Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

2 minutes ago, hooyadahoo said:

Malo sam se pogubio, Bonga, Braun, Jones I Mike još nisu potpisali? Vanja, Ife i Frank jesu?

 

Svi su potpisali, samo prva 4 jos nisu ozvanicena.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, booyaka said:

Obeštećenja za neke igrače u EL su ove sezone išla i do 600,700k tako da se i tu stvari pomeraju.

Koliko god da neko plati, sa ili bez obeštećenja, bilo koji klub nema šanse da posluje pozitivno.

Vi ste čak fino prošli sa CMM, za trećinu manje od buyout opcije ste ga doveli.

 

Doduše, i ovih milion za Čimu je trećina manje :D

Link to comment
30 minutes ago, lord_s said:

Bitadze bi bio ozbiljan ulov.

Ali slazem se sa notion da je igrama u prosloj sezoni zavredeo mesto u NBA, neam pojma kakav ugovor ima, kad mu istice doduse.
 

 

goga je plan B knicksa ako ostanu bez srcenshtajna ili reshe da uvaljaju mitch loba; sigurno nisu jedina fransiza koja ima planove sa njim, tako da sigurno nece u evropu. 

  • Tužno 1
Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Vi ste čak fino prošli sa CMM, za trećinu manje od buyout opcije ste ga doveli.

 

Doduše, i ovih milion za Čimu je trećina manje :D

Koliko smo dali za Kodija?

Link to comment
Just now, uini said:

 

goga je plan B knicksa ako ostanu bez srcenshtajna ili reshe da uvaljaju mitch loba; sigurno nisu jedina fransiza koja ima planove sa njim, tako da sigurno nece u evropu. 

 

Ako? Potpisao za Okc.

Link to comment
2 minutes ago, kralj said:

 

Ako? Potpisao za Okc.

 

nisam otpratio ali poenta stoji, nije goga (bio) opcija za evropu.

 

edit sad vidim da je hartenstein, ocekivano, all in na bata-gogu.

Edited by uini
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, uini said:

 

moneke je ubedljivo najbolja opcija koju mozete imati na ovakav tip rostera, imho, cak ne obavezno vezano za poziciju ali na PF sigurno.

 

uvek postoji sansa da nesto ode u qrac ali tako ce biti sa svakim igracem koji kosta 2+ miliona i popizdi nesto levo.

 

zajeban je moneke, bas se lozi na clutch situacije, uvek bih ga birao za basket 3na3 ispred zgrade. ja, leri bird, moneke :i

Jebem li ga, Stanislave, mene nešto nije impresionirao uživo...možda je on bio impresioniran Arenom ali se sećam da sam baš obratio pažnju, pratio ga i onako...njah utisak.

Deluje mi prepedantan, da beži iz kontakta kad je tvdo.. Daj bože da grešim.. A tek ta cena mi je:isuse: Ovo treba da bude roster od 12 žigosanih, prison rules igrača, ujednačenih ugovora od po milion, pet za Robiju i tri za sudije, pa da vidimo kom opanci tom i džeri!

Edited by Vasilij Zajcev
Link to comment
1 minute ago, Vasilij Zajcev said:

 

Deluje mi prepedantan, da beži iz kontakta kad je tvdo..

 

pusti te zigosani zonfice, ovo su i dalje elitni euroleague & x-nba igraci, samo drugacijih performansi od onoga sto ste imali 2-3 sezone.

 

ako je ovako kao sto kazes, crta mu se fizionomija za zvezdu. ja bih to pozdravio, dosta vam je frankie i eventualno clyburn.

Link to comment
25 minutes ago, hooyadahoo said:

Malo sam se pogubio, Bonga, Braun, Jones I Mike još nisu potpisali? Vanja, Ife i Frank jesu?

Samo pazi nije to taj Mike I taj Brown I taj Mario :Jova:

 

Da li ima smisla platiti toliko, znacemo na kraju sezone ako ga neko uzme. Potpuno ima smisla da Baskonija sa Lasom i onakvom prošlom sezonom toliko traži jer nema šta puno da izgubi sve i da ostane a jedini su rizikovali kada je bio free agent.

Link to comment
23 minutes ago, Milošica said:

Najozbiljniji Grčki portal piše da Olimpijakos juri Vildozu.

 

To bi već bilo nešto u pogledu NWG.

oni neka uzmu vildozu a mi gosa i svima super

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...