Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

ja da sam na Anđušinom mestu, ciljao bih neki klub iz EK, za nastavak karijere. nivo gde možeš da budeš nosilac i bitan faktor. šta ja znam, bolje bi da postanem lokalna legenda u Klužu, nego da sedim na klupi u Albi ili Valensiji ili tako nešto

 

dobro, i Dubai je verovatno solidna finansijska opcija, ali neće igrati Evropu, ako sam dobro shvatio.....bar naredne sezone

Edited by Ted
Link to comment

Da se malo manje ložio i da je odrađivao posao koji se od njega traži, bez mnogo izleta u nekošeno, utisak bi bio znatno bolji. Ovako, sve najbolje i hvala mu.

 

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, uini said:

 

gledao sam dovoljno utakmica partizana u euroleague i nešto ovih jačih u aba. statistika je tu samo da ne bude da pričam u prazno. dečko šutira vrlo konstantno makar tri aktuelne sezone i na vrlo visokom nivou za tri i sa linije. tu nema eye testa koji će reći da je nedovoljno konstantan u svojim vrlinama, pošto su mu upravo to vrline. samo kontam da se taj aspekt očekuje a sranja koja napravi nerviraju.

Jel bi ga pre gledao u Partizanu ili Zvezdi sledece sezone?

Link to comment
41 minutes ago, uini said:

možda su jednostavno očekivanja od njega bila nerealna, on lik igra to što igra.

garbage time stat padding :D 

 

da se vratim na ono od pre neki dan, da li bi pre dao Anđušiću ili Kaliniću da šutira odlučujuću trojku? 

Link to comment
18 minutes ago, Choda said:

Jel bi ga pre gledao u Partizanu ili Zvezdi sledece sezone?

 

ma ne bih ja ništa, samo kažem da lik igra upravo to što igra godinama.

 

edit

@garmonbozia, ako je otvoren sut, definitivno andjusicu. on drugi sut ne sme da uzima ali za otvoren sut je jedan od boljih u evropi. probably.

isto bih mu dao da izvede slobodnjake pre kalinarija.

Edited by uini
Link to comment
40 minutes ago, uini said:

@garmonbozia, ako je otvoren sut, definitivno andjusicu. on drugi sut ne sme da uzima ali za otvoren sut je jedan od boljih u evropi. probably.

isto bih mu dao da izvede slobodnjake pre kalinarija.

 

zanimljivo, ja bih stavio kuću pre na kalinu da će pogoditi bilo koji bitan šut nego anđušu

  • +1 5
Link to comment

kuću i okućnicu i celu živinu iz ambara

 

Ako se dobro sećam, Kalenić je menuto tricu u poslednjem minutu pete utakmice ABA finala pre dve godine i time prelomio meč, i to napad nakon što smo mi fulali svoju priliku.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...