Jump to content

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

12 minutes ago, Moća said:

Jedno kosarkasko pitanje da li mislite da je ovakvim sastavom i kup pusten niz vodu jer nece imati ko da igra?

 

Ni meni to nije jasno, jedino mogu juniori da igraju kup i KLS. 

 

Možda krenu da dele pasoše kao od šale... 

Link to comment

Четири странца, плус ће бар једном да среде сошпа и додаш ту Маринковића, Коприву, Лакића, Накића, потенцијално Алексу или још неког домаћег који може доћи, још неки клинац типа Димитријевић и ето десетак играча очас посла.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Moća said:

Jedno kosarkasko pitanje da li mislite da je ovakvim sastavom i kup pusten niz vodu jer nece imati ko da igra?

pa ako su tri puta gubili kad su igrali sa 5 stranaca protiv nasa 4, dal mislis da uopste planiraju da igraju kup sada kad ce imati 10 stranaca..

naravno izgovor za ne igranje ce bitu zle srbske sudije, a uskoro ce i aba doci na red sa pricom da ni ona nije bitna™ kao trofej..:fantom:

Edited by Shaq
  • Tužno 1
Link to comment
17 hours ago, hooyadahoo said:

s tim da bi bilo super da se otvori topic for kkp only u slučaju da ima još ljudi koji bi tamo pobegli.

 

Izvini druže, ali mi već imamo svoj topik. 

 

Neka Ivo Petović otvori topik KKPartizan za Zvezdine navijače, ako misli da bi tamo bila kvalitetnija diskusija. 

 

Ja sam valjda jedini ovde koji podržava Zvezdu u EL, tako sam vaspitan i ne mogu drugačije. Tako bih čitao i njihov topik o KKP.

 

Samo me smara da na našem topiku ne mogu da dođem do diskusije o projektu 24/25

  • +1 3
  • Tužno 2
Link to comment
10 hours ago, garmonbozia said:

 

Ni meni to nije jasno, jedino mogu juniori da igraju kup i KLS. 

 

Možda krenu da dele pasoše kao od šale... 

 

U KLS-u broj juniora koji mogu da igraju ili da se registriju za ligu je neogranicen znaci bukvalno mozes svakog juniora da prijavis u ekipu.

Juniori Partizana u sezoni iza nas nisu ni uspeli da se plasiraju u jedinstvenu ligu,dobili su Vizuru pa izgubili od Mege i Radnickog i na kraju od Zemuna.A ove sezone ce im biti jos teze posebno zbog toga sto igraju i predkvalifikacije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...