Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Rano je da se otvara sampanj pice. Prvo da se to ozvanici, pa onda i da neko uzme mucenog o.j-a. Bilo je prica da je otisao u cska, ali nigde ga nisam video sa njihovim salom

 

Ne znam i sta nasi cekaju sa ozvanicavanjem ovih sto su potpisali. Prosao je taj famozni 30 jun

  • +1 2
Link to comment
Just now, ZokiAsov said:

Ne znam i sta nasi cekaju sa ozvanicavanjem ovih sto su potpisali. Prosao je taj famozni 30 jun

 

Ne bi me čudilo da to urade danas i to u paketu njih nekoliko.

Link to comment
9 minutes ago, ZokiAsov said:

Rano je da se otvara sampanj pice. Prvo da se to ozvanici, pa onda i da neko uzme mucenog o.j-a. Bilo je prica da je otisao u cska, ali nigde ga nisam video sa njihovim salom

 

Ne znam i sta nasi cekaju sa ozvanicavanjem ovih sto su potpisali. Prosao je taj famozni 30 jun

 

Admin zaboravio lozinku i ne moze da se uloguje..

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

gledam malo anđušićeve euroleague statse u monaku i 2x sez u partizanu:

to su otprilike identični procenti šuta, oko 40% za 3, oko 90% sa slobodnjaka, oko 45% za 2; slično minuta po tekmi kao i broj odigranih tekmi.

možda su jednostavno očekivanja od njega bila nerealna, on lik igra to što igra.

nekretnina u odbrani, napravi nešto dobro i nešto loše u napadu, šutira izuzetno precizno za 3 i sa linije i ciao. svakako nije ni u 5-7 odgovornijih za proteklu sezonu.

  • +1 7
Link to comment

otkud znam, evo u dubaiju će verovatno biti jedan od 3-4 glavna igrača, igraće 25-30mins ako su to bila očekivanja anđušića

meni je više interesantno to da je on zapravo izuzetno konstantan i u onome što mu je forte i u onome što mu je mana. šta vidiš, to i dobiješ.

Link to comment

Nije najdogovorniji, naravno. Mi imamo malo i recency-bias, pošto je krater u odbrani koja nam je već bila grozomorna, onda se nekako lako penali na njega. Drugi problem je što je on zamišljen kao neka lagana zamena Panteru, da ga odmori 10ak minuta, a igra nam se u drugom delu sezona svela na "dajte Panteru loptu pa šta bude".

 

Ona prva sezona mu je bila verovatno bolja, ovako napamet pričam. Od mene ima zamerku na izbor supruge :fantom: i što nije bio konstantniji u ABA ligi, to je trebalo da bude njegovo bojište, a igrač koji pretenduje da igra EL tu mora da dominira.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, uini said:

otkud znam, evo u dubaiju će verovatno biti jedan od 3-4 glavna igrača, igraće 25-30mins ako su to bila očekivanja anđušića

meni je više interesantno to da je on zapravo izuzetno konstantan i u onome što mu je forte i u onome što mu je mana. šta vidiš, to i dobiješ.

 

Mnogo konstantniji je u manama, nego vrlinama. Drugim recima, vise do izrazaja dolaze njegovi nedostaci. To kad gledas svaku utakmicu, a ne izvlacis zakljucke iz statistike koja na oko moze biti ok..

  • +1 3
Link to comment

Odbrana manje vise tu se znalo sta moze da se ocekuje, ali covek nas je bukvalno kanalio za po 8 - 10 poena svojim glupostima u kratkim vremenskim intervalima. Tipa uzima tezak sut promasuje, pravi faul dva plus 1, u sledecem napadu mu ispada lopta. Tajm aut Obradovic

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Mnogo konstantniji je u manama, nego vrlinama. Drugim recima, vise do izrazaja dolaze njegovi nedostaci. To kad gledas svaku utakmicu, a ne izvlacis zakljucke iz statistike koja na oko moze biti ok..

 

gledao sam dovoljno utakmica partizana u euroleague i nešto ovih jačih u aba. statistika je tu samo da ne bude da pričam u prazno. dečko šutira vrlo konstantno makar tri aktuelne sezone i na vrlo visokom nivou za tri i sa linije. tu nema eye testa koji će reći da je nedovoljno konstantan u svojim vrlinama, pošto su mu upravo to vrline. samo kontam da se taj aspekt očekuje a sranja koja napravi nerviraju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...