Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

uh ubacivao je i vlado šćepanović te hero ball-ove

 

anđušara bi ubo hb protiv krke, al bi ga pojela trema protiv virusa npr

 

tu poslednju loptu bi najpre dao nanulici, on to pogađa sve i da šutira 0/5 pre toga

Bila ona jedna protiv romika, mislim Džile bio trener, kad je Novica ubo buzzer beater a da bukvalno nijednu sekundu utakmice nismo vodili i na kraju pobedili. 

 

Da, Šćepa ih je isto imao, bila i ona kecmanova dvojka protiv Žalgirisa mislim

Link to comment
7 minutes ago, Lord Stef said:

Protiv Efesa je bilo to. A mislim da je Efes i Luca sahranio jednom dvojkom iza kosa :D 

 

To je bilo u final4 sezoni. Mislim da je te i sezone pre toga Pera Božić ubacio brat-bratu jedno 5-6 trojki uz svuk sirene, što za pobedu što za produžetak. Sve u ABA ligi, ali neviđeno nas je sralo. Naravno, nakon svega toga i Kecman.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, goofs said:

kuću i okućnicu i celu živinu iz ambara

 

Ako se dobro sećam, Kalenić je menuto tricu u poslednjem minutu pete utakmice ABA finala pre dve godine i time prelomio meč, i to napad nakon što smo mi fulali svoju priliku.

Volters

Pik, svic, lopta Kalini koji zida onog malog procelavog crnca pleja, spejsing savrsen, ugurava ga u sred reketa i strpljivo ceka pomoc koja stize iz coska, fintira pas u cosak ka Holinsu, dvojica partizanovih igraca rotiraju na pozicije u kalinicevom vidnom polju, jedan u cosak, drugi sa Voltersa za njim na 45 gde je taj bio, volters mu "ulazi u ledja" i ostaje sam na samoj granici kalinicevog perifernog vida, ide pas i volters je sam kao duh...

 

Mnogo jednostavno, nula filozofije i mnogo tesko da se tako savrseno izvede. Vintage Radonja.

 

 

  • +1 1
  • Wub 5
Link to comment

Jedan od ranijih koji pamtim je buzzer beater Nenada Canka u EL protiv Olimpijakosa, u nekoj socijalnoj hali, frljoka o tablu. Probacu da pronadjem ako je ikako moguce

 

 

Ipak nije bilo o tablu, pamcenje me izdaje :D ali secam se da sam cak i kao klinac mislio 'e da ga jebem ako Canak resi MA TAKO JE MAJSTORE'

Edited by Lord Stef
  • +1 4
Link to comment
40 minutes ago, Milošica said:

Sad čovek ne liči na sebe

Al što ima ženu...

 

On i Vlada Dragutinović, višestruki laurelati prestižnog priznanja Vansen Kasel...

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...