Jump to content

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

5 minutes ago, uini said:

 

sad sam qrac koji bi monekeu i birdu vikao bravo i izvodio loptu ali sam bio midrange assassin koji ima ulaz samo u desno, kao dobric a cuvao sam sve od pg do pf kao frankie, bog ga blagoslovio.

Možeš makar u stručni štab kod nas.

 

Pošto si dosta stručan.

  • -1 1
Link to comment
15 minutes ago, *edited by mod said:

Verovatno je razlika u tome što čima hoće da dodje a Milutinov ne. Pretpostavljam samo.

 

Što se centra tiče vidim da se sad stidljivo pominje i izvesni Gruzin

Sasvim moguće da si u pravu. Međutim mišljenja sam da nam je prioritet odlična prva petica a četvorku možemo i kasnije. Ne znam zašto smo zapeli za tog Monekea. Odlična petica, prvi plej, skorer pa tek onda četvorka. Nemam ništa protiv Monekea, odličan igrač, samo ne treba toliko da nam ovog momenta odvlači pažnju preganjanje sa njim da nam ne iskliznu opcije na ostalim gorućim mestima.

 

Evo stigao je i taj famozni prvi jul, sad da vidimo kome je istekao ugovor, trebalo bi danas i neki potpisi da padnu.

Link to comment
9 minutes ago, shimpu said:

Jedva cekam da Bonga potpise, pa onda kad bude prvi derbi da zvezdini navijaci skandiraju Bonga, Bonga, pusi kurac Bonga

Jok, skandiraćemo samo "Aleksa, Aleksaaaaaaa, ver ar ju Aleksa"

Link to comment

Bitadze bi bio ozbiljan ulov.

Ali slazem se sa notion da je igrama u prosloj sezoni zavredeo mesto u NBA, neam pojma kakav ugovor ima, kad mu istice doduse.

Da podebljam malo na Zajcevo izlaganje glede Moneke-a, nesumnjivo je rec o dobrom igracu, ali gledajuci trenutnu situaciju ako uzmemo u obzir da ovi sto su u par proslih dana 'potpisali', mislim da bi nam mnogo bolje legla malo jaca, vislja i 'fizickija' cetvorka sa izrazenijim presence u reketu i pre svega igrom ledjima.

Edited by lord_s
  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
38 minutes ago, Kreator said:

 

Šteta što se toliko ne cimaju oko Milutinova. Legao bi nam ko dupe na nošu, prava petica koja nam fali a još ima i plave krvi (srpski pasoš) na šta se loži binsr. Kako idu pregovori sa Monekeom cifra se polako približava takvoj da nam ni Milutinov nije nedostižan. Osim ako oly neće da ga pusti, naravno. Ali neće ni Baskonia.... a petica nam je preko potrebna.

 

Za Milutinova je najvise zalegao Ostoja, tako da kapiram da pare nisu problem. Sasvim je moguce da on nece (kao sto nije hteo ni proslog leta) i da mu je (i njegovoj boljoj polovini) super u Atini..

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Kreator said:

Sasvim moguće da si u pravu. Međutim mišljenja sam da nam je prioritet odlična prva petica a četvorku možemo i kasnije. Ne znam zašto smo zapeli za tog Monekea. Odlična petica, prvi plej, skorer pa tek onda četvorka. Nemam ništa protiv Monekea, odličan igrač, samo ne treba toliko da nam ovog momenta odvlači pažnju preganjanje sa njim da nam ne iskliznu opcije na ostalim gorućim mestima.

 

Evo stigao je i taj famozni prvi jul, sad da vidimo kome je istekao ugovor, trebalo bi danas i neki potpisi da padnu.

Pa on bi vam bio taj skorer plus bi doneo još svašta nešto.

 

Legao bi vam savršeno imho, ne uzimajući u obzir Zajcejeve brige glede određenog tipa plovila.

Link to comment
Just now, garmonbozia said:

Meni apsolutno nema smisla da se daje milionče za otkup Monekea. 

Ne ulazim u to koliko košta pošto o tome realno ne znamo ništa. Čisto košarkaški ima smisla itekako.

  • +1 1
Link to comment

Obeštećenja za neke igrače u EL su ove sezone išla i do 600,700k tako da se i tu stvari pomeraju.

Koliko god da neko plati, sa ili bez obeštećenja, bilo koji klub nema šanse da posluje pozitivno.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...