

Držim te na black listi od kada si pevao one pesmice. Vidim da je post odmah ispod mog pa sam otvorio da pogledam. :fantom:

 

Ne, nije mi rod. Ne znam ko je taj lik ali sam to namerno okačio ovde da ti vidiš i da ti vratim za te smaračke pesmice. :fantom: By the Way, koliko u poslednje vreme loše pratim košarku van KK Partizan nisam ni čuo za tog igrača, niti znam za njegov opus. Ali ti si smorio sa pesmama za sve pare. :fantom:

Link to comment
2 minutes ago, Lord Stef said:

Brat Smith nastavlja sa dobrim partijama i u reprezentaciji. Voleo bih da ostane mada mi njegove izjave ne ulivaju poverenje...


Ja bih rekao da on zavisi od Goss-a i kako ce se tu stvari zavrsiti. Ukoliko Goss ne dodje, slazem se da bi bilo vrlo dobro da ostane

Link to comment

Mislim da ne zavisi od Gossa, već od toga dal ćemo uspeti da utopimo i OJa negde i dal će brat Smit malo da popusti sa svojim potraživanjima. Tako neka priča je bila.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...