Jump to content

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

3 minutes ago, Valkyrie said:

U situaciji kada posmatramo kako Al Dubai Al WTF pravi tim from scratch a uveliko se učantrao u legit takmičenja, malo ima mesta iščuđavanju nad Partizanovom čistkom.

Jer i Dubai i KKP nisu postojali prošle sezone.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
6 minutes ago, goofs said:

Vele insajderi da smo dogovorili sve i sa Čimetom i sa Gosom, ali da ostaju pregovori sa Baskonijom i Olimpijakosom. Cenim da će tu biti ozbiljne jebade pošto ne vidim zašto bi ih klubovi puštali tek tako.

 

Klubovi naravno ne zele da pustaju igrace tek tako, ali ne zele ni da imaju nezadovoljnog igraca. Uvek se moze naci neki kompromis oko visine obestecenja i dinamike isplate (oko ovoga su se recimo natezali Baskonia i Zvezda vise od mesec dana).

 

Da makar jednog od te dvojice dovedemo, ja cu biti vrlo zadovoljan.

  • +1 5
Link to comment
5 minutes ago, booyaka said:

Jer i Dubai i KKP nisu postojali prošle sezone.

Ma to na stranu, moja poenta je bila da neki klub prvo prime u takmičenje i udenu ga u raspored svima a on tek treba da napravi roster. Meni je to i dalje više za kolutanje očima nego izmena postojećeg.

Link to comment
11 minutes ago, Valkyrie said:

Ma to na stranu, moja poenta je bila da neki klub prvo prime u takmičenje i udenu ga u raspored svima a on tek treba da napravi roster. Meni je to i dalje više za kolutanje očima nego izmena postojećeg.

Čekaj, hoćeš da kažeš da klub može da učestvuje u takmičenju iako sportski nije zaslužio? I to više sezona? Ma ne verujem.

Link to comment

Slagao sam vas neki dan za Monekea, najavio sam da ce danas biti ozvanicen ali je Baskonija ravno niotkuda zacepila nenormalnu cenu za otkup. Podsetnik za mene da se ne istrcavam ubuduce jer znam, a znao sam i pre nego sto sam preneo tu "informaciju", da se transferi ponekad izjalove ili dogode preko noci protivno svakoj logici ili bilo cemu sto se prethodno desavalo u okviru pregovora.

Edited by harper lee
  • +1 1
Link to comment

Razočaran sam što je Poni otišao,mada mislim da je pre u pitanju stanje njegovog tela. Nadao sam se da će u ovoj sezoni Poni, Trifa i Hrvat igrati zajedno desetak minuta u proseku, ali sad sve dolazi u pitanje. 

 

Trifa se ne oglašava, ali ako ostane uzeće on svojih 10 minuta, dečko se za minutažu izborio i pored Papatreua i pored Ponija. Oko JSmith-a neprirodna tišina.

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, ZokiAsov said:

Poterao ih je zoki u kurac kaze okrecemo se nba pasnjacima. Tamo smo do sad imali puno pogodaka

klej tompson slobodan igrač

 

treba nam neko sa poenima u rukama

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

klej tompson slobodan igrač

 

treba nam neko sa poenima u rukama

Moze pakuj zorane! 

 

Ja sam se potajno nadao srpskom zetu polu - djordju, ali ode za parama u filu

Link to comment
3 hours ago, harper lee said:

Prekrsicu sopstveni savet kolegama ciganima ali jednostavno moram da pitam auditorijum - da li je ikada iko u kosarci video ovakvu cistku jednog tima.

PAO prošle godine. Doduše oni su menjali baš sve, ne samo igrače.

  • +1 1
Link to comment

Bilo je na desetine slučajeva da dođe novi trener i uradi remont, kao i ovih da klub iz finansijskih (Kampaco i Vildoza) ili nekih drugih razloga (Sabonis u NBA), mora da prodaje/pušta igrače. Ovo je presedan, bar koliko ja mogu da se setim. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
33 minutes ago, ZokiAsov said:

Moze pakuj zorane! 

 

Ja sam se potajno nadao srpskom zetu polu - djordju, ali ode za parama u filu

 

Duboko me je razocarao..

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...