Jump to content

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

2 minutes ago, Lord Stef said:

Mozemo i da gledamo sa cisto kosarkaske strane- imas situaciju gde ti je vise od pola tima otislo, pravis potpuno novi tim, sa skroz drugacijom koncepcijom, prostom logikom kome bi takav tim dao u ruke sa najvecim sansama da ga uklopi kako valja ako ne najuspesnijem treneru koji je ikada radio u Evropi? I alternativno, recimo da otpuste Zeljka, koga drugog da dovedes, a da je realno dostupan?

sa cisto kosarkaske strane, ko je gradio taj tim 3 godine? da nije mozda najuspesniji trener koji je ikada radio u evropi?

kako je onda taj najuspesniji trener koji je ikada radio u evropi, dozvolio takav fijasko u svlacionici medju igracima koje je birao i trenirao 3 godine, da bi na kraju ove sezone morao bukvalno sve da rastera? 

sa dvojicom najglavnijih je raskinut ugovor iako su ga imali i za ovu sezonu, a nema se zelja ni da se potpise ni sa jednim od ovih sto im je istekao ugovor..

Link to comment
27 minutes ago, Nikodije said:

 

Gospodin Robija je nesmenjiv, jer kad bi ga smenili odmah bi bilo da ga je Vučić smenio i to bi se tako percipiralo i postalo političko pitanje, i tu bi Vučić imao štetu. U ovoj nenormalnoj zemlji sve je politika, pa i to. 

 

ipak nije to.

Link to comment
4 minutes ago, Uskebasi said:

Uništi nas Obradović :cry:

Dirljiva je briga navijača drugog kluba

 

pa vi ste drugi svugde osim u el hue hue

inace, ne znam zasto se uopste cimate na te upise oko zeljka, cca polovina zvezdasa zaista veruje da kada ne valja sezona da trener leti, ko god da je, dok preostali samo koriste priliku jer ne podnose zeljka

 

zeljko ce biti trener partizana dok on to zeli & to je jedino prirodno; svaki klub koji drzi do sebe a deli istoriju sa takvim trenerom, bi identicno postupio.

 

a to nista ne umanjuje cinjenicu da je zeljko svejedno najbolji moguci izbor, taman i da nikada pre nije bio u partizanu.

  • +1 4
  • Hvala 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
6 minutes ago, Shaq said:

sa cisto kosarkaske strane, ko je gradio taj tim 3 godine? da nije mozda najuspesniji trener koji je ikada radio u evropi?

kako je onda taj najuspesniji trener koji je ikada radio u evropi, dozvolio takav fijasko u svlacionici medju igracima koje je birao i trenirao 3 godine, da bi na kraju ove sezone morao bukvalno sve da rastera? 

sa dvojicom najglavnijih je raskinut ugovor iako su ga imali i za ovu sezonu, a nema se zelja ni da se potpise ni sa jednim od ovih sto im je istekao ugovor..

 

Ma niko ne spori i Zeljkovu odgovornost u svemu tome. Samo se zaboravlja da prosla sezona uopste nije bila neuspesna, stavise. Osvojena je ABA, za EL je vec prezvakano sto puta sta se desilo, a ekipa je od marta pa do kraja sezone igrala, ako ne najbolju, a ono bar u top 3 najbolje kosarke u Evropi. Hocu da kazem, daleko od toga da ga je pregazilo vreme i da treba po bilo koju cenu menjati najveceg a dovesti... koga?

  • +1 4
Link to comment
5 minutes ago, uini said:

 

, cca polovina zvezdasa zaista veruje da kada ne valja sezona da trener leti, ko god da je, dok preostali samo koriste priliku jer ne podnose zeljka

 

Ovo je suštitna, zvezdaši su pod Čovićem navikli na menjanje trenera kao čarapa kao šok terapiju. Pa bi sad valjda svi trebali da sw ponašaju tako... Ali onda od kontinuiteta nema ništa, a to je ono što je osnovni preduslov za uspeh.

 

A što ovi drugi ne podnose Željka mi je još veća misterija. Uz Dudu i Karija, čovek koji nam je doneo najviše radosti u reprezentativnoj košarci. No, izgleda da je klubaštvo jače od svega...:fantom:

  • +1 2
Link to comment
54 minutes ago, lord_s said:

Opet da kazem, Sterling i Nakic me likey, ajde ovaj EC baja jos i nekako ali nikako sve vreme na 4, covek ima 2.5 skoka u proseku, apslolutno nema sta da trazi protiv elitnih EL cetvorki

 

Dok se za Bongu i Tajrika nadam da ce ispasti novinarske iskopine koje se nisu na kraju ozvanicile

 

Ne znam gde si gledao statistiku, ali bih te molio da ne siris netacne podatke, Mike ima preko 4 skoka u proseku (u polufinalu i finalu EC preko 5). Dakle njegov skakacki doprinos je vise nego dobar.  Tih elitnih EL cetvorki nema toliko, a pogotovo nema kao backup, koji ce uglavnom biti njegovi mecapovi..

Link to comment
16 minutes ago, Lord Stef said:

 

Ma niko ne spori i Zeljkovu odgovornost u svemu tome. Samo se zaboravlja da prosla sezona uopste nije bila neuspesna, stavise. Osvojena je ABA, za EL je vec prezvakano sto puta sta se desilo, a ekipa je od marta pa do kraja sezone igrala, ako ne najbolju, a ono bar u top 3 najbolje kosarke u Evropi. Hocu da kazem, daleko od toga da ga je pregazilo vreme i da treba po bilo koju cenu menjati najveceg a dovesti... koga?

ja nisam ni rekao da ga treba menjati, vec da najveci™ za ove 3 sezone nije iskoristio ni 30% potencijala koji je imao u timu..:fantom:

a ako bas hoces da teramo niz dlaku, sa ovim timom koji je on imao kkp bi sa bozicem ili cankom uzeo bar 3 trofeja, al tu dolazimo do druge strane medalje a to je da canak i bozic ne bi imali takav tim a pogotovo ne budzet, imali bi oko 10m, al 20+ sigurno ne bi imali..:fantom:

  • +1 1
Link to comment
Just now, Shaq said:

sa ovim timom koji je on imao kkp bi sa bozicem ili cankom uzeo bar 3 trofeja

 

Da li bi? Mislim, ok, moooozda i bi, ali se opet vracamo na moj prvi post- kome dati tim u ruke, Zeljku ili Canku/Bozicu

Link to comment
4 minutes ago, Shaq said:

a ako bas hoces da teramo niz dlaku, sa ovim timom koji je on imao kkp bi sa bozicem ili cankom uzeo bar 3 trofeja, al tu dolazimo do druge strane medalje a to je da canak i bozic ne bi imali takav tim a pogotovo ne budzet, imali bi oko 10m, al 20+ sigurno ne bi imali..:fantom:

Drug, mnogo je jeftino ovo. Nisu stvari tako jednostavne.

 

I koja je uopšte potreba za ovim.

 

Meni je Željko apsolutno glavni krivac za prošlu sezonu, ali ne mislim da se puna podrška za nastavak saradnje logički kosi sa tim.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...