Jump to content

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

13 minutes ago, BWA said:

Valjda je ostao i neki top 8 majka mu stara.

Nije da je to neka redovna pojava.

da, pardon. nije namerno bilo. to jeste bila sjajna sezona u Evroligi. 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Heaviside said:

Tebi nije neobično tj. čudno da su opcije ili xy trener i 20 miliona ili rekreativno igranje ako se uzme drugi trener? To je tako samo u Partizanu i nijednom drugom klubu u Evroligi, verovatno i celoj Evropi. Neobično je, ne postoji još jedan takav primer. To znači da je gospodin Obradović veći od kluba. Ja uopšte ne mislim da je tako.

 

Gospodin Robija je nesmenjiv, jer kad bi ga smenili odmah bi bilo da ga je Vučić smenio i to bi se tako percipiralo i postalo političko pitanje, i tu bi Vučić imao štetu. U ovoj nenormalnoj zemlji sve je politika, pa i to. 

  • +1 1
  • -1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
4 minutes ago, Heaviside said:

Tebi nije neobično tj. čudno da su opcije ili xy trener i 20 miliona ili rekreativno igranje ako se uzme drugi trener? To je tako samo u Partizanu i nijednom drugom klubu u Evroligi, verovatno i celoj Evropi. Neobično je, ne postoji još jedan takav primer. To znači da je gospodin Obradović veći od kluba. Ja uopšte ne mislim da je tako.

Ako većini navijača Partizana ne smeta ovo i ako imaju poverenje u Obradovića kao trenera, nejasno je šta je tebe uznemirilo i navelo da sumnjas u to

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Opet da kazem, Sterling i Nakic me likey, ajde ovaj EC baja jos i nekako ali nikako sve vreme na 4, covek ima 2.5 skoka u proseku, apslolutno nema sta da trazi protiv elitnih EL cetvorki

 

Dok se za Bongu i Tajrika nadam da ce ispasti novinarske iskopine koje se nisu na kraju ozvanicile

Edited by lord_s
Link to comment
6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

dokle više sa tom samoproglašenom tvrdnjom da je željko veći od partizana?

 

pa sam je min dva puta rekao nešto sasvim suprotno

Ako je tačno da bi bez njega bili na nivou rekreativnog tima onda jeste veći. Međutim, ja sam izrazio neslaganje sa tom tezom. Znam da je teško ostati smiren kada se kritički diskutuje o gospodinu Obradoviću koji je toliko zadužio sve nas, ali ipak se radi o postu od nekoliko krajnje jednostavnih rečenica pa bih molio da mi se ne učitivaju stavovi koje eksplicitno negiram.

Edited by Heaviside
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Jbg, kad je predsednik Vučić smenio Vujoševića, to nije bilo političko pitanje. :fantom:

 

Ja sam uvek za kontinuitet trenera, a ne za smenjivanje posle prvog neuspeha, kako se to primilo u našem sportu.

Link to comment
2 minutes ago, Uskebasi said:

Ako većini navijača Partizana ne smeta ovo i ako imaju poverenje u Obradovića kao trenera, nejasno je šta je tebe uznemirilo i navelo da sumnjas u to

Mnogo toga u vezi mene je nejasno 

Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

 

Gospodin Robija je nesmenjiv, jer kad bi ga smenili odmah bi bilo da ga je Vučić smenio i to bi se tako percipiralo i postalo političko pitanje, i tu bi Vučić imao štetu. U ovoj nenormalnoj zemlji sve je politika, pa i to. 

Pusti decu da sama izvedu zaključak, tako se najbolje uči

Link to comment
29 minutes ago, *edited by mod said:

Sa prva dva pasusa sam saglasan.

 

Treći pasus je problematičan jer bez Željka ceo taj projekat jednostavno nema dovoljnu finansijsku i svaku privlačnost. Ako je opcija dati Željku da pokuša drugi treći peti put sa ovakvim budžetom ili igrati rekreativno sa nekim Filipovskim onda stvarno ne znam šta je čudno? Posebno ne pred restrukturiranje EL i neke nove ugovore.

To baš nije istina, jer evo mi sa stranim trenerom trebalo bi ove sezone konačno da se približimo vašem budžetu, što će reći, imali bi i vi približno isto i sa jednim Itudisom, Lasom ili bilo kojim drugim evroligaškim trenerom.

Link to comment
12 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

dokle više sa tom samoproglašenom tvrdnjom da je željko veći od partizana?

 

pa sam je min dva puta rekao nešto sasvim suprotno

i sam robia je rekao da kad se dozivi ovakav fijasko sa rezultatima nakon kontinuiteta od 3 godine, ili menjas trenera ili ceo tim, uprava™ se odlucila da menja ceo tim..

no robia je opet ovde u povoljnom polozaju, ako udje u top 10 el sa budzetom od 20+m , bice brao legendo..

a ako opet osvoji krompir na kraju sezone bice, nate srbske sudije, novi tim, ovo ono..:fantom:

  • +1 1
Link to comment

Mozemo i da gledamo sa cisto kosarkaske strane- imas situaciju gde ti je vise od pola tima otislo, pravis potpuno novi tim, sa skroz drugacijom koncepcijom, prostom logikom kome bi takav tim dao u ruke sa najvecim sansama da ga uklopi kako valja ako ne najuspesnijem treneru koji je ikada radio u Evropi? I alternativno, recimo da otpuste Zeljka, koga drugog da dovedes, a da je realno dostupan?

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...