Jump to content

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

32 minutes ago, kralj said:

Bilo je na desetine slučajeva da dođe novi trener i uradi remont, kao i ovih da klub iz finansijskih (Kampaco i Vildoza) ili nekih drugih razloga (Sabonis u NBA), mora da prodaje/pušta igrače. Ovo je presedan, bar koliko ja mogu da se setim. 

Kralj Ibi momenat.

Link to comment

Do pre par godina je bilo potpuno nezamislivo da zvezda i partizan i to istovremeno plaćaju obeštećenja i nude veće ugovore za najbolje igrače španskog evroligaša. Nadali smo se prodajama po fer ceni, kupovine nisu bile ni u snovima.

  • +1 1
Link to comment

Ne bih da kvarim igranku ali moram da priznam da se meni taj Moneke od početka uopšte ne dojmi kao potpis, a tek ne sada kada se polako profiliše novi roster... Mnogo mi je starletan i plašim se da će opet biti fokus na kikicama dredovima, reelsovima i storijima, a manje na igri. O efektu Bg splavova i splavarki kod, ako se ne varam, još uvek single nigerijskog igrača ne želim ni da razmišljam:D Definitivno je digao hype kod navijača, pa mi je efekat čašćavanja prisustvom još izvesniji. Eto, rekao sam, sad mi je lakše!:D

Edited by Vasilij Zajcev
  • +1 3
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment
3 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Ne bih da kvarim igranku ali moram da priznam da se meni taj Moneke od početka uopšte ne dojmi kao potpis, a tek ne sada kada se polako profiliše novi roster... Mnogo mi je starletan i plašim se da će opet biti fokus na kikicama dredovima, reelsovima i storijima, a manje na igri. O efektu Bg splavova i splavarki kod, ako se ne varam, još single nigerijskog igrača ne želim ni da razmišljam:D Definitivno je digao hype kod navijača, pa mi je efekat čašćavanja prisustvom još izvesniji. Eto, rekao sam, sad mi je laške!

 

Za svaki slučaj da bukmarkujemo ovo, pa uz malo sreće da za nepunih godinu dana gledamo kako jedeš ovaj post :D

 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
4 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

real madrid u drugoj obradovićevoj sezoni, kada je sabonis otišao u portland


pričao je o tome u intervjuu na n1

Malo je Žoc zaobišao istinu.

Ostavio je Džo Arlaukasa, Ismaila Santosa i još 2 manje bitna igrača.

Link to comment
7 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Ne bih da kvarim igranku ali moram da priznam da se meni taj Moneke od početka uopšte ne dojmi kao potpis, a tek ne sada kada se polako profiliše novi roster... Mnogo mi je starletan i plašim se da će opet biti fokus na kikicama dredovima, reelsovima i storijima, a manje na igri. O efektu Bg splavova i splavarki kod, ako se ne varam, još single nigerijskog igrača ne želim ni da razmišljam:D Definitivno je digao hype kod navijača, pa mi je efekat čašćavanja prisustvom još izvesniji. Eto, rekao sam, sad mi je laške!

 

Šteta što se toliko ne cimaju oko Milutinova. Legao bi nam ko dupe na nošu, prava petica koja nam fali a još ima i plave krvi (srpski pasoš) na šta se loži binsr. Kako idu pregovori sa Monekeom cifra se polako približava takvoj da nam ni Milutinov nije nedostižan. Osim ako oly neće da ga pusti, naravno. Ali neće ni Baskonia.... a petica nam je preko potrebna.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Kreator said:

 

Šteta što se toliko ne cimaju oko Milutinova. Legao bi nam ko dupe na nošu, prava petica koja nam fali a još ima i plave krvi (srpski pasoš) na šta se loži binsr. Kako idu pregovori sa Monekeom cifra se polako približava takvoj da nam ni Milutinov nije nedostižan. Osim ako oly neće da ga pusti, naravno. Ali neće ni Baskonia.... a petica nam je preko potrebna.

Verovatno je razlika u tome što čima hoće da dodje a Milutinov ne. Pretpostavljam samo.

 

Što se centra tiče vidim da se sad stidljivo pominje i izvesni Gruzin

Link to comment
17 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Ne bih da kvarim igranku ali moram da priznam da se meni taj Moneke od početka uopšte ne dojmi kao potpis, a tek ne sada kada se polako profiliše novi roster... Mnogo mi je starletan i plašim se da će opet biti fokus na kikicama dredovima, reelsovima i storijima, a manje na igri. O efektu Bg splavova i splavarki kod, ako se ne varam, još uvek single nigerijskog igrača ne želim ni da razmišljam:D Definitivno je digao hype kod navijača, pa mi je efekat čašćavanja prisustvom još izvesniji. Eto, rekao sam, sad mi je lakše!:D

 

moneke je ubedljivo najbolja opcija koju mozete imati na ovakav tip rostera, imho, cak ne obavezno vezano za poziciju ali na PF sigurno.

 

uvek postoji sansa da nesto ode u qrac ali tako ce biti sa svakim igracem koji kosta 2+ miliona i popizdi nesto levo.

 

zajeban je moneke, bas se lozi na clutch situacije, uvek bih ga birao za basket 3na3 ispred zgrade. ja, leri bird, moneke :i

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, kralj said:

Bitadze?

Mislim da su prošli vozovi. Vozdigao je on svoj rejting u Nba u poslednje vreme. 

 

bitadze je trazena backup roba u nba ovog leta

Link to comment
Just now, Milošica said:

@uini

 

Kakav si ti tip igrača?

 

sad sam qrac koji bi monekeu i birdu vikao bravo i izvodio loptu ali sam bio midrange assassin koji ima ulaz samo u desno, kao dobric a cuvao sam sve od pg do pf kao frankie, bog ga blagoslovio.

  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...