Jump to content

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

5 minutes ago, Uskebasi said:

Ozbiljno? 

Poštuješ kvalitet postova booyake, šeka i njima slicnih? Voleo bi takvu ekipu koja ce na zvezdinoj temi nakon potpisa novog igraca da napise 50+ postova na temu Čovićevog preduzetnistva, Laziceve podlosti, vučićevih miliona... ? 

 

Mislio sam da si, kao pravnik, ozbiljniji u pogledu kontrole nad onim što pišeš. Ti si se obraćao direktno uiniju i ubacio ga u neku grupu samo zato što navija za Zvezdu. Realno, većini vas smeta da bilo ko ko navija za Zvezdu piše ovde.

 

Zato predlažem da se otvori topik KK Partizan samo za navijače Partizana (može i ovaj da se preimenuje u takav), gde niko drugi ne bi imao pristup. Ja ću onda otvoriti topik - KK Partizan 24/25 - diskusija o košarci - pa ćemo da vidimo koji će biti kvalitetniji.

 

  • Hvala 6
Link to comment
6 minutes ago, smooth.Op said:

 

Ali za neki Miškov procenat jeste... 

 

Stvarno ne kapiram šta želite da dokažete. Da smo budale što tolerišemo Željka Obradovića na klupi? 

 

Kakvih 70% novih igrača svake sezone? 

 

1. sezona dovedeni Panter, Zek, Dalas Mur, Kuruc, Smailagić, Madar, Aleksa, Balša, Lesor. 

 

2. sezona dovedeni Papapetru, Đuša, Egzum i Naneli. 

 

3. sezona dovedeni Kaminski, PJ, Ponitka, Jaramaz + u doselekciji Smit i Kaboklo. 

 

I sad ide ponovo remont kao prve sezone. 

 

U drugoj sezoni si imao šansu kao PAO ove. Došao si posle toga u situaciju da ne možeš sve nosioce da zadržiš, a one koje ostavljaš moraš duplo da platiš. Zeka i Pantera si platio, ostalo nije dobro ispalo i onda su ti ostali sa po godinom dana ugovora. Ili ih produžavaš ili otpisuješ i krećeš novu priču. Zaključujem to po tome što su svi koji dolaze potpisani na dve godine. 

 

Razgovarao sam i sa nekim profi igračima sa top nivoa (ne iz kkp) i oni mi kažu da im nekad nije jasno šta Željko hoće da postigne na terenu i koliko je tvrdoglav. Ali jbg onda se setiš kako se utrpavalo po 90 poena u Madridu i ćutiš i gledaš 

 

 

Nisam mislio na Miska,taj procenat se odnosi na domace igrace ili na mlade igrace koji kakvu takvu sansu imaju da doguraju do prvog tima.

 

 

Sto se ostalog tice,da ne odemo u off sa temom oko selekcije tima i trosenja drzavnih para (isto radi i Zvezda ne branim nikoga da se razumemo),vrati se nekoliko godina u nazad i seti se kako je Dusko Vujosevic selektirao tim i sa koliko pojacanja svake sezone i sa koliko para i kakve je rezultate imao.

Link to comment
1 minute ago, smooth.Op said:

A pazi ovo. Sezona 2021/2022 u kkczv došli: Volters, Kalinić, Holins, Ivanović, Mitrović, Aron Vajt plus u doselekciji Cirbes i Marković. 

 

Sezona 2022/2023 došli: Nedović, Martin, Bentil, Petrušev, Holand, Ilić, Adam's, Raduljica + u doselekciji Vildoza i Kampaco. 

 

Sezona 2023/2024 došli: Teo, Bolomboj, Gedraitis, Davidovac, Jago, Hanga, Nejpir, Tobi, Marko Simonović plus u doselekciji Smart, Gilespi i Trej Tompkins. Ne znam kako da udenem Bjelicu i Topića. 

 

I tri trenera. 

 

 

Ako mislis na mene sa ovim postom ja sam na pocetku rekao da i jedni i drugi rade lose i Zvezda i Partizan i zato smo tu gde jesmo.

 

Da ne muzu tolike pare od drzave kurac moj bi i jedni i drugi dovodili ovoliko igraca po sezoni.

Link to comment
5 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Mislio sam da si, kao pravnik, ozbiljniji u pogledu kontrole nad onim što pišeš. Ti si se obraćao direktno uiniju i ubacio ga u neku grupu samo zato što navija za Zvezdu. Realno, većini vas smeta da bilo ko ko navija za Zvezdu piše ovde.

 

Zato predlažem da se otvori topik KK Partizan samo za navijače Partizana (može i ovaj da se preimenuje u takav), gde niko drugi ne bi imao pristup. Ja ću onda otvoriti topik - KK Partizan 24/25 - diskusija o košarci - pa ćemo da vidimo koji će biti kvalitetniji.

 

Predlažem da otvoriš na sportiću i da pišete o robiji, podlacima, smeću i ostalim kosarkaskim temama. A nama neka ove da nekad pročitamo da li je neko novi potpisao. 

Inače, uiniju sam se obratio tek posle njegovog trećeg citiranja mojih odgovora koji nisu bili njemu upućeni. Ali to za vas pristojne i kvalitetne forumaše ne pravi neku razliku. 

A bas je jadno ovo podmetanje da smeta bilo ko od Zvezdinih navijaca da piše. Nije problem ko pise, nego o čemu piše. A problem je i dokonost, koja kao posledicu ima izuzetnu produktivnost

  • +1 5
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment
16 minutes ago, napadaj said:

 

Da bi se to desilo, klub bi morao da se opasulji i da vidi gde realno stoji, a to nisu borba za top 8 i titule, nego pokušaj da se uspostavi kakav-takav normalan igrački, organizacioni i finansijski sistem koji bi mogao samog sebe da održava. To naravno nije moguće, jer taj pokušaj ne bi doveo do normalizacije, nego do još bržeg propadanja, pošto država neće da daje pare klubu koji ne "šalje sliku Beograda u svet" i igra egal sa MZT-om, a publika neće da puni Arenu ako ne može ni da se pomisli na značajniju ulogu u Evroligi. Začaran krug, jednostavno - bez rezultata neće biti para, a tih rezultata neće biti bez ulupanih para i neće doći guranjem mladih domaćih igrača u prvi plan, čak i kad bismo imali te mlade igrače.

 

Ponoviću - jako mi je žao zbog toga što u upravi sede maloumnici koji su se posvađali sa jednim od najbitnijih likova u evropskom i svetskom basketu da bi ga iskoristili kao krivca za to što su oni nesposobni da zadrže igrače. Čovek ima klub koji funkcioniše onako kako radio Partizan kad bi bio zdrav, ima pregled kompletne košarke u Evropi i može da izvadi mlade igrače iz raznih budžaka za koje ovi idioti iz uprave ne znaju ni da postoje, a oni umesto da sarađuju, pljuju njega po Tviteru preko botovskih naloga i štancuju saopštenja koja nemaju veze s mozgom.

 

 

 

 

Upravu si ali bolje da ne znas kako se ti igraci iz mladjih kategorija dovode u Partizan.

 

Jos dosta igraca u mladjim kategorijama je napustilo partizan ovih dana,trenutno  uprava vidi najveci problem u tome kako da rumunu Ilesu daju sprski pasos posto u januaru puni 18.

Link to comment
Just now, smooth.Op said:

Ne zezaj da je taj Rumun još tu i da je stvarno neki prospekt? 👀

 

 

Jos je tu.Od cetri juniora 2006 tri su vec otisla i cetvrti se sprema za koledz ali su pregovri jos u toku,ali su pregovori po sistemu Djura ce oprostiti sto te je tukao,Tri igraca 07 su vec napustila klub a jos ima nezadovoljnih,tako da je rumun daj sta das.

  • Hvala 1
Link to comment
20 minutes ago, Uskebasi said:

Predlažem da otvoriš na sportiću i da pišete o robiji, podlacima, smeću i ostalim kosarkaskim temama. A nama neka ove da nekad pročitamo da li je neko novi potpisao. 

Inače, uiniju sam se obratio tek posle njegovog trećeg citiranja mojih odgovora koji nisu bili njemu upućeni. Ali to za vas pristojne i kvalitetne forumaše ne pravi neku razliku. 

A bas je jadno ovo podmetanje da smeta bilo ko od Zvezdinih navijaca da piše. Nije problem ko pise, nego o čemu piše. A problem je i dokonost, koja kao posledicu ima izuzetnu produktivnost

 

Ništa nije jadno, ja ti kažem kako to izgleda iz vizure nekoga (tj mene) koga solidno bole stojko za oba projekta. Mada malo manje za Zvezdu, moram priznati, stvar navike više.

 

I tu ću završiti, baš iz gore navedenog razloga.

 

 

  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

ozbiljica naravno.

postoje glasine o dejvisu kod vas?
generalno, postoje li glasine o prvoj petici?

Onaj Izraelac objavio na tviteru

 

 

 

meni nije jasno što ga ni prošle sezone nismo pojurili, al' ajd

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...