Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

20 minutes ago, garmonbozia said:

 

zanimljivo, ja bih stavio kuću pre na kalinu da će pogoditi bilo koji bitan šut nego anđušu

 

opet kažem, ako pričamo o otvorenom šutu iz akcije - logično je da daš loptu vrhunskom šuteru u dobroj poziciji.

ako treba nešto iole preko ruke ili da mora da kreira, naravno kalinari

 

ali čist šut, anđušić, prosto su veće šanse da ubaci. ja kod tih čistih situacija ne verujem u mitove & legende ( :

 

edit pri čemu ne kapiram baš zašto je kod igrača kao što je anđušić, bitan zadnji šut al ajde

Edited by uini
Link to comment
Just now, April said:

Poslednji hero ball ubacio Drobnjak;  Kecmana ne ra računam, to je bila božija ruka

uh ubacivao je i vlado šćepanović te hero ball-ove

 

anđušara bi ubo hb protiv krke, al bi ga pojela trema protiv virusa npr

 

tu poslednju loptu bi najpre dao nanulici, on to pogađa sve i da šutira 0/5 pre toga

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

tu poslednju loptu bi najpre dao nanulici, on to pogađa sve i da šutira 0/5 pre toga

 

pa i Panteru, prošle sezone (ne ove).

Link to comment
4 minutes ago, uini said:

nije hero-ball to o čemu pričamo, bar ja mislim

 

Naravno da nije, nego ste napeli sa tim šutevima kao besni, pa sam hteo da prekinem diskusiju 

 

So na ranu jbg, ove godine izgubili 11 završnica

Što Džoni kaže: 'Ne želim više da se sjećam'

  • Haha 1
Link to comment

I dalje sam pod utiskom Anđušinih ranih radova iz Hemofarma. Čovjek je iz službe, nemam drugo objašnjenje, ovu fotografiju samo takav lik može izvući. Kad je ostavio pelene i da li je jeo pijesak  u predškolskom uzrastu?

  • Haha 3
Link to comment
14 minutes ago, copkillah said:

 

zalizani za kontent svojih misterioznih objava vrv placa istu ekipu sns botova koja redovno postuje po domacim portalima i tviteru - to je taj potpis: nedotupavo ili, u najboljem slucaju - infantilno.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Nebojsa said:

zalizani za kontent svojih misterioznih objava vrv placa istu ekipu sns botova koja redovno postuje po domacim portalima i tviteru - to je taj potpis: nedotupavo ili, u najboljem slucaju - infantilno.

 

Čekaj bre, je l' je tebi drago što Đuša ide ili ne? :D

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...