Jump to content

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Prekrsicu sopstveni savet kolegama ciganima ali jednostavno moram da pitam auditorijum - da li je ikada iko u kosarci video ovakvu cistku jednog tima.

Link to comment

Eto, imamo primer od pre 30 godina. Samo što taj tim nije selektirao i sa njim doživeo rezultatski neuspeh isti čovek koji ga je potom očistio. Al ajde, što bi rek’o filozof, mi cigani ne shvatamo koliko je važan kontinuitet pa nam zato je zato sve ovo čudno. 
 

Peckanje na stranu, ovo jeste krajnje neobično, kao da je uvređen i iz principa hoće sve da ih otera. 
 

 

Edited by Heaviside
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

 

Peckanje na stranu, ovo jeste krajnje neobično, kao da je uvređen i iz principa hoće sve da ih otera. 
 

Naravno da nije tako.

  • +1 2
Link to comment
28 minutes ago, harper lee said:

Prekrsicu sopstveni savet kolegama ciganima ali jednostavno moram da pitam auditorijum - da li je ikada iko u kosarci video ovakvu cistku jednog tima.

 

ne pratim toliko košarku da bih mogao da imam informaciju. drastično se menjao roster i za vreme Vujoševića, iz drugih razloga od sada postojećih

 

što se mene tiče, ja se slažem sa drastičnom promenom rostera, što je rezultat pre svega prethodne sezone i muka Božijih u istoj. ovaj stručni štab i prethodni roster očigledno se nisu našli......pa je logično da ide ili roster ili stručni štab

 

 

 

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

pa i prošlosezonski tim kkcz je doživeo sličnu transformaciju

zadržali su 4-5 igrača, a i drugi trener je došao. nije baš ovako surovo bilo. a i daleko od toga da ja smatram ili da postoji konzensus da se u KKCZ dobro radi pa da se to uzima kao neki argument. znaš i sam kako se završila ta prošlogodišnja selekcija Zvezde. 
 

 

Link to comment

Па Панатинаикос је заменио практично цео тим прошле сезоне и преко ноћи од кршине постао шампионски тим. Осим Григониса и још можда два небитна Грка који имају мању улогу од Копривице променили су све остало. Није баш скроз за поређење јер су имали очајан тим и решили да га замене за бруталан али ето није да нема примера.

  • +1 5
Link to comment
21 minutes ago, Ted said:

 

ne pratim toliko košarku da bih mogao da imam informaciju. drastično se menjao roster i za vreme Vujoševića, iz drugih razloga od sada postojećih

 

što se mene tiče, ja se slažem sa drastičnom promenom rostera, što je rezultat pre svega prethodne sezone i muka Božijih u istoj. ovaj stručni štab i prethodni roster očigledno se nisu našli......pa je logično da ide ili roster ili stručni štab

 

 

 

 

Nije tolika retkost da se zameni veci deo tima, pogotovo u poslednje vreme, ali da ostane doslovno jedan igrac iz proslogodisnjeg rostera to se ne secam da sam ikada video.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...